Erkekler özellikle sormak istiyorum siz böyle yapar mısınız?

kız arkadaşınızda sevmediğim huylar vardır. kız arkadaşınızın özü iyidir ama o huylarını değiştirmesini istersiniz. mesela kıskançtır, birden öfkelenen biridir, alıngandır...vs bunları bildiğiniz için kız arkadaşınızın bu konularda damarınıza basar mısınız? kızlarla daha fazla sohbet etmek, kız arkadaşınızı sinirlendirecek şeyler yapmak, alınması için ters sözler söylemek. amacınız o huylarını yenmesini sağlamak olabilir mi?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• her insan özünde iyidir. ama davranışlarına da çeki düzen vermesini öğrenmeli. sevginin uzun soluklu olmasını istiyorsan, her şeyi karşı taraftan bekleme. seviyorsa katlanır yaklaşımı arızalı bir bakıştır. insanların tahammül sınırlarını zorlamaya ne hakkımız var değil mi?

0|0
    0|0
    • öyle evet ama işte baştan uyarıp hala değişmiyorsa karşındaki böyle bir taktik yapar mıydın?

• taktik filan anlamam. ama uyarırdım kendisini. karşılıklı konuşarak halledilebilir.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sizi her halinizle kabullenecek hatalarınızı sadece sizin iyiliğiniz için düzeltmeye çalışacak bir kişi ile birlikte olmalısınız.

0|0
    0|0
  • bu düşünceler çok karmaşık ben hayatı akışına bırakırım

insan 7sinde ne ise 70inde de o olur derler

ne yaparsan yap huyları değişmicek niye karşılıklı sabredip güzel geçinmek varken

şu 3 günlük dünyada illa bir iki huy değiştircez diye karşımızdaki insanın kalbini kıralım ki

değer mi ?

0|0
    0|0
    • öyle de işte ikimizde inat yapıdayız o kötü

• Dengeyi kurmaya çalışırım. Çok ciddi anlamda aşırı olan şeyler için uyarı elbette yaparım. Ama kıskançlık bana göre güzel bişey ama dediğim gibi abartısı değil.

0|0
    0|0
    • sana göre aşırı geliyo mesela?

• Ben öğretmenim. Ayrıldığım kız arkadaşım bazen kız öğrencilerle birebir ders yapıyorum diye bana kızıyordu hatta onları dövmek istiyordu. Bu mesela biraz fazla gibi geldi çünkü önemli olan benim davranışım. Ben onlara kötü bakmazsam buna gerek kalmaz ki olsa zaten görür öğrenir =)

• kişiye göre değişir ama pek değil bazende öyle sen bagzı huylarını atacaksan oda atmalı

0|0
    0|0
  • kavga filan edince basarım damarına

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Arkadaşım sen özelliklerini yazmışsın sanki beni anlatmışsın tek fark benim sevgilim sennki gibi yapmıyor sürekli degiş diyor ve trip atıp tartışma çıkarıyor.yani erkek milleti bu huylarını yenmen için yapmışta olabilir başka niyetide olabilir

0|0
    0|0
    • benimki baştan yaptı aynen seninki gibi. şimdi ise ayrıldı ve bu huylarını yenerse belki barışırız diyo açık kapı bırakıyo gibi ve soğuk konuşuyo. kız arkadaşlarıyla konuşuyo bazen mesajlaşırken ters sözler sölüyo falan

• Canım benimkide aynı ve bende senn gibi seviyorum.ben gidince kendi gel demedi zaten inat ve gururlu bir yapısı oldugu için bişeyi bahane edip mrsaj attı zaten benim hemen cevap verecegımı biliyordur.ayrıca seni çok iyi anlıyorum ve sevmeye devam ediyorum telefonda ters davransa da beni görünce mutluluktan ne yapacağını bilmiyor o da yetiyor bana

• mesela soru soruyorum işte cevap veriyor kaç kişi gideceksiniz diyorum cevap veriyor falan

Yükleniyor...