Hem suçlu hem güçlü,yoksa öyle değil mi?

bugün kızlarla sohbet ederken hayatım boyunca karşılaşmadıgım bir olay yaşadım. sohbet esnasında bir arkadaşım sürekli saçın bugün güzel olmamış,geçen gün giydiğin ayakkabı iğrençti, çok çirkinsin çıkar şu küpeyi, sana benm kuaförü ayarlayalım değiştir saçının rengini deyip durdu. saçımla ilgili değişiklikler yaparken her kadın gibi çevremdeki kızlara sorar fikrini alırım hepsi begenir, onu geçtim kendim de böyle mutluyum. ben bütün bunalra ragmen sessiz kalmayı tercih ettim cevap vermedim. en sonunda 'şirket benim yerime bir de seni gönderirse su görüşmeye' demesiyle şarterlerim attı ve ona benimle ugraşacagın vakti kendine ayırsaydın su an 3.cocugunu dogurmuştun dedim. o anda masadan kalktı ve tuvalete aglamaya gitti. insanların içinde onu rezil etmişim. kişiliksizmişim. düşünemiyormuşum. ben mi abartıyorum dedim ama bir kadın da milletin içindeoran kötü buran kötü aşağılanmaz ki. yine de içime oturdu. acaba haketmemiş miydi? ve ben dediği gibi düşüncesiz miyim?

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• Bence biraz fazla abartmışsın, sessiz kalmakla en iyi şeyi yapmıştın aslında. O sana öyle kelimeler söyleyince kendinde olan, ama onda olmayan yönlerini düşün. Onu dinleme. Konuşması bitince sadece şunu söyle:

BİTTİ Mİ? dedikten sonra muhtemelen cevap veremez. Oradan çık ve git.. eminim 2-3 gün sonra değerini anlar..

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• cidden giydiğin ayakkabılar iğrenç.

0|0
    3|0
    • bence ismnini wasteman olarak değiştir canım sen.

• tabiki hayır. rahatsız.

• İşte böyle yemez anca gizli olarak saklanın Ailene selam yolluyorum. Mesaj ataydın seninle iyi bir konuşurduk.

• Rezil etmeyeydin iyiydide..onunda dili durmamış gibi gözüküyor :D

0|0
    0|0
  • haketmiş haklısın ama yapmasaydın iyi olurdu.

suskunlugunu korusaydın keske.

yargılayan insan saten onu cekemediği içindir yargılamasının sebebi.

0|0
    0|0
  • ohh cuk die oturmus herkes haddini bilecek doğru yoldasın:)

0|0
    0|0
  • hak etmiş takma :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...