Unutamadığım biri var.

Selam arkadaşlar. Ben 23 günlük bir ilişkimi yaklaşık 3 hafta önce sonlandırdım ama inanın severek sonlandırmak zorunda kaldım,Çünki onun beni sevmediğini düşünüyordm.yaptığı herşey onun beni sevmediğinin sıkıldğının belirtisiydi.Ben, bna geç mesaj atığı için sinirlendiğimi şüphelendiğimi söylüyrdm bu konu üzüernie çok tartştk ve en sonunda tartşdığımzda bana tam 2 gün mesaj atmadı bende atmadm açıkçası, ve tartıştığmz dünün ertesi günü buluşucaktk ona rağmen mesaj atmadı. ve beni çok üzdü şüphelerimi arttırdı sinirlendirdi. arkadşı kızlar ilk mesajı erkeklerden bekler sen mesaj at oda senin gibi inatlaşıyor büyütmeyin olayı. mesaj atarsan herşey düzelicek inan bana gibi şeler söylemişti bende o atsn dedim atmadm bu böle 2 gün sürdü. bende ayrdılğımızı düşünp facebook şifremi değiştrdm. bana 2.günün akşmda attığı mesaj şu''seni hastanede bekledm bekledm gelmedin(hastanede buluşucaktk) en son ben mesaj atmıştm bir suçum varmış gibi mesaj da atmıyorsn.facebook şiferenide değiştirmsn amacın ne? istemiyorsan sevmiyorsan söyle ne diye konuşuyorsn acımı çektrmek istiyorsn?'' dedi bende nasıl olsa ayrılcağmı düşünüp bahane yarattığnı düşündüm ve telefon acıp dünyanın lafını söledim ağır konştm ''nasıl bir insansin,senin yüzünden psikopat oldm kişiliğim değşti,sen kimseyi sevemezsin öyle bir kapasite yok sende artık tamamen bitti ayrılalım ben seni hak etmiyrm seni üzüyrm ne gerek var dedim bir daha mesaj atma döverim'' dedim telefonu suratıma kapatıp mesaj attı. 3 gün sonra faceden mesaj attm ''nasılsın'' sadece dediklerim için özür dileyip gönlünü alıcaktm. gördü mesaj atamdı 5-10 dk sonra engelledi o akşamda engeli geri kaldırmış. tam 3 hafta oldu halan ses seda yok.mesaj atmadı aramadı sormadı beni. Sizce ilişkimizin son günlerinde konştuğu başka birimi vardı. geri dönermi? sevmişmi .

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• sen kütüğün en kalınlarındansn :D ne kdar odunsun ya o kız seni çoktn unutmştr

0|0
    0|0
    • ama mesaj konusnda hassas olduğumu bildiği halde yazmadı en son attığmı mesajlarda pek iç açıcı değildi...

• sen çok yanlş yapmssn. bu cmleleri bna sölesen yok seni dverm yok bna 2-3 gn mesaj yzmamak ..kız gbi tripler atmşssn. bir erkeğe hç yakşmıo. bn tripleri yznden ayrıldm sevglmden .trip kıza yakışır :D sen deişmezsen mutlu olamazsn arkdşm

• döverim dedim ama bir daha mesaj atma bu saatten sonra atarsan döverim dedim.çok sinirlenmiştim.ayrıca ben trip atmadm içimi döktüm ve ayrıldk.belki görüştüğü biri vardır. belki unutturmuştur beni ama,bir erkek sevgilsinin bakire olmadğını bildiği halde görüşüyorsa sadece birlikte olmak için çıkar, sonra başından atar ;) ben yapmadm işte sahiplendim onu. ama o...

Kızlar Ne Diyor 2

• sikseler okumam

0|0
    0|0
  • seninle ayni durumu 2 aydir ben yasiyorum faceden silindim engellendim ama 12 gün sonra engeli kaldirdi yine ben sana ne yaz diyebilirim ne de yazma ben de arkadaslarimi dinledim yazdim aradim ve tamamen uzaklastirdim kendimden :( keske sinirlerine hakim olabilseydin baya kirmisin kizi ama bence sevmis yoksa bulusma yerine gelmezdi senin ayrildiktan sonra face sifreni falan degistirmen hepsi cok kirmis bana kalirsa umarim barisirsiniz yine Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
    • yemin ederim halan umursuyorm. ona çok fedakarlıklar yaptm. örnek verim. daha bulştğmz ilk gün daha ortada fol yok yumurta yok belki çıkmıcaz sadece birbirimizi merak ettiğimz içn buluştk. abisine yalan sölemiş abiside bizi çarşıda görmüş. bana mesaj attı abim bizi gördü ve çok sinirli dedi. tamam geliyrm dedim. benim için zor durmda kalma tanşrrm sakinleştirrm dedim gittm tantşm... insan bunları aklına getitir bir düşünür.

• Şöle söyliyim aramıcam, ne arayıp sorucam nede mesaj atıcam.Ben gereken fedakarlıkları yaptım unutuyorsa unutsun. benim içim rahat.tamam umursuyorum ama nereye kadar umursucam.zaman belki unutturamıck ama acımı azaltıcak artık takmamaya başlıcam.böle olması gerekiyormuş böle olmuş kurban oldğm allahım böyle doğru görmüş.Ve ben arasam bile başkasıyla görüşüp görüşmediğini nerden bilicem ? başkasyıla görüşüp beni yedeğe alıcağını nasıl anlıcam,

• hakkinizda hayirlisi olsun zaten Rabbim sizi birbirinize yazdiysa kimse engel olamaz yine kavusursunuz ama Rabbim yazmadiysa ne kadar cabalasan bos hakkinizda hayirlisi olsun insallah

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...