Hepsi demiyorum ama birçok erkek neden insanları böyle kandırmaya çalışıyor?

Ben neden bu kadar safım ya? Bu siteden bayan ve erkek 4 kişiyle tanıştım.ikisi bayandı,ikisi erkek.öylesine arkadaş olmak için kabul etmiştim isteklerini.cevaplarını okuyup iyi insanlar diye düşünüp konuşmaya başlamıştım.iki kız da erkek çıktı ve toplam dördü de sapık çıktı. Hepsiyle de farklı zamanlarda tanıştım. Yaptığım hataları tekrar tekrar yapıyorum. Neden ya? Beni oyuna getiren insanlara bile ağzımı açıp tek kelime kötü bir laf edemiyorum. Bıktım bu saflıktan ya. Ablam bile beni safım diye sever oldu. Normalde insanlara hep doğru yolu gösteririm,mantıklı konuşurum ama kendime gelince hemen kanıyorum insanlara. Ne kadar insana güvendiysem yaşımın küçüklüğünden(18 yani) ve bu saflığımdan yararlanmaya çalıştıklarını öğrendim sonradan. Insanlar neden böyleler? Erkekler neden farklı bir şekilde yaklaşıp kandırmaya çalışıyorlar? Ben bir kişiye bile güvenip doğru düzgün arkadaş olamayacak mıyım?

Güncellemeler:
Olayı yanlış anlamayın. Şimdiki arkadaşlarım değil tabi ki,daha önce yaşadığım bir şeydi bu. Şu anki arkadaşlarımın konuyla hiç ilgisi yok.

0|0
15|53

En İyi Kız Görüşü

• İlk önce sanala hoş geldin :).Neden gülümsüyorsun diye sorma.Okadar yazacak şeyim varki bu konu hakkında en iyisi bazen susmak.Bir çok kişi sanalda kadın kimliğine bürünüyor çünki kadınlar gelen ilgiyi görmek adına, o ortamdaki erkekleri / kadınları tanımak adına, insanların gerçek yüzünü görmek adına veya sadece eğlenmek gır gır yapmak adına.Liste uzun.Bende bu siteye ilk geldiğim dönemleri beni erkek zanedenler oluyordu.Bana bir üye sen erkeksin biliyorum diye bir bile mesaj attı.Biraz kendi yazdıklarıma geri baktım acaba çok maçomu yorum yazıyorum diye vs.Senin için üzüldüm ama bir çok kadin erkek fark etmez sanalda kişilere pek saygılarının olmama nedeni insanlar nette gizli arzularını yaşıyor olduklarini sanmaları.Bazılarıda gerçekten bunu yapıyor.Ön yargıları nereden geliyor diye kızmamak gerek.Ben facebookta bir yerde adminim ve bunun örneklerini görüyorum.Evli/ nişanlı beraberlikleri olan kişiler gece yarıları arkadaş olmanın haricinde çok çirkin tekliflerde bulunuyorlar.Buda üzücü.Bunları görünce sadakata sevgiye evliliğe inancım azalıyor.

Hakkımızda hayırlısı olsun.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 53

• Cidden üzüldüm senin adına.. Ama bu olayı bu kadar çok sorun etmemen gerekiyor. Çünkü bu sana özgü bir durumda değil.! Sadece sende olmuyor bütün bunlar.Evet iyi niyetli görünüp ekliyorsun. Bakıyorsun ki öyle değiller. Eklediğin gibi de silmeyi bilmen gerekiyor. İşte sen bunu bilmiyorsun.! "Temiz kalpli" olduğun kadar da gaddar olmanda gerekiyor. Aksi halde sürüklenirsin sürekli..Demem o ki birilerine şans tanıyorsan o şansıda geri almayı bilmelisin... Yoksa sürekli aynaya baktığında karşında saf biri görünecektir.

Hayatının Renkli olmasını dilerim..

