Kadınlar nasıl yorulmuyor? Her şey biz erkekler için mi?

Kadınların çok bakımı var. Makyaj yaparlar saatlerce, sonra o makyajı silerler :D Bunu her gün tekrarlamaları bile eziyet. Vücutlarının bakımına çok özen gösterirler (tüy cart curt) özel günleri oluyor ve bu çok zor bir durumdur. Sonra kıyafet seçimi, yanına yakışacak aksesuar seçimleri. Her gün kuaföre gitmeler, diyet yapmalar falan fistan :( Yazarken bile yoruldum :D Kadınlar! Siz nasıl bunlara dayanıyorsunuz? Hiç yorulmuyor musunuz?

0|0
8|0

En İyi Kız Görüşü

• Yoruluyoruz . Ama erkeklerin hiç bir şeyleri yok ve üstüne anlayışsızlar.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Her gün kuaföre giden kız gerizekalıdır. Gidip her gün o çirkin saçlarınıza fön çektireceğinize iki fakir doyurun.

1|3
    0|0
  • Bu kadınların ruhunda var. Peki siz erkekler bakımı birtek diş fırçalamak ve banyo yapmak olarak mı görüyorsunuz ?

0|1
    0|0
  • valla ben hiç öyle şeyler yapmıyorum, zaten geniş ve spor giyiniyorum, saçlarda kısa sayılır zaten, ohh relax.:D

0|1
    0|0
  • ya okudumda sorunu mutıs bısey yazmıssın yorumlarıda okudum tatmın edıcı cevaplar deıl senın tespıtın % 100 dogru bunlar nasıl bır mıllet bu kız mılletı bunlar naasıl karılık yapacaklar kocalarına cok merak edıyorum

0|1
    0|0
  • standardı korumak için yapıyorum siz erkekler için değil siz erkekler tarafından güzel algılanmak için.

0|1
    1|0
  • Sizinde askerlik var işte

0|1
    1|0
  • yoruluyoruz ne sandınız

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...