Bence para herşeyi satın alır sizce

Bence para herşeyi satın alır manevi yönden bazı şeyleri satın alamaz geçmişi, çocukluk yıllarını, hatıraları gençliği falan siz ne düşünüyorsunuz şekerler

0|0
1423

En İyi Erkek Görüşü

• Çok kötü bir soru sormuşsun çok ters cevaplar gelebilir.

Valla paranın her şeyi satın alamadığını en çok hasta olunca anlıyorsun hele Allah kimseye vermesin ama bir de şifası olmayan bir hastalığa yakalananlar için kağıttan bile değersiz oluyor birden

0|0
    0|0
    • Evet sağlığı satın alamaz bunu düşündüm. Diyelim tedavisi mümkün olmayan bir hastalığa yakalandın doktorlara ne kadar para versende bu durum kesinlemişse para bu konu bir değer taşımaz. O yüzden en başta Sağlık, Sonra para derim. para oldu mu gerisi gelir.

• Aslında paradan önce gelen çok daha fazla şey varda bizde olduğu için eksikliğini hissetmiyoruz en basitinden ölüm anne babanın olmadığı düşün ya da Allah göstermesin öldüklerini paran bir şey yarar mı.

• yaramaz tabi ama doğanın bir kanunu

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 22

• para herşeyi değil aslında çok şeyi alır şimdi herşeyi alır dersen olmaz buradaki insanlara saygısızlık olur bu arada diyeceğim o ki burada okumuş olduğum yorumlardan bu soruya cevap olarak aynen vs destekleyici konuşmalarda yanlış bu insanların tamamen karakterini koay ben sana kısaca özetlim. Para nefes alıp vermeyi satın alabiliyorsa dünyadaki herşeyi satın alabilir abuk subuk konuşmayın allah bir dert verir olursun felç görürüm hangi para kurtarıyor

0|0
    1|0
  • Evet ne demişler kumarda kazanır aşkı satın alırız. Boşuna mı demişler düşün yani şu güzelim dünyada en değerli şey bir zamanlar aşk iken, Ferhat dağ falan deliyorken şimdi aşkı bile artık parayla alabiliyorsun.

0|0
    1|0
  • Bencede

0|0
    1|0
  • Bu dünyada para herşeydir.

0|0
    1|0
  • aynen ...sağlık geçmiş gibi manevi şeyler hariç para çok şeyi satın alır..herşeyi değil ;)

0|0
    1|0
  • Para, sadece paraya tapanları satın alabilir. Özgür bir ruhu, dünyanın tüm parası bir araya gelse genede satın alamaz.

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    1|0
  • Bende o yaşlarda anlamıştım en büyük icat sanmıştım normaldir

0|0
    0|0
  • Mutluluğu satın almaya yetmiyor maalesef.

0|1
    0|0
  • Herşeyi satın alır. mutluluğu bile. hadi bakalım

0|0
    1|0
  • Çok param var ve çok mutluyum. Mutsuz qızlar eqlesin.

0|0
    0|0
  • Geçmişi bırak şuan bile maneviyat yönünde satın alamaz

0|0
    0|0
  • geçmişi, çocukluk yıllarını, hatıraları gençliği ne geri alabilirki :)

par aherşeyin anahtarı artık sadece sevgi konusunda tereddüt yaşarsın :)

0|0
    0|0
  • gençliği alır ya nıye almasın :S ajda ya baksana senden daha guzeldır :p

0|0
    0|0
    • ne kadar kapatsada yaşlılığı makyajı yüzünde silince anlaşılıyor

• alır alır merak etmee

0|0
    0|0
  • bir nebze saglıkta cozum degıl ve çlüme para meydan okuyamaz onun dısında hjerseye okuyabılır.

0|0
    0|0
  • Bedenime sahip olabilirsin ama ruhuma asla :D

0|0
    0|0
  • -tum parasına ve zengınlıgıne ragmen onunda elde edemeyecegı seyler var!

-nedır o?

-bır dınazor!

Homer sımpson

0|0
    0|0
  • ben seni nasıl satın alabilirim acaba fiyat ne?

0|0
    0|0
  • deneyelim hadi bakalım beni satın alabiliyonmu :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    2

Kızlar Ne Diyor 14

• Bazı şeyleri satın alır

0|0
    1|0
  • Para kadar değersiz bir şey yok.

0|0
    0|0
  • bence paranın sahip olduğu kişiler için herşeyi satın alır ancak özünde özgür olan insanlar paraya sahiptirler para onlara sahip olamaz ve para sadece eşyadır.

0|1
    0|0
  • Evet para her şeyi satın alabilir. Çok iyi bir iş, çok güzel bir eş sahibi olursun. Ama yaşlandığın zaman eşin, çocukların hastalığının sıkıntısına düşmezler. Öleceğin günü gözetleyip paranın üstüne konmaya bakarlar.

0|0
    0|0
  • Dostlukları bile alabiliyosa herşeyi alır ne yazık ki..

0|1
    1|0
  • Evet çoğu şeyi satın alabilir

0|0
    1|0
  • para candır.

0|0
    1|1
  • evet alır

0|0
    0|0
  • Parayla olsa saadetı gec best model bulurum valla hem bu tıple hemde bu boyla :))

0|0
    0|1
  • Zaman ve sevgi alınamaz

0|0
    0|0
    • Sevgiyi satın alır. Parayla kendini giyimini düzeltin mi bir adamı etkileyip kendini başlangıç olarak görsellikle aşık edebilirsin zaten aşık olmanın ilk evresini görsellikten geçer. Bu konuyu düşünürsen sevgiyi satın alır para, Ailene para ver sürekli emin ol onlar seni daha çok sever bu bir kesin çünkü ben birebir yaşadım bu durumu. Fakir birine sürekli para yardımı yap sever seni sokak çocuğunu aç bırakma giydir sever seni sevgi satın alamaz değil. Kesinlikle alır sevgiyi satın.

• herşeyi değil çoğu şeyi

0|1
    0|0
  • Her zaman her seyi satin almaya yetmez maalesef

0|0
    0|0
  • seni evet

0|0
    0|0
  • her şeyi satın alamaz

0|0
    0|0