0|1
    0|0
  • Gerçek hayatta da durum farklı değil. Kıza bakıyorsun, daha önce bir ''öküz''le ilişkisi olmuş,

sanıyor ki bütün erkekler ''öküz''...

Bir kaç yaşanmışlığı genele yaymamak gerektiğini düşünüyorum. Beş parmağın beşi bir değil.

İnsanların iyisi de var, kötüsü de var. Sen kötülerine denk gelmişsin.

Bundan sonra, arkadaşlarını, özellikle sanal olanlarını, daha özenli seçmelisin bence.

Allah, hepimizi iyi insanlarla karşılaştırsın... :)

1|0
    0|0
  • Dürüst kişiler elbette vardır. Şöyle söyleyeyim. Elma sandığında mutlaka zamanlar çürükler olacaktır. Saflık konusuna gelince Bana göre saf insan yoktur. İyi düşünen insan vardır ve bu insanları çok severim çünkü bu insanlardan zarar gelmez. Bayan profili kullanan erkeklerede gelince arkadaşlar karşı cinsiyete özeniyor galiba. O kadar isteklilerse Bu işin çözümü var ameliyatla cinsiyet değiştirebilirler

0|0
    0|0
  • matematik iyi ama mantık yanlış:

2 erkeğin ikiside kız çıksa ve 2 kız da gerçekte gerçek kız olsaydı(?)

hâlâ BEN SAFIM diye ilan eder miydin?

Ve şu da bir gerçektirki kandırılmak saflıkla alakalı değildir. Kendine kızmana gerek yok ya da BİRÇOK erkekğin neden böyle yaptığını anlamaya çalışmana..

Sen saf değilsin, insanlar karışık

0|0
    0|0
  • merak etme sayın soran sen doğru yoldasın bu saflık değil bu kalbinin temiz olmasından kaynaklanıyor ve bu hayatta her zaman kaybeden kişiler onlardır kazanan kişiler ise sen ve seningibilerdir.

0|0
    0|0
  • İnsanların çoğu insan yiyicidir, onların selam vermelerine sakın aldanma!(Mevlana)

Senin yapman gereken tam tanımadan kimseye güvenmemen ve ağzı güzel laf yapanlardan şüphe duyman.

Ağzında bal olan arının arkasında iğnesi olur...

0|0
    0|0
  • benim anlam veremediğim pembe erkekler varya ne amaçlıyolar acaba kafalarındaki düşünceyi çok merak ediyorum

0|1
    0|0
  • Dürüstlüğü en iyi şekilde cezalandıran kız tayfası nedeniyle er kişi bakıyor ki adamlıktan hayır yok karaktersizlikle bir şeyler elde etme yoluna gidiyor. Az sayıda erkek de doğruluk ve değerler her şeyin üstündedir diyerek yoluna yalnız devam ediyor.

Hasılı kelam onların böyle olmasında sizin de suçunuz var.

0|0
    0|0
  • Sıkma canını hayat bu illa iyisi kötüsü çıkar karşına seninde olduğu gibi burdan şimdi 2 arkadaş ekledim ama sadece yorumlaşırken hoş sohbet oldukları için yani boşver takma illa senin gibi insanlar çıkar karşına. senin gibi olmasalarda senin anlayan ve önemseyenler çıkar :)

0|0
    0|0
  • Sığ sularda inci aramak faydasız kardeşim...

0|0
    0|0
  • iyisi de var kötüsü de var takma kafana =)

0|0
    0|0
  • onlar seni bulmuş demekki sen nasıl bir şey anlamadın adamların erkek olduğunu hayret

0|0
    0|0
  • serefsizler ondan!

Allah korkusu da yok olsa böyle sana davranmazlardı.

gerçekten okuyunca utandım erkek olduma bir insan nasıl böyle normal olan erkekleri küçümser.

ALLAH islah etsin böyle lerini derim sadece.

