Son yirmi yılda 3 kez şampiyon olan ama buna rağmen her sene şampiyonluk parolası ile yola çıkan klüp kimdir?

Dün arkadaş sordu , bir türlü cevabını bulamadım. Sizin fikriniz var mı?

Güncellemeler:
Beşiktaşlı olanlardan konuyla ilgili bir yorum alamıyorum nedense?

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• Biziz buna rağmen gururluyuz 8-0 sonunda formamızı giyip sokakta gönül rahatlığıyla dolaşacak kadar takımımıza aşığız. en azından bazıları gibi şampiyon olmadan şampiyonluğu kutlamıyor ya da şikeyle birilerinin alın terini çalmıyoruz. küme düşme korkusu paçaları sardığında hangi takımlı olduğunu gizleyenler gibi değiliz 93 sezonunu hatırlarsınız bir ara. hangisiysen onu üzerine alın bir zahmet.

0|2
    0|0
  • her sene şampiyonluk parolasıyla çıkıyoruz,adalet olsa her sene şampiyonuz:))

1|0
    0|0
  • Off çok kolay atletikc bilbao :)

0|1
    1|1
  • fenerdir...

1|1
    1|2
  • I'm sorry man.

0|1
    1|0
  • Beşiktaş mı :D

0|0
    0|0
  • annene sordunmu

2|2
    0|0
  • Beşiktaş'ın asilliği yeter

1|1
    0|0
  • Önemli olan şampiyon olmak değil şampiyona koymak!

1|1
    0|1
    • değişik bir bakış açısı :)

• Evet çünkü bizİM .Bizde Arif Erdem ,Burak Yılmaz gibi ! oyuncularımız hiç olmadı malesef !

• işte sen anlamışsındır ne demek istediğimi ,oruçlu oruçlu uğraşamıcam seninle ,bu sene koyarız çok istiyorsanız :D

Erkekler Ne Diyor 12

• link al kardeş bak arada

1|0
    0|1
  • bjk miydi :D

0|1
    0|0
  • kesin beşiktaş ya da trabzonspordur :d

0|1
    1|0
    • Trabzon yirmide sıfır, o olamaz :)

• doğru o beşiktaş o beşiktaş her sene şampiyonluk parolasıyla yola çıkarlar fakat her sene fos :D ayrıca fener diyenler bence futboldan pek anlamıyor :)

• beşiktaş istersen araştır 1995 2003 2007

1|1
    0|0
  • fenev mi yoksa :=)

1|1
    0|3
  • İngilteren bir kluptür

0|1
    1|0
  • Fenerbahçeliyim ama malesef diyerek BJK diyorum ...

1|0
    1|0
  • başarısızlık deyince akla fenerbahçe gelir ama doğru mu tahmin ettim.

1|1
    0|2
  • ayrıca bu soru çok saçma ben hiç bişey anlamadım :D

1|0
    0|0
  • beşiktaş gibi gelio ama... ?

0|1
    2|0
  • ben bu sorudan hiç bişey anlamadım:D

0|0
    0|0
  • iki sezon önce ligi yusuflayarak bitirip küme düşmekten son anda kurtulan şimdiyse o günleri çok çabuk unutup götü kalkan ve dünyada benzeri olmayan bir rezillikle 10 küsur senedir sözde ezeli rakibini onun sahasında hiç yenemeyen 6s mi yoksa?

4|2
    0|0
    • 18 takımlı ligde ligi 8. bitiren takım son anda kümeden kurutluyorken, o sırada namusuyla mücadele ediyordu, bakalım o sezonun şampiyonu ne yapıyordu :)

• adam haklı beyler dağılın

• O Drogbalı maçta 4-3-3 sistemiyle çıktığımızı ve en son 2010 yılında o sistemle oynadığımızı bir de bunun üstüne 12 maç oynamayan Elmander'in ilk 11 de olması. E bir zahmet galip gelin yani ...

Yükleniyor...