Siz böyle birisine kızınızı verir miydiniz ?

kızınızla evlenmek isteyen biri var ilkokul mezunu bir yerde işci olarak calısıyor kızınız ise önlisans mezunu kpssye hazırlanıyor ve memur adayı bir baba olsanız ne düşünürsünüz ?

Güncellemeler:
kızınız o kisiyi istiyor ve damat adayınız evlendikten sonra kızınızı calıstırmak istemiyor

0|0
8|17

En İyi Erkek Görüşü

• Birbirlerini sevmişlerse neden olmasın? Ama kızım da daha doğru düzgün tanımıyorsa vermem.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Ben vermem. Gerçi önce damat adayının adamlığına bakmak lazım. Her okuyan, delikanlı vasıflarına sahip olamıyor. Ama kız seviyorsa buda ciddi bir sorun çünkü kızı sonsuza kadar saklayıp turşusunu kuramaz insan. Yinede bir baba olsam ve kızımın durumu böyle olsa. Damattan eğitim ve geçim durumunu biraz daha yüksetmesini isterdim. Ve o şekilde kızımı verirdim.

0|0
    0|0
  • Ben açıktan lise diploması alana kadar vermek istemezdim. Okulu belki farklı nedenlerden okuyamamış olması suç değil ama bunu aklı başına gelince ilerletmemesi suç. Şu devirde elinde diploması olmayanlar için herşey çok daha zor.Mesleği var mı bari?

0|0
    0|1
    • kaynak ustası

• ya onu küçümsediğimi düşünür diye bu konuyu açamıyorum çekiniyorum

• Bir şekilde açmalısın kırmadan.

• İstemezdim . Kızıma daha iyi bir gelecek isterim ya eğitim seviyeniz eşit olur ya da o daha iyi durumda olur diğer türlü sorun olur :S

0|0
    0|1
  • E bakalım kızım isteyecek mi ? :D

0|0
    0|0
  • 2. güncellemeden sonra vermem sen çalışmamayı kabul edermisin o kadar emekten sonra. ilk okul mezunu olması işçi olması problem değil ama onun özgürlüğünü kısıtlamaya çalışmasına izin vermem

0|0
    0|1
  • KIZIMI ASLA PARAYA VEYA MESLEĞE TERCİH ETMEZDİM GEREKIRSE COBANA VERİRDİM AMA ADAM GİBİ ADAMA ASLA ÜZMICEK KIZIMA SAHİP ÇIKACAK ADAMA VERİRDİM

0|0
    0|0
  • Bu hayattaki hayallerin ile ilgili.hayatında hiçbir hayalin yoksa evlenebilirsin. Mesela avrupayı görmek isteyen biri,gezmek dolaşmak isteyen biri, ilkolul mezunu biriyle evlenirse NAH görür oraları.

0|0
    0|0
  • Önce beyfendiyi araştırırım. Esnafa eşe dosta sağa sola hesabı kitabı olana selamı sabahı olan herkese sorarım. Biri bile yamuk derse işte o zaman işler değişir.

0|0
    0|1
  • oglan düzgün bir tipse kızımda seviyosa verirdim

0|1
    0|0
  • Kızımı ziyan etmezdim. Hani evlendikten sonra çalışacak olsa sorun olmaz.

0|0
    0|1
  • onu isteyen kızı veririm napıcam öyle salak kızı

1|0
    0|1
    • adskjajksdkjas

• belki evini geçindirmesi lazımdı. ? Babası yoktu veya çlısamıyodu diyelim?

• olm sorun bunlar değil kıtmısın kız çekemezz babası bunu bile bile vermez anla kıt değilsin koca damsın

• eğer oğlan ahalaklıysa temiz kalpliyse o orda biter

0|0
    0|0
  • Vermmmmmmmmmemmmmmm

0|0
    0|1
  • öyle adama deyil kız kümesteki tavuk bile verilmez

0|0
    0|1
  • bakabilecekse neden olmasın

0|0
    0|0
  • Babanın verip vermemesi önemli değil, önemki olan kızın verip vermemesi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• damat kızı çalıştırmak istemiyorsa yanlış. baba değil anneyim. damada değil de bu mantığa karşı çıkardım. seni boşa okutmadı değil mi ailen?

0|0
    0|1
  • Vermem.. denginde serseri olmayan birini bulmalı

0|0
    0|1
  • Her ne kadar davul bile dengi dengineyse gönüller bir oldu mu samanlık seyran olurmus kızda istiyorsa hayırlısı demek düşer :) :)erkek calistirmasa bile eşinin yorulmasini istemez helal yani ;)

0|0
    0|0
  • sole de bısı var kpss yı kazanacagımız kesın degıl kı bende hazırlanıyorum ama bakalım kısmet

0|0
    0|0
  • Vermezdim kim ne derse desin sınıfsal ve kültürel farklar ilişkileri etkiliyor.

0|0
    0|1
  • hayır vermek istemem fakat çocuk düzgün maneviyatlı biri ise veririm önemli olan mutlu olmak anlaşmak

0|0
    0|0
    • güncelleme; ohooo damat adayı da çok şey istiyomuş eğer kızı düzgün yaşatıcaksa çalıştırmasın hem sıkıntı çektirip hem çalıştırmıcaksa yok ben kzıımı vermiyorum :)

• Olmaz bu is.

0|0
    0|0
  • asla vermezdim ha evlendikten sonra çalışa belki

0|0
    0|1
Yükleniyor...