Yetişin arılar lahmacunlarımı çaldı :(((

Arkadaşlar mutfak balkonunda ne var bilmiyorum ama havalansın diye kapıyı açtım balkondan 3-4 tane arı girdi mutfağa içerde lahmacunlar var yemek yicektim ya nası öldürecem şimdi ben bunları mutfağın kapısını kapadım

Güncellemeler:
Ocakta 1 tane lahmacun var arkadaşlar kötü kokuyu sevmiyomuş bunlar galiba girsem altını yakıp kaçsam ocağın lahmacun 5 dk sonra kömür olur :D kötü kokudan kçarmı bunlar acaba
Hepinize teşekkür ederim arkadaşlar :D 5 lahmacunun 3 ünü kurtardık ve ayran sürehisinide kaçırmayı başarabildim ama içecek bardak yok :D sürahiyle içmeyi denicez artık :D

ve annemin deodorantının hepsini mutfağa sıktım kapıyı kapadım artık onlar düşünsün :D ölümüne mokoko :D

0|0
52

En İyi Kız Görüşü

• başlığa çok güldüm:D

0|0
    0|0
    • gül diye açmadım sokunca fena canı acıyo insanın nasıl öldürecem bunları ben :(

• ekle bir söyleyem

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Napk arilara haber mi salalim iy olmus sana

0|0
    0|0
  • Oruclarini acmislar kiyma günah onlarda can taşıyor ahahaha

0|0
    0|0
  • Ay yazık onlarda canlı hayat paylaşınca güzel

1|0
    0|0
    • la yeseler 1 tanesini onlarada veririmde 4 ü birden koloni halinde saldırma yeteneği var eşşek arısı bunlar birine sinekliği saldırsam 4 ü birden saldırır ya nörücem şimdi kazak felan giyip şapka takıp girsem içeri dalsam ağız burun kurtulurmuyum

• arasam arıları nasıl kovacağım hakkında bilgi verirlermi

• Bak gülün dediğini yap

• bırak yesin hayvanlar :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• seni gidi namısız oruç tutmassan lahmacunlarıda yiyemessin büyük bir sinyal veriyolar sana öbür taraftan :D

1|0
    0|0
  • arılar temiz havayı sever duman üfle kaçarlar

0|0
    0|0
    • Ocakta bir tane lahmacun kaldı ısıtıyodum bu namıssızlar hücum etti girsem altını yakıp kaçsam 5 dk sonra o lahmacun kömür olur :D kokudan kaçarlarmı acaba?

• Harbimi :D anne affet beni :D

• evet gerçekten

Yükleniyor...