OFSAYT bir kıza nasıl anlatılır? :)

Futbol özürlü sevgilinize ofsayt pozisyonunu nasıl anlatırsınız?

İyi eğlenceler :)

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• Düşünüyorum düşünüyorum bulamıyorum boşversin ofsayt gol olunca benle sevinsn yeter .D

• Teşekkürler :D

• Süpperdiiiii :)

Erkekler Ne Diyor 27

• anlatmam herhalde

• link umarım yeterince açıklayıcıdr :)

• freekick vermeyi bilen kadın ofsaytı da bilmeli :D

• Her frikik de ofsayta düşene ne demeli :p

• intihar et daha iyi

• Bana 5 dakika verildiğinde herkese anlatırım herkes de anlar (zeka seviyesi normal altı olanlar dahil)bu konuda iddialıyım

• once normal anlatırım baktım cok mal yatakta anlatırım bence daha hayatı bounca unutmaz

• bir t-shirt beğendin ona yöneldin senin almaman için bir kız senden önce davranıyor ve senin arkandaki diğer arkadaşına fırlatıyor ve arkadaşı gidip ödemeyi yapıyor...

bu durum da kız ve arkadaşı - rakip takım oyuncusu,t-shirt-top ve kasa da senin kalecin oluyor

elimden bu kadarı geldi

• :)

• Eline sağlık :)

• sende çok zor soru sormuşun çalışmamıştım o konuya ama

• O an'ı yaşatarak anlattım, tek seferde anladı :)

• Hımmm :)

• kısaca derımkı bir kural hatasıdır. ne olduğun bilmek zorunda değilsin.

• Ha haa :)

• ---1

---2

3 ---------5

---4

1,2,4 gs li defans oyuncuları

3 ve 5 fb li hücum oyuncusu

5 numara,3 numaraya bu durumda pas atarsa offside olur

3 numara,gs li oyuncularla aynı hizada veya daha geride olursa offside olmaz.

• eeh bir bakıma öyle

• O zaman her şey ofsayda düşen adamda bitiyor :)

• eğer offside da olan oyuncu direkten dönen topa müdahale ederse offside olur.pasif offside deniyo buna.offside da olmayan oyuncu direkten dönen topa müdahale ederse off side olmaz.

• Öncekileri Göster
  • karşımdaki bir bayansa kesinlikle cizerek anlatırım,hiç boş yere tükürük bezimi harcayamam :)

• iki saat anlatacağıma iki dakikada cizerim cok daha rahat anlar,bunu anlamamak ilginç :)

• Karşınızdakine zaman harcayacaksın ama tükürük asla ilginç :)

• o kadar zor değil :) görsel şekilde anlatırım hemen anlar :)

• sen orda dur ben burda durim biri benden daha çok yakınsa sana işte o ofsayttır :D

• Anlamaması doğal :)

• Rakip defansının en en arkasında kalırsan ve top sana gelirse ofsayttır. her daim defanstan önde olman lazım yani rakip kaleye uzak olman lazım top sana gelirken. çokta iyi anlatırım. kağıt dil farketmez kime anlattıysam anladı

• Amaaan boşver ofsaytı. 22 salak bir topun peşinde koşuyor ofsaytı mı düşünücem.

• Ucuzluktaki super cantayi almak icin Mango'ya girdiniz.

Sadece bir tane kalmis, o da kasanin (kale) hemen yaninda.

Ama bu cantanin tek taliplisi siz degilsiniz!

çantayi gözune kestiren diger bir musteri (rakip oyuncu) de sizin hemen yaninizda bitiveriyor.

Ikiniz de durumun farkindasiniz ve hizla kasaya (kaleye) yoneliyorsunuz.

Tam o esnada; biraz önce bluz aldiginiz Zara'da ödemeyi yaptiktan hemen sonra calan cebinizi cevaplamak icin cuzdaninizi cantaniza koymadan arkadasiniza verdiginizi ve onda unuttugunuzu fark ediyorsunuz.

Bir yandan kasaya dogru kosarken diger yandan da elinizi havaya kaldirarak arkanizda kalan arkadasinizdan cuzdani (topu) istiyorsunuz.

