Sevgilim galatasaraylı ben fenerbahçe :(

sevgilim galatasaraylı ben fenerbahçe.. illaki galatasarayı tut diyo.. biz aielecek fenerliyiz napsamki? görüş ayrılığımızda var... sizce onun tuttuklarımını tutmalıyım? ben düşündümki babamın yanında fenerli, sevgilimin yanında galatalı olsam mı ki :D ya o kolayda görüş ayrılığı nolcak

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• komikmiş :D ama bence takımını değiştirme çünkü aranızda tatlı bir rekabet olur bu da güzel bir şeydir.. görüş ayrılığı var ise ve ikiniz bunu sorun etmiyorsanız ailelerde zamanla kabullenebilirler... ama önemli olan siz bu görüş ayrılığını nasıl karşılıyorsunuz ?

0|0
    0|0
    • ben normal karşılıyorum ikisinide. ama sevgilim illaki ben neyi tutuyosam sende onu diyo :)

• ya açıkca söylüyorum. ben akp liyim o mhp. bunu çok takıyo çok kızıyo.

• :D neyse bu konuya ben karışamam kendiniz çözmelisiniz :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Saçmalığa gel :D ne güzel ayarı tutturabilirseniz aranızda küçük çekişmeler olur diyeceğim ama çok ayarsız çifte benziyorsunuz :D

0|0
    0|0
  • Senin gibi Fenerli olmaz olsun..

Kızım hatunsun, aklını kullansan o seni değil sen onu Fenerli yaparsın. Bak daha yeni okuduğum ilk sorulardan biri ve canımı sıkıntı =(

Bak işinee :///

0|0
    0|0
  • herkesin tuttuğu kendine

0|0
    0|0
  • sevgilinle sen Müslümansan, kalanını koyver gitsin... Futbola din gibi bakmayı bırakın artık yaw... bu kadar mı düştük...

0|0
    0|0
  • İkisi düşman doğrudur her zaman fenevbahçe düşmanıyım ama böyle bir sohbet edilmez yok gs li ol fbli ol diceksinki olmuyorum lan ne dicek?=

0|0
    0|0
  • Ortasini bulun ve ikiniz de bjk ye gecin

0|0
    0|0
  • beşiktaşı tut :D

0|0
    0|0
  • bendensin o zaman :)

0|0
    0|0

• çekişmeli bir ilişki daha renklidir :D

0|0
    0|0
  • sevgiline söyle senden boşansın ajkhskdjahsjd

pis fenevli :P

0|0
    0|0
  • Sakın takımını değişme

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Babamdan miras fenerbahçe mirası bana!

sevgiliyiz diye aynı takımı tutcaz diye birşey yok gs yi tutuyo tutsun sonuçta oda bizim ülkemizin takımı

0|0
    0|0
  • Dertler çüke benzer. Hep en büyüğü sende sanırsın.

0|1
    0|0
  • hayatımız boyunca bir çok şeyden vaz geçmişizdir.. ama geriye dönüp baktığımızda vaz geçemediğimiz tek şeyin tuttuğumuz takım olduğunu görürüz.. asla vaz geçme..

0|0
    0|0
  • gerçekten çok önemliymiş:D galatasarayı tut nolcak ki:D ya da tutma:D ya da tutmuş gibi yap, çok da önemli bişey değil yani, güldüm:D

0|0
    0|0
  • Asla tutma gs yi çok seviyorsa o gelsin Fb ye

0|0
    0|0
  • Real Madride geçin siz

0|0
    0|0
Yükleniyor...