Beni aldatan şerefsize mesajım sizce atayımı

yaptığın şeye sadece serefsizlik kahpelik denir.benle çıkarken yuzume gulup arkamdan iş çevirmişsin birde bundan gurur duyuyorsun arsızılığın bu kadarı sevdiğimin bni aptal yerine koymasınamı yanayım şerefsiz olmasınamı karar veremedim.Seni en çok ben sevdim..Birlikte çok vakit geçirmedik.O elini tuttuğun kızlar kadar olamadım hiç .Yada sarılıp yattıkların gibi.ben hep seni bekledim en çok neye yanıyorum biliyomusun fotolarına bakınca yuzumdeki o aptal gulumsemeye aklımdan en son ben öpmüştüm dudaklarını diye geçirmelerime.Asıl sorun bu diyorsun dimi.Sevmek mesele değilmiş. asıl mesele gerektiğinde vazgeçebilmekmiş.Senden çok daha iyi ve karekteri düzgün insanlar çıktı karşıma sana baktığım gibi bakamıyorum onlara çünkü bn sevmeyi biliyorum sana deryanın yaptığı gibi bir gün bile yapmadım çünkü sen hep sadakatten bahsettin insanlara güvenemediğini biliodum yapsaydım duymazdın belki ama inancım var biliyorum herşey er ya da geç ortaya çıkıyor.Bir gün gelecek o seni her şeyden çok seven gururundan bile çok seven dengesiz kız herşeyi unutacak geçecek biliyorum ama her orucumu açtığımda her namaz kılışımda her sabah ezanında dua edicem. bana yaşattığın bu acıları Allahım hergün önüne çıkarsın ayağın tökezlerse bile bilki gözümden akıttığın yaşlardan . başına kötü birşey gelse bilki beni aldattığından beni kendine inandırdığından 3 yılımı aldın Allahım yanına bırakmasın .Bırakmazda biliyorum peygamber efendimizin bir sözü var umut verip güven aşılayıpta yarı yolda bıraktığın insanın gönül sadakasını iki dünyada da veremezsin.Hiçbirşey yanına kalmaz umarım içim o kadar rahatki çünkü sana tek bir hatam olmadı bana yanaşmaya çalışanları hep ittim sen olmadığında bile .keşke bilmeseydim bunu herşeyi bilseydim ama başkasına dokunduğunu bilmeseydim ama demekki Allahım göstermek istedi .

beni aldatan şerefsize mesajım sizce atayımı

0|0
1214

En İyi Erkek Görüşü

• Hayır atma. Sana bir faydası olmayacağı gibi attığın kişiyi daha da zevke getirirsin.

En büyük ceza ona hiç var olmamış gibi davranmaktır. Çıkart onu hayatından.

Bu durumda yapabileceğin en güzel şey yaptığın hatalardan ders almak ve yoluna daha iyi, daha donanımlı bir şekilde devam etmektir. Seni sevecek ve sevgine layık olacak bir kişi mutlaka vardır. İlgini ve alakanı onun için sakla. Hak etmeyen bu kişiye de kötülük bile yapma. Zira o buna değmez.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• mesaj atma,umursama

1|0
    0|0
  • kusura bakma çok fazla betimleme yapmışsın biraz daha sade ve içine oturacak birşeyler bul ayrıca bu kadar uzun yazmanda ki amaç ne bence de okumayacaktır. konuya direkt hakaretle girmişsin çünkü...

0|0
    0|0
  • her satırda ortalama 12 kelime yani 12x21 = 252 kelime, Her kelimede ortalama 5 Harf 252x5 = 1260 Harf...

Değer mi ?

"Allahından Bul Kıldığım namaz Hakkı için" yaz yeter.

cut.

1|0
    0|0
  • Sen mesaj atsan bu soru kadar atarsın. ben o adam yerinde olsam okumazdım.

2|0
    0|0
  • Hibir Erkeğin bunu okuyacagını düşünmüyorum :)

1|0
    0|0
  • Güzel kardeşim benim, bende aldatımdım ama ne zaman bilmiyorum bunu 5 gün önce öğrendim kendi ağzından . Ve ben şuanda ağzıma geleni söylüyorum. Yanına kalmıcaktır emin ol . Rahatlıcaksan yolla derim ben

0|0
    0|0
  • Sevgili Bazen yokluk bukadar uzun mesaj atmanı önermem

1|0
    0|0
  • mesaj atman onun için birşey ifade etmicek. içini dökmek istiyorsan at, yoksa atma

0|0
    0|0
  • bi mesajı bile haketmiyor bence

1|0
    0|0
  • bu mesajı onada gönderdinmi ?

0|0
    0|0
  • adı üstünde şerefsiz beklemen kabahat salla gitsin

0|0
    0|0
  • Bu kadar uzun mesajı okumaz bile =)

Tepkisizlik en sert etkiyi yaratan tepkidir.

0|0
    0|0
  • o herifin bunu okuyacağını sanmıyorum. boşuna zahmet etmişsin. sadece geçici olarak vicdanını rahatlatır. sonra yine uzun zaman üzülür durursun. değmez.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Seni çok iyi anlıyorum bende iki ilişkimde aldatıldım 3 yllık ilişkimde çok ağır koymuştu bana. Emek veriyorsun ama o kişi senn gözlerinin içine baka baka seni aldatıyor nasıl oluyorsa.Allahın sevdiği kuluymuşsun güzelim sende. İnsanın içi acıyor ama bir yerden sonra mutlu oluyorsun o kişi daha fazla hayatından çalamadığı için.

0|1
    0|0
    • peki sen birşey yazmışmıydın ona ne oldu sonra döndülermi

• neoldu biliyormusun o askerdeydi ondan daha erken giden bir arkadşı vardı o izne dönmüştü doğum günü vardı ona hediyesini verdim aramız iidi ondan duydum ve duyduğum gibi hattımı kırdım bana ulaşamadı. snrasında tehdit etmeye başladı beni. bende onu ettim artık yaşadığım şehrde yaşayamıyor. o hatayı yapmayacaktı.

• uğraşma bile kurtulduğuna sevin bitsin.

0|0
    0|0
  • Bence en güzel cevap susmaktır bu mesajı atarsan haklıyken haksız olursun onun seviyesine düşersin cevap vermek bile ona değer verdiğini gösterir zaten bu mesaj umrunda olmayacaktır onun allaha havale et ve sakın kendini bir şerefsiz için üzme kimse vaz geçilmez değildir altan aldanırmış elbet oda aldatılır ve senin kıymetini anlar bir gün sıkma canını

0|0
    0|0
  • aklın varsa tepki bile verme kudursun atma mesaj falan biliyorum yüreğin yangın yeri ama yazma

0|0
    0|0
  • Okumayacak...

0|0
    0|0
  • okumayacaktır...

bence atma.

0|0
    0|0
  • okuyamadım çok uzun:) ama bence at içinde kalmasın

0|0
    0|0
  • Atma bırak adam şerefsizse zaten anlamayacak. üstüne seni suçlu çıkarır bu ve bunun gibileri...

0|0
    0|0
  • Suskunluk en iyi cevaptir

Cnm... ALLAHa have

Et bşy yazma

0|0
    0|0
  • için rahatlayacaksa mesaj at.. ama bana kalırsa en iyi cevap susmaktır bazen... :))

1|0
    0|0
  • İçinde kalacaksa "keşke yazsaydım" diye,yaz rahatla.

0|0
    0|0
  • okuyamadım ya atacaksan at

0|0
    0|0
Yükleniyor...