0|0
    0|0
  • genelleme yapmayalım =)

0|0
    0|0
  • Bunu bu kadar dert etmene gerek yok! Sapiklastigi an silersin olur biter. Tanimamisim ah vah gerekli mi? Sakin ol, yol alirsin zamanla.

0|0
    0|0
  • Saf insan genelde iyi insandır. Ben senin karakterini değiştirmek için yardımcı olamam. İnsanlar kötü, sorunu kendinde arama ama biraz dikkatli ve temkinli ol sadece.

0|1
    0|0
  • Şimdi en önemli nokta ya sende erkeksen. : D

0|0
    0|0
    • Hayır tabi ki erkek değilim ben

• Şaka yaptım bir erkek bu kadar özenle yazmaz zaten.:)Neyse herkeze güvenmemelisin sitede aklı başında insan çokta gidip 1-2 lvlikleri ekliyipte pişman olma sonunda.

• Arkadaşım yanlış düşünüyorsun. 1-2 lvl olduğu için hiç kimse o kişilerle konuşmasınmı ?

• Senin kalbin temiz ve herkesi kendin gibi sanıyosun. Bende burda değil ama gerçek hayatta senin durumuna düştüm çok. Hep iyi niyetten oluyo bunlar. Kimse yanlış anlamasın ama gerçek hayatta insanlar tarafından dışlanıp yüz bulamayanlar burda dolanıyo hep. Bende bir sevgilim(aram bozuk olsa da), birde çok yakın 5,6 arkadaşım dışında kimseye güvenmiyorum artık.

0|0
    0|0
  • Çünkü etraftakiler cahilleşti yobazlaştı ve sapıklaştı. Adalet diye bir şey kalmadığı için bütün sapıklar etrafta kol gezer oldu. Bilmem anlatabildim mi?

Ayrıca safım diye de utanma. Çünkü saflık; temizlik, duruluk, iyiliktir ...

1|0
    0|0
  • Acaba kadin kiliginda kadinlar hamaminada giriyirlarmidir demekki hurileri cennetten cehenneme surmusler desek bunlar cehenneme gitmek icin dua edecek

0|0
    0|0
  • onlar kandıracakki kandırmayanların değeri anlaşılsın. tıpkı siyahj olmadan beyaz, gece olmadan gündüzün anlamsız olması gibi. üzülme sonunda doğru insanı ve insanları bulmak için dua et.gerisi teferruat

0|1
    0|0
  • Genellesturme bence sana oyle denk gelmis,bugune kadar bnde arkadas olduklarimda gayet temiz ve duzgun insanlar

0|0
    0|0
  • Kızlar erkek mi çıktı :D Üzülme buradan değilde normal yaşamdan arkadaşlar edin derim. İnsanları iyice tanımadan da sakın fazla güvenme.

0|0
    0|0
  • Bu sitede aklı basında insan cok az bence. Genellikle bel altı muhabbet için var sanki birçoğu. Dikkat et canım arkadasım dikkat. İnsanlar kurt olmuş düşmüşler kuzuların peşine. Kimseye inanma kolay kolay.

0|0
    0|0
  • Arkadaşım malesef bu sorunu bende çekiyordum, her ne kadar sonra güvenmesem desemde yined güveniyorum. Gerçekten emin olana kadar pek samimiyet kurmamanı öneririm arkadaşım. İnşallah bir daha böyle bir sorunla karşılaşmazsın :)

0|0
    0|0
    • Kardeşim konuşmasn dedim mi 1 lvllik adamın kim olduğu bellimi değil en azından 10-9 lvllikler tanınmış ve kimin ne olduğu bellidir.Yada cevaplarına bakarsın 1-2lvliğin ona göre asağı in bakıym asağıda kızın bırının lvl 1 yazdıklarına bak w ile başlıyor.

• Ben sadece fikrimi söyledim.

