Sınıfta kalmış olabilir miyim ?

Okullar kapanmadan 2 hafta öncesinden yurtdışına gittim karnemide almadım lise 3 e gidiyodum lise 4 geçmem gerekiyor ama kafama şu takıldı ben yurtdışında olduğum için karnemi alamadım alacakta kimsem yok . Karnemde 2 tane zayıf vardı matematik ve geometri onun dışında ortalamam 65 . Devamsızlığımda 11 gün rapor 18 gün normal devamsızlık . Sınıfta kalmışmıyımdır sizce ? Yaşım 18 .

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• E okuldan bakabilirsin.

0|0
    0|0
    • Göstermiyor ki

• Gosterir yahu. Ayrica kalmazsin.. sadece sorumlul

• Sorumluluk ve ortalama yükseltme puanları var oraya tıkladım ders yok diyor .

Kızlar Ne Diyor 5

• kalmışsındır :) 2 hafta 10 gün eğitim öğretim günü eder 11 gün devamsızlık diyon 21 günden kalmışsın :)

0|0
    0|0
    • Şöyle söyleyim 2 hafta öncesinden rapor aldım işte 10 gün öncedende 1 gün vardı toplam 11 gün rapor 18 gün normal devamsızlık etti.

• ozaman sıkıntı olmaz :))

• devamsızlıktan kalmamışsındır.. özürsüz 20 günü geçince kalınıyo diye biliyorum

0|0
    0|0
  • sorumlu olarak geçmişsindir büyük bir ihtimalle

0|0
    0|0
  • e okula bak

0|0
    0|0
    • E okula girdim nereye bakıcam ?

• Kalmamışsındır 2 zayıfla kalınmaz ki ben öyle biliyorum arkadaşımın 3 zayıfı vardı kalmadı sorumlu da geçmedi sen hayliyle kalmazsın yani

1|0
    0|0
    • Benim kafama takılan nokta devamsızlık .

Erkekler Ne Diyor 1

• İki ay geçti yeni mi aklına geldi :) Durumunu bilmiyorum ancak okulla iletişime geç sor hemen. Mutlaka bir görevli vardır cevap verebilecek.

0|0
    0|0
    • Uzun zamandır bunu araştırıyorum sonuç bulamadım doğru düzgün okulla iletişeme geçemem .

Yükleniyor...