Sınavdan sonra sitenin %90'ının ergen olduğu gerçeğiyle şok yaşadınız mı?

Çok güldüm yeminle. Tamam, ergenler vardı baya da bu kadarını beklemiyordum cancağızım. Şok üstüne şok yaşadım. Biri beni çözsün.

Saygılar.

0|0
12|19

En İyi Kız Görüşü

• Bu gerçekle daha siteye adım atar atmaz yüz yüze gelmiştik zaten:)

Ama bence sıkıntı yok. Hayatta insanları mümkün olduğu kadar olduğu gibi kabul etme ve ona göre yaşamımda bir noktada tutma fikrinde, zikrinde biri olduğum için kendi adıma yaşadığım bir sıkıntı yok.

Dünyayı çocuk, ergen, olgun, yaşlı bir arada paylaşmamıza rağmen, şu okyanusta kum tanesi kadar sayılamayacak KS mecrasını huzurla paylaşmayı başartamıyorsa bize;

yuh! olsun yaşadığımız onca yıla , atalım gitsin hepsini çöpe bence!

Ben neler yapıyorum aralarında;

bir çok yaşıtlarım gibi yaşam içinde__ şimdiki aklım olsaydı böyle yapardım dediğim hallerin herhangi bir gencin başında olduğunu görürsem, kaleme sarılıp tecrübemi, bilgimi ve verebileceğim kadar ümidi ona aktarmaya çalışıyorum.

Tabi o artık ne kadarını algılayıp, yaşamına almayı kabul ederse o kadarı işine yarıyordur.

Ama zihninde bir küçük şimşek çakabilmiş ya da aklına bir çimdik atmış olabilmek bile benim kendimi işe yaramış hissetmeme yeterlidir.

Sonra öğrenmek hiç bitmeyen sonsuz bir süreç. buna göre, bu bilgi ve duygu alışverişinde bende onlardan müthiş şeyler öğreniyorum. Günümüz gençlerinin film, müzik, genel kültür v.s bilgi, tanım, bakış açıları ve donanımlarını var olanlarımla harmanlamak, çoğaltmak eşsiz bir deneyim benim için..Bir nevi kendimi güncelliyorum onlarla:)

Artık arada bir bazılarının savsaklıklarını, ukalalıklarını, üşengeçliklerini, çok bildimcik (+ saldırayvari) hallerini de geçmişte ergen olan olguncuklar olarak anlayışlı karşılaması gereken taraf biz olmalıyız: değil mi:) Üstelik öyle sevimlileri ve bizden akıllıları var ki içlerinde:)

Son olarak, siz beni kovana kadar ben sizinleyim ergencikler, gençler ve kendini genç hissedenler:)))

1|1
    0|0
    • Gülüyoruz şurada. Elbette öyle.

Emeğine.

• sağol..

bende memnun oldum..

takipteyim:)

• Ben de :)

Erkekler Ne Diyor 19

• Biz belli bir yaşın üstündekiler sitenin yaş ortalamasının çok üstündeyiz. O yüzden geneli temsil etmediğimiz kesin.

Diğer taraftan biz de ergendik. Bizlerin de aklının bir karış havada olduğu zamanlar vardı. Kaldı ki burada ki genç arkadaşlarımda bizlerin yaşına gelince aynı duruma düşecekler.

Son olarak bence tuhaf olan bizleriz. Yaşıtlarımız yaşımızın gerektirdiği sorunlarla ilgilenirken bizlerin konum ve yaş olarak daha geride olan insanlarla takılması garip. Ergenler yapmaları gerekeni yapıyorlar. Ya biz yetişkinler ?

2|0
    0|0
    • Akıllı olan, arar; arayan ise aradığını bulur ve bulduklarının kıymetini muhafaza eder. Yılların deneyimi önemli. Size ve diğer akranlarınıza ihtiyaç olduğunu düşünüyorum. En azından benim var. Gitmeyin lütfen. :)

• Kim demiş öyle olduğunu? ^^

• ergenler şimdi saldırırlar sana bekle

#direnergen

1|0
    0|0
    • Bilgisayarı kapar, kurtulurum ben de ^^

• aynen tescillendi bebeler daha yeni üni kazandılar hahaha:D

1|0
    0|0
  • Yönetim sorunun bi' tanesini "günün sorusu" yapsa da, tüm ergenler/olgunlar bi' soruda buluşup dertleşse fena olmaz diyorum..

1|0
    0|0
    • Yönetime ilet bu güzel dileğini cancağızım.

