Seven sıkılır mı?************

dielim ki bir ilşkin var büyük bir acının üstüne merhem olmus önüne bakmak için acı çekmemek için baslamıssın çünkü yoksa delirecektin bir kazıgın üstüne acının üstüne seni mutlu etmiş yaralarını sarmış iyi gelmiş birisi ama zamn gecmiş sen toparlanmışşın ve acaba benim için bir merhemmiydi demeye baslıosun sevgini sorguluosun ne olucak şimdi önce ki yapılanın dogru oldugunu savunmuyorum ama en azından şimdiden sonra yanlıs yapmak yanlısa devam etmek istemiyrum bir sevgi mi yoksa geçiş dönemimi nasıl anlıcam çünkü biraz mmanatonlştı his yok gibi..

Güncellemeler:
yıllarca böyle düzgün sorunsuz bir ilşki istedim şimdi var ama bu seferde anlamıyom kendimi yaaa

0|0
37

En İyi Erkek Görüşü

• Seven sıkılıyormuş uzun zaman geçince hayatın zorlukları biniyormuş, birde nışanlanınca daha zor oluyormuş.

0|0
    0|0
    • eee pekiiii

• Bi peçete gibi adamı atisen he :) :)

• aynen onlar var işte ee napılcak yaa

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• İnsanın sıkılması hepey doğal bir şey. Ama zor zamanlar için lazım olan bir insan olmayı kabullenmişse bir şey diyemem. Ama karşıdaki insanın gözünden bakmanıda tavsiye ederim. Eğer o başından beri böyle olacağını biliyorduysa ve bilerek bu ilişkiye girdiyse neyse. Ama ya oda seni çok seviyorsa. Demez mi ki "artık o güçlü bana ihtiyacı kalmadı ve bu yüzden beni başından savıyor." Hakkında böyle düşünülmesi hoşuna gidermiydi. Bir düşün derim.

0|0
    0|0
    • aslında seviom beyeniom ama bu ara bu sogukluk nie

• ne bilim ya ne oluosada bana ne bilim tanıdıkça daha iyisini bulabilirim dio insan böyle asırı anacıl falan dert ediom

• Yinede sen bilirsin, geleceğini pişmanlık içinde geçirmemen için seninde gerekeni yapman lazım bir yerde. Ama bunu yapacaksan birazda sert olman gerek. Üzülür diye adamı arafta bırakırsan ona en büyük kötülüğü yapmış olursun. Ayrıcaksanda ortalığı kır geçir ki oda arkasına bakmadan kendi yolunda ilerlesin.

• Özelikte boşlıktayken asla sevgili olmamak gerekır biriyle hiç bir zman anlayamazsın gerçekten sevdimmi yoksa tutunacak bir dalmı aradım gibi senınkide aynı mesele ve sorguladiğina göre tutunucak bir dal aramışsın kendine

0|0
    0|0
  • ayrılsan yine birini arama dürtüsü oluşabilir işle başa dönebilir...biraz kanaat et sürdür.

0|0
    0|0
  • sen sıkıldın sanırım arkadaşından yazdıklarından öyle anlıyorum

0|0
    0|0
  • insan insanı sıkar mı la

0|0
    0|0
  • her ilişkide olabilecek konular. Aldat demiyorum ama gidip başka biriyle buluş sevgiline söylemeden yaptıkları saçmalıkları gör geri gelir hevesin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• cocuğu yara bandı niyetine kullanmışsın yaraların iyilişince de ondan sıkılmışsın.

1|0
    0|0
  • İnsan sevdiğinden sıkılmaz neden sıkılsın ki insan sevdiği kişiyle birlikte olunca zaman su gibi akıp gidiyor zaten sıkılıyorsa sevmiyordur ya da hiç sevmemiştir...

0|0
    0|0
  • Nankörlük olur :) :)

0|1
    0|0
Yükleniyor...