öyle bir durumdasiniz ki, rakibinizin gerisinde kalirsaniz kasaya daha uzak kalacaginiz icin avantajinizi kaybedeceksiniz ama eger arkaya gecmezsiniz arkadasinizdan uzak kaliyorsunuz ve arkadasiniz da o kalabalikta size cuzdaninizi firlatamiyor, hersey bir an meselesi.

Bu durumda yapmaniz gereken rakibinizin arkasina gecip cuzdani (topu) almaniz ve cuzdani ele gecirdikten sonra rakibinizi gecmeye calismaniz.

Iste ofsayt bu.

TABİ Kİ ALINTI BU BEN YAZACAK DEĞİLİM

• asdf bana zamanında böyle mi anlattılar da anladım acaba :D

• bunu anlamayan biri kız bence bundan sonra futbol flan izlemesin gitsin dizi izlesin :D

• Süpper :)

• Sevişirken falanda mı link atıyosun sevgiline? :p

• Öncekileri Göster
  • senin sevgilin, senden daha yakın bir kıza öpücük konduruyorsa bu ofsayttır.

• Kız anlamasa da olur, ben ofsayta kadar ona neler anlatırım neler :)

• iyi bari :p

• Öpücük top oluyor

• Öncekileri Göster
  • en az 5 kalem olması lazım yoksa anlatılamaz :)

• frikikten yola çıkarak :D :D

• :D

• bende bilmiyorum

cok zeka gerektiren bir durum oldugunuda dusunmuyorum.

• bilmiyorum ki ofsaytın ne oldugunu

anlatmaya calısmıyorum .

• İyi anlatamadığınızı düşündüm bir an ;)

• bütün rakiplerinin önündesin herkes senin arkanda o sırada sana bir top geldi hooppp ofsayt işte :D

• e bundan iyisi şamda kayısı yani :D

bi de bunun taktik anlatış tarzı var :)))

• Ehh :)

• sen domalırsın o çakar sizin en basit anlayacağınız şekli bu:D

• sen hala kadın erkek arasındaki örtülü mistehcen içerikli şu ofsayt esprisine gülmeye devam et:D

• Allah ıslah etsin. Çevrendeki bayanlara acıdımmm annen de dahil Yazık!

• o senin işin tatlım ofsaytı kullanan kişide biz oluyoruz.ben demiyecem çünkü tipim değilsin:D

• Öncekileri Göster
  • o özürlü sen mi oluyorsun ? :D

• yok ben ilgilenmiyorm futbol ile .s

• Genel konuştum :p Liglere ne kaldı, hazırlık yapın :)

• malesef anlatılamaz

• Yaşatın :p

Kızlar Ne Diyor 10

• Bana anlatamadılar henüz

• 1 kerede anlaması gerek :)

• mango muhabettini duymuşsundur ama ben bir kız olarak ofsaytı maç izleyerek öğrendim,sürekli maç izlersen ofsayt pozisyonlarını kaçırmazsın:)))

• ;)

• Vikipediyi okut

• anlamam çok zor oldu herkesin bildiği şu mağazadasın mantığından anladım

• Ofsaytı bilmeyen sevgili bizden degildir:/

• Eyvallah :)

• bir oyuncu ileriye pas verdiği anda, pas verdiği takım arkadaşı, bütün rakip oyuncuların önünde ise (kaleci hariç) ofsayt olur. yani, pas verilen oyuncu rakipten ilerde olmamalıdır. 1 cm bile olsa geride olmalıdır. 1 cm ileride olsa bile ofsayt olur ve oyun durur.

• Ebem de hakem dimi bu maçta :p

• bir adam daha var ama saha dışına çıktı :)

• Defansın Allah'ı olur. Bir adam daha lasımm ;)

• Öncekileri Göster
  • link

Bende böyle anladimm :))

• Ya oyuncu kaleye gelirken topla başka oyuncunun topu alması değil miydi.Evet salladım :P

• asdfgh ben sevgilime anlatırım ofsaytı :D

Yükleniyor...