Başbakanın Fenerbahçe ve Beşiktaş ile ilgili yaptığı yorum hakkında ne düşünüyorsunuz?

BErdoğan fenerbahçe nin 25 milyon Beşiktaş'ın ise 10-15milyon taraftarı olduğunu ve kulüp ile şahısların birbirinden ayrılması gerektiğini söyledi

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Başbakanın TFF başkanı Demiröreni Fenerbahçe´yi kurtarması için görevlendirdiği ap açık ortada

Buradaki amaç Fenerbahçe´yi hiçbir ceza almadan kurtarıp tüm suçu Aziz Yıldırım´a yıkmak

Aziz Yıldırım şikeyi kendisi içinmi yaptıki tüm cezayı Aziz Yıldırım´a yıkıyorsun?Aziz Yıldırım bir yanlış yapmış ama Fenerbahçede bu yanlışın karşılığında kupa kazandı vede ortada mağdur edilen trabzonspor var

Başbakan Erdoğan yine her zamanki gibi saçma konuşmuş

1|1
    2|4
    • Ne zaman doğru konuştuki o adam

• bizim derken baros :D

• çelişki mi var sen öyle anladıysan öyle olsun baros evet aziz yıldırımı kullanarak fenerbahçeye zarar veriyorlar aziz şike yaptı diyip fenerbahçeye ceza verdirmeye çalışıyorlar söylediklerimi anlamadın sanırım ya da ben uzun yazdığımdır her halde yani soldierin tıpkı dediği gibi bak yukarda soldier ne diyor ayrıca aziz yıldırımı bitirmeye çalışıyorlar diyenlerden değilim ben azizci değilim bazı feneriler gibi sevmiyorumda sevmediğim halde azizin şike yaptığını düşünmüyorum :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Aziz yıldırım chp li ya ; birde siyasete girerse her türlü götürme olasılığı var ya, tr de korktukları ama başedemedikleri bir adam. Nihayetınde bitirme derdindeler ama aziz yıldırma helal olsun adam ne direndi. o kadar paşayı şunu bunu bitirdiler bir aziz yıdlrıma guçlerı yetmedı.

1|1
    1|0
  • yaaa defolsun gitsin bir an önce istifa et erdoğan lütfen azize kızgınsın diye fenerbahçeye ceza verdirme

1|3
    1|2
    • Kulüplerle şahıslar birbirinden ayrılamaz Adam şikeyi kendisi içinmi yaptı?Ben ne diyorum sen ne diyorsun

• eskiden atıyordum malesef atmaz olaydım şimdi bundan sonra atmıyacam hem bu gezi olayı hemde şike soruşturması ayrıca ben 3 temmuz olmasından

• Attıysan hiç böyle dert yanma senin gibiler yüzünden bu ülke bu hale geldi biz zamanında Akpye karşı çıkarken siz Akpye oy atıyordunuz o zamanda bize karşı çıkıyordunuz şimdi nasıl bana hak vermiyorsan o zamanda hak vermiyordun bir kaç sene sonra yine bizim haklı olduğumuz çıkacak ortaya

• sorunun başındaki başbakan kelimesini gördüm

düşündüm de bu soruya cevabı hak etmiyor

0|0
    0|0
    • aynen kardeş nedense bazıları anlamıyor ya da anlamak istemiyor bundan sonra bir oyum bile akp yok

• şahısların ve kulüplerin ayrılmasını tabiki isteyecek şike olayını eline yüzüne bulaştırdı.

önce aziz yıldırım şikeden bitirmeye çalıştı baktı arada fenerbahçe zarar görüyor

çevirdi aziz yıldırım silahlı örgüt yöneticisidir kurumlardan ayrılmalı dedi.

yani bir şike olayı çıkardılar aziz yıldırımı bitirelim dediler ellerine yüzlerine bulaştı

0|1
    0|0
    • aynen ya dediklerin harfi harfine doğru aziz yıldırımı kullanıp fenerbahçenin zarar görmesi bunların tek sorumlusu gsli zekeriya özdür o açtı soruşturmayı

• İndestructible97 arkadaş söylediklerinde çelişki var bir diyorsunuz Fenerbahçeyi kullanarak Aziz yıldırımı bitirmek istediler birde diyorsunuz Aziz Yıldırımı kullanarak Fenerbahçeyi bitirmek istediler diye Başbakan FB kongre üyesidir istese Aziizi zaten gönderirdi Fenerbahçe adına dışarıdan çalışan Başbakanın yandaşlarıda vardır Acun gibi

• amaçları fb değil amaçları aziz yıldırımı silmek arada fb nin zarar göreceğini düşünemediler

• pek bşiş düüşünmüyom türk futbolunun daha büyük dertleri var

0|0
    0|0
  • Böyle oy toplayacağını sanıyor yazık la

0|0
    0|0
  • beşiktaşın taraftar sayısını biraz abartı

0|0
    0|0
  • Her konuşmasında bir kesime hakaret edip sonra 75 milyon biriz diyen bir başbakanımız var

0|1
    0|0
  • saçmalık sahıslar ve klupler ayrılamazlar. cezadan yırtmak için söylenmiş bir söz

0|1
    0|0
  • Fenerin 25 milyonmuymuş.

0|0
    0|0
    • Öyle dedi

• sen adam etmez diyorsun ama ama asıl adam etmeyen sen ve gibiler ne oldu beğenemedin mi 5 milyon mu fenerbahçeli var sanki fenerbahçenin 25-26 milyon taraftarı var kıskanma

• Olum heryerden neden sen çıkıyosun lan yırtık dondan çıkar gibi salakmısın nesin lan sen ezik kuş seni. Beni sinirlendirme heryerden bu dingil çıkıyor karşıma. Fanatik gazetesi anket yapmıştı türkiyenin en çok taraftarı Galatasarayındır 25 milyon fenerli yok anlıyacağın kuş beyinli

• doğru sölemiş katılıyorum

0|0
    0|1
  • başbakanı boşver de bir kere versene bana

0|0
    2|2
  • Farkında milyonları karşına aldığının tırsıyor şuan

0|1
    0|0
  • doğru söylemiş

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu ayrımın yapılmasını cezaların açıklandığı gün yapması gerekirdi. O gün ülke takımlarını kaderine terkedip şimdi konuşmasının anlamı yoktur. İşine geldiğinde ülke değerlerine sahip çıkan birine ihtiyacımız yok. Avrupada olsun olmasın biz takımlarımıza yürekten bağlıyız.

0|0
    0|0
  • üff sözlerini pek sallamıyorum,konuşsun.

0|0
    0|0
  • anlaşılan Beşiktaş gezi faturasını stadsız kalarak çekecek. çok ağır fatura ama değer.malum yarın heyet tarihi eser var deyip inşaat duracak, sonrası malum.

0|0
    0|0
  • Ne yani adam fbyi mi savundu?

0|0
    0|0
  • cincon kaç kişiymiş

0|1
    0|1
Yükleniyor...