• İlk mesajı atma taraftarı değilim, onlar atsın bende cevap olarak yazarım asdnjkasg

• Ukela dümbeleği ^^

• ergenleri seviyorum komikler yeri gelince gülmek için birebirler

1|0
    0|0
  • 45 yaş üstü bir kadın ergen lafını kullanmaz bu seninde ergen olduğunu ve yalan bir hesap açtığını gösterir :)

2|0
    0|0
    • :/ Tespit s.çmışsın ben gibi.

• yok be khasarım 45 yaş üstü olgunluk ve dolgunluk ne düşünce açında var nede cümlelerinde iftara kadar git başka bişeyler ye burdaki insanları yeme 40 yaş üstü smile kullanan kaç kişi gördün sen :)

• khasarım?

• Nerden biliyosun belki yaşları büyük ?

1|0
    0|0
    • asdfgh

Bak bu da ergen kesin.

• Gizli profilden yaş göremediğimi bilemeyecek kadar ergensin :/ Gerçi görsek kaç yazar...

• ya tamam hadi yürü git teyze ben ergenlikten çıkalı yıllar oldu

• Olsun bea paylaşım sitesi gibi bakıcaksın olaya sonuçta bilinmeyenler soruluyo.. Tecrübeleliler de cevap veriyo herkes ergen ya da herkes olgun olsaydı bir anlamı kalmazdı sanki..

1|0
    0|0
  • teyze sitenin formatı böyle varsa sen anlat aşk hikayeni kimsenin yaşını burda ne işi olduğunu sorgulamıyosak saygımızdan

1|0
    0|0
  • insanları yaşıyla yargılıyorsan bir problem var demektir...

1|0
    0|0
  • Aynen teyzem

1|0
    0|0
  • bize yol mu göründü ne:) aslında onlara özel bir site daha açılsa herkes rahatlasa

1|0
    0|0
  • Öyle burası, yapacak bir şey yok.

1|0
    0|0
  • Bunu düşünmen deki sebep?

1|1
    0|0
  • Demirbaş olmuşsun teyze :) gençlerin yolunu aç artık

1|0
    0|0
    • Açarız, bekle.

• Çoluk çocuk aç cancağızım. Ölünce emekli oluruz biz anca.

• Senin engin deneyimlerinde bize lazım teyzeciğim ama sen ergenlerden bıkmış durumdasın.

Senin burda bir ağırlığın var bir fiyakan bir bilgi kültür deneyimin var. Paylaş bunları. İnsanlar buna aç :)

• nasıl yani tam anlamadık ?

1|0
    0|0
  • mamut oksijeni verr cabukkkk :D ben ergen değilim cok şükür

1|0
    0|0
  • harbiden ya sıktılar ama

1|0
    0|0
  • ben dün hususi siteye girmedim la :D:D:D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• sadece lise sonlar mı sınava girdi sanıyorsun ?

3|2
    0|0
  • evet onu fark ettim ama üzülmedim. neden diye sorarsan kimin ergen olup olmadığını fark edemediğimize göre burdaki ergenlerde yetişkin üyelerle aynı kapasiteye , aynı yazma becerisine sahip olduklarını düşündüm:D yanılıyor da olabilirim tabi, olamaz mıyım?:D

1|0
    0|0
    • Ene, bak bu da güzel bir tespit oldu. Tebrikler cingözüm.

^^

• teşekkürler bayan,:):D ehem ehem:D

• Sanki sadece lise sonlar sınava girdi vede 45 yaş üstü bir insan ergen lafını kullanmaz sende yaşını büyük girdiğine göre sende de bir şeyler var galiba

1|0
    0|0
  • Bunu sevgililer gününde de yaşamıştık :/

1|1
    0|0
    • Tüylerim tiken tiken. Özel günlerden nefret kaptım bu yüzden. Daha önümüz bayram. Artık bayramlaşır bayramlaşır, dururuz.

• Neyseki bayramda buralarda olmıcam size kolay gelsn :))

• Ben de kaçabilirim umarım :) Size de.

• aynen yaa :)

1|0
    0|0
  • burada adamız diye konuşan 3-5 hatunda liseli çıktı ya bak bende onda şokeletta oldum neyse 2 kelime daha öğrenip ksde yaşamaya devam ederler...

1|0
    0|0
  • Bu hep böyleydi zaten ve her sene bu tip bir soru çıkıyor illaki :/

2|0
    0|0
  • öyleydi zaten

1|0
    0|0
  • kendisi de ergen herhalde ?

1|0
    0|0
  • Ne sınavı varmış ki? Dünyadan bihaberim.

1|0
    0|0
  • sıkıldım hep aynı sorulardan.tekrarları tekrarlayanlardan.

1|0
    0|0
Yükleniyor...