• senin saf oldugun zaten cevaplarından belliydi :))

görüştünmü bu dördüyle? görüşmediysen büyütme yahu bu kadar.

kız taklidi yapanlar gerzek erkekler zaten

0|0
    0|0
  • büyüyünce akıllanırsın

0|0
    0|0
  • iyi insanlar iyi atlara binip gittiler.

0|2
    0|1
  • tanımadığın kişilere fazla güvenme. iyice araştır nasıl birisi olduğunu sonra kur sohbetini. ben artık kimseye güvenemiyorum her an birşey çıkabiliyor çünkü..

0|0
    0|0
  • Hepsi demiyorsan sıkıntı yok o zaman

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    23

Kızlar Ne Diyor 14

• Ahahaha..

4 kisiyle tanıstım, 2`si kız 2`si erkekti.

Kız alanlar da erkek cıktı.

Puhahausdhuashd.

Benimle de tanıs, ben de cok seksi erkegimdir.

Bir karizmam vardır, ohooo.

Agzından salya sümük akar o derece.

Vay be. Demek 2 kız da erkek cıktı ha.

Vay terbiyesizler..

Islerini bilmiyorlar ablası..

Ergenliklerine ve beyinsizliklerine vur.

2|1
    0|1
  • Böyle gidersen hep kullanılacaksın..Bi kere burada bir süre soru cevaplarını takip edip ufak tefek muhabbetlere girmediğin insanları eklememlisin.

Gerçek hayatta da insanlara karşı paranoyak ol demiyorum ama herkese de güvenme.

0|1
    0|0
  • bunun mantığını bende uzun süre anlamamıştım. çünkü benim listeme şu ana kadar girenlerin en fazla 2 tanesinin gerçek bayan olduğunu çok iyi biliyorum. diğerleri hala benim anladığımı bilmeden özel hayat ile ilgili şeyler sorup vereceğm cevaplardan tahrik olma peşindeler. ben eğleniyorum :)

bunu saflık olarak görmüyorum. boş vakitlerimde gülmek ve oyalanmak için meydana çıkarıp gezinmesine izin verdiğim şebekler olarak görüyorum :)

0|0
    0|0
    • yada serpilciğe sor o çok iyi bilir kim erkek kim kadın dimi canım

• Tabiiki. özellikle cinsiyetlerini farklı empoze ettikleri için arkadaş listemden atılanlar gibi :)

• Bu itirafindan sonra sayfayi yenileyip arkadaslik isteklerine tekrar bak.

1|0
    0|1
    • Erkek avcısı değilim ben canım. Arkadaşlık isteklerine kapalıyım. Ben daha önce olan bir olaydan bahsettim.

• S.klms g.tn davasi olmaz.

• Canları sıkılıyo eğlence arıyolar kendilerine

0|0
    0|0
  • beniekle sana biraz yol yordam göstereyim canım

0|0
    0|0
  • sen en başında hata yapmışsın balım... burdan arkadaş olup ciddiye almayacaktın :/

0|0
    0|0
  • tutişko bana güvenebilrsin ben de aynı dertten muzdaribim :)

0|0
    0|0
  • olamayacaksın...bu devirde arkadaş bıçaktır..ya birini kestirir ya da kendini..arkadaşa ihtiyacı yok kimsenin..bak ne güzel ablan varmış onunla takıl o sana arkadaş olsun..

0|0
    0|0
  • bunu bu kadar takmaya değmez yaa benim de şüphelendiklerim var ama kafaya takacak mesele diil boşver :))

0|0
    0|0
  • bir insan saf olduguna nasil kanaat getiriyor ilginc:D

0|0
    0|0
  • Herkes insanlıktan nasibini almış olmuyor.. Kolay kolay güvenme .

0|0
    0|0
  • E yeni sapıklara yol gösterdin şimdi pipim yok

0|0
    0|0
  • çok iyi insanlarda var umarım onlarla arkadaş olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...