Hani mesela aklına bir şarkı gelir adını hatırlamazsın , takıntılılar burda mı? :))

sonra saatlerce dusunur hatta etrafındaki insanlara sorarsın byle bir takıntısı olan tek ben miyim acabaa :D

• Burdaaaayımm
    86% (6)100% (7)93% (13)Oy Ver
  • O ne saçma şeydir
    14% (1)0% (0)7% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

• hazır böyle bir soru bulmuşken sorayım.bi şarkı var radio fenomende sabahları çalıyo genelde.innanın sesine benzeyen bir kadın söylüyo.arapça gibi sanki birazda hint müziği habibi in your eye gibi bişey diyo.radio fenomende duyduğunuz bütün şarkıları yazın top 20 listesinde olanlar değil onları yazmayın.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• bazen oluyor

0|0
    0|0
  • Burdayımmmm.

0|0
    0|0
  • hani bir dizi izlersin de dizide tanıdık birini görürsün de hatırlayamazsın ya. "lan ben bunu hangi dizide görmüştümmmmmmmmmm?"

"hatırlamazsam uyuyamam hangi dizi?hangi film?"

0|0
    0|0
  • Tek sen değilsin.Bazen banada oluyor ama albümleri karıştırınca buluyorum.

0|0
    0|0
  • olmaz mı ya teknolojide son noktadayız radyoda çalan yabancı şarkıyı bulamıyoruz.

0|0
    0|0
  • evet mesela arabada dınlıyrm yolda giderken bı sarkı radyoda da yazmıyo kafayı yıyorum ne lan bu sarkının adı dıye ama bulamıyorum :/

0|0
    0|0
  • var ya o gece zehir olur bana :) 10 kişiye sorduğumu bilirim sırf ismini bulmak için :) gece 2 saat döndüm dolaştım yatakta en son aklıma gelmişti o kadar rahatlamıştım ki asdfghjklş :D

0|0
    0|0
  • etrafımdakilere sormamda :D aklıam takılır yani

0|0
    0|0
  • evet sürekli olur öyle

0|0
    0|0
  • Burdaaaayımm...

0|0
    0|0
  • dün oldu ya. ben senin ananın diye bir şarkıı vardı. kim söylüyodu onuda unttm ://

0|0
    0|0
  • yalnız değilsin sevgilim:)

0|0
    0|0
  • aklıma gelmezse açar başka şarkı dinlerim. birinin adı gelmezse başka isim söylerim. kasmam kendimi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• tam 1 ay sonra aklıma geldi gece saat 2 de soran insana cevap olarak attım sabaha unuturum diye :D asla unutmuyorum artık Selçuk Balcı- Gel Sar Beni :)

0|0
    0|0
  • Evet arar bulurum :D

0|0
    0|0
  • evet bende öyleyim ama hep buluyorum :)

0|0
    0|0
  • Evet bulamadıkça strese girerim.

0|0
    0|0
  • Zaman sadece birazcik zaman

Kizginligim yalnızlıktan korktuğumdan

Bilirsin karanlıktan da korkarım çocuklar gibi

Işıkları yakarım o an korkudan

0|0
    0|0
  • Oluyor öyle çok sıkıntı yaratıyor insana, böyle hiç bi' olaya odaklanamıyorsun falan ,sonra aklına gelince kendini bi'şey sanma durumuda cabası tabi .

0|0
    0|0
  • Bahsettiğiniz kişi tamda benim:D

0|0
    0|0
  • Takıntılı dedin, soruna düştüm. <3

0|0
    0|0
  • Öyle olursa 2-3 dakika daha düşünüyorum hatırlıyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...