Karın kası icin yardimm

8 aydir body yapiyorum haftada 3 gun 3 gunde kardiyo yapiyorim toplam 6 gun spor yapiyorum yani ama baklavalar cikmadi sanirim beslenmem kotu boy 170 kilo 65 kilo mu almaliyim vermelimiyim ne yemeli ne yememeliyim

1|0
412

En İyi Kız Görüşü

• mekik, yan taraflara eğilme, yanlara dönme, çifte mekik

kaliteli karbonhidratlarla beslenmelisin, protein tüketimini arttırıcan ve basit şekerden uzak durucan.

Balık ve tavuk başta olmak üzere ızgara olması koşulu ile diğer et ürünleri,

Yulaf başta olmak üzere diğer tahıllar,

Lor peyniri başta olmak üzere diğer yağsız yoğurt, süt ve süt ürünleri,

Yumurtanın beyazı,

Zeytinyağı, badem gibi çeşitli kuru yemişlerle alınan yağlar, yağlı tohumlar ve tabii ki balık yağı,

Mercimek ve nohut başta olmak üzere diğer baklagiller,

Esmer makarna, pirinç pilavı, bulgur ve tam buğday ekmeği başta olmak üzere kompleks karbonhidratlar.

0|2
    0|1

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• seviş + smoothie iç + mekik çek + yağ-protein-karbonhidrat dengesi için diet + su

2|2
    1|1
  • Youtube a 1 ayda karın kasları diye yazarsan çıkan video işine yarayabilir aslında link atardım ama xper 4 olması gerekiyomuş ne lanet şey o xper puanı ya of :)

0|0
    0|0
  • Beslenme olmazsa olmaz..çok çok protein

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Karın kası için kilonun önemi yokki hafız.. 1,77 boyunda 110 kilo olan bi' hocam var, herifin vücut harita gibi..

0|0
    0|0
  • kardiyoyu hafiflet derim yoksa hacim alamazsın yaptığınıda yıkarsın...

beslenme işi çok önemli sık yemeyeceksin..

0|0
    0|0
  • kardeş 8 ay cok uzun bir süre mulaka bişeyler yapabilirdin suana kadar en az egzeersiz saatin 1 saat olsn ve setlerin seni zorlmasna dikkat et he bide antremandan 10 dakika sonra yemek yemeye bak proteinli şeyler olmasına özen göster yumurta gayet ideal bişeydir he paran varsa protein tozu al :D

0|0
    0|0
  • kızartma gazlı içecek cıkolata ve şireli yıyeceklerden uzak durur 3 ogunde yıyecegını 5 ogune yayar ve bol su ıcersen yag oranın otomatıkmen dusmeye baslar yağ oranın yuzde 10un altına ındıgı zaman karın kasların gorunur

0|0
    0|0
  • antreman öncesi ve sonrası beslenmemene dikkatet. gerekli karbonhidrat ve proteinin al

0|0
    0|0
  • dostum proten tozu kullanabilirsin ama 1 70 boyunda body yaparsan kötü görünebilir senin yerinde olsam futbol basketbol ya da voleybol oynadım hem eğlenceli hemde vücudun gelişiyor

0|0
    0|0
  • Henüz bende çözemedim bu karın kası olayını. Evde hiç bir alet olmadan çalışıyorum. O kadar sık da değil. Mekik vb. yani. 1 haftada belirginleşmeye başladı.

0|0
    0|0
  • boyun biraz az geldi bana bodye çokmu erken başladında bu arada karın kasının çıkması için bu işin %70'i zaten beslenmedir çalışma falan daha sonra gelir o yüzden beslenme konusunda çok dikkatli olman gerekiyor

0|0
    0|0
  • en iyi cevabı kes

1|0
    0|0
  • beslenme en önemli faktör ama neden body ve cardio olarak böldünki günlere

0|0
    0|0
    • Esasinda 3 gun bodyye gidiyorum 3 gun kickboks kickboks cok yorucu geciyo kondisyon ondan kardiyo dedim

• kaç tane çekiyosun ki mekik falan

0|0
    0|0
  • hobit sen yapmaya git çalış oku bir şeler yap bırak sporu 65 kilo ne 170 boy ne lan

0|1
    0|1
Yükleniyor...