Mesaj atmak mı atmamak mı?

sevgilimle 2 hafta önce ayrıldık ama ondan öncesinde gayet iyiydik hiçbir sorunumuz yoktu herkes bize gıpta ediyordu nolduysa 1 hafta içinde oldu. farklı yerlerde oturuyoruz, aynı ünide okuyoruz kendisiyle. yeni işe başlamıştı evinde sorunları vardı bunlardan dolayı üzerine gitmiyordum ama en sonunda benimle ilgilenmemeye beni takmamaya başlayınca upuzun bir mesaj atıp patladım.sabah mesaj atmıştı ve benim haklı olduğumu, onun kafasının karışık olduğunu, bu karışıklığın içinde beni de üzmek istemediğini ve arkadaş olarak devam etmeyi istiyordu. ben çok iyi biriymişim bana karşı baştaki gibi hissetmiyormuş başka bir sorunumuz da yokmuş. dahası mesajlarında hep ismimin sonuna -im takısını ekliyordu. sizce niye böyle bişey yapmış olabilir? sırf beni üzdüğünü düşündüğü için mi bitirdi bu ilişkiyi yoksa başkası mı var? geçen gün facebookta eski sevgilisinin kardeşinin fotosunu beğendiğini gördüm ve fotoda eski sevgilisi de vardı. sizce ne yapmaya çalışıyor? bana geri dönecek mi? mesaj atsam mı atmasam mı ondan mı beklesem?

Güncellemeler:
bütün arkadaşlarım pişman olacağını eninde sonunda mesaj atacağını söylüyor aynısı onlara da olmuştu çünkü. ama nedense benim buna inanasım gelmiyor.
ve ilişkimiz gayet iyi giderken benimle ilişkiye girmek istemişti ama kabul etmemiştim bu da bir etken olabilir mi?
biraz önce mesaj attı normal konuşuyoruz

0|0
9|14

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Atma sakın. İyi birisin lafları süs için. Bitmişse bitmiştir. Eski kız arkadası konusuna gelince hiiç kafan takıpta üzme kendini boşver gitsin. Hayatına bak.

0|0
    0|0
  • Uğraştığına değmez. Unut gitsin. O sana mesaj atarsa onunla yatmama kararını bildirerek kabul edebilirsin. Ancak sen ona asla mesaj atma.

0|0
    0|0
  • Ben seni bir yerden tanıyo gibiyim :)

0|0
    0|0
  • başkası var tabiki başka ne olcak senide üzmemek için öyle demiş

0|0
    0|0
  • Atma sakın. İyi birisin lafları süs için. Bitmişse bitmiştir.

0|0
    0|0
  • atmak ya da atmamak, işte bütün mesele bu.

0|0
    0|0
  • Bu dilemaya dogru cevap verirsem ne olcak peki ?

Yalamak..

0|0
    0|0
  • ssen mesaj atma ya başkası varsa ondan bekle atmassa da boşş err

0|0
    0|0
  • atma gizli kullanıcım:D hey allahım ya im takısıymış:D

0|0
    0|0
  • Seni sevmiyor. ben ne diyorsam o

0|0
    0|0
    • az akıllı olsaydın arkadaşların seni tatmin etmek için söylediklerini bilirdin. sana kesin birşey söylüyorum. o çocuk seni sevmiyor. hiç sevmedide

• bir erkek eger kızın ona mugtak oldugunu anlarsa bu daha kötü sen bence yeni denizlere açıl

0|0
    0|0
  • bekleme moduna al eskisine dönebilir

0|0
    0|0
  • ben olsam atmam senin atmanı beklerim

0|0
    0|0
    • yani o atmasın ben mi atıyım? neden peki?

Kızlar Ne Diyor 9

• Bence hiç uğraşma bu seni üzmek istemiyorumlar sadece bir bahanedir . Ve bahaneyi sunar ve giderler. Neden eski sevgilisinin kız kardeşi hala onda ekli onu geçtim neden eski sevgilisinin bulunduğu kareyi beğeniyor?Bence mesak atma unutmayı çabalamaya başla.

1|0
    0|0
  • bence atmamalısın gercekten sevse zaten hicbir sekilde bırakmaz belli ki bitmis artık soylemesi kolay uygulamasi zor biliyorum ama sende uzulme ve unutmaya calis ama yeni bitmis iliskinin ardindan eski sevgilisinin oldugu fotografini begenen birine mesaj atmak hata olur egosunu tatmin etmektir baska bir sey degil

0|0
    0|0
  • Mesaj atmaman daha iyi :\

0|0
    0|0
  • Alisirim zannettim yokluğunda acılanmam vazgeçmek zor senin o buyulu tuhaf sıcağından dön demeye utanırm zavallı korkularimla arkasına saklandigim gururumla

0|0
    0|0
  • Ya seni uzmek istemem seviyorsa doner bu dogru ama sevse zaten birakmazdi diye dusunuyorum arkadaslarin teselli amacli soyluyolardir umutlanma daha cok uzulursun sonra

0|0
    0|0
  • Atma bence

0|0
    0|0
  • mesaj atma ve hayatına devam et üzülmede onu gördügünde neşeşli ol yabancı biri gibi davran bend ebi ara ayrılmıştık her ayrıldıgmzda ben üzülüyodum ben dönüyodum ama bu taktigi yapmaya başladım artık üzmüyo beni :)

0|0
    0|0
  • coca cola şifreniz var mı:D?*

0|0
    0|1
  • bence uğraşma

0|0
    0|0
Yükleniyor...