Iyi bir tesettür kuaförü

selam kızlar.. tesettürlüyüz diye kendimize bakmıcaz sanıyor bazı kuaförler. baştan savma kesiyorlar. bıktım artık bu durumdan!

anadolu yakasında(özellikle pendik-kartal-maltepe civarı) işini bilen tesettür kuaförü arıyorum. tavsiye ettiğiniz tecrübeli varsa sevinirim.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• tesettür ve süslenmek çelişki değil mi .. dikkat çekmemek için tesettür, hoş görünmek için kuaför.

saçma

1|1
    5|0
    • saçmamı? dışarda güzelliğimi saklıyorum diye evde kendime bakmıycammı? nasıl bir anlıyıştır bu!

• gizlim saklı yok sen belli et asıl kendini artis

• onudamı sana sorcam

• bunu devamlı gittiğin kuaförüne söyle bunları daha iyi keser

0|0
    0|0
    • hala iyi bir kuaför aradığım için devamlı gittiğim yok. genelde yeni saç kesmeyi öğrenenleri tesettür bölümüne veriyorlar. sonuçsa rezalet oluyor :(

• tesettür bölümü nedir ya ben ilk defa duydum.türbanın üzerinden mi makaslıyolar saçı:D

• tamam tamam git:D

• bence bunu onlara söylesen daha dikkatli davranırlar.

0|0
    0|0
  • kapalı kutular bir başka dostum

0|0
    0|0
  • Bu soruda çok çelişki var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• normal kuaföre gitmedin sadece bayanların çalıştığı illa tesettür kuaförü olması şart mı ayrıca tesettür kuaförü diye bişey mi var :s

0|0
    1|0
    • yok canım bayanların olduğu bir kuaför de olur tabi. kastım erkeklerin bulunduğu yerde de bölümler açıyorlar orada varsa o da olur yani:) bu arada anlayışlı yorumun için teşekkür ederim:)

• rica ederim canım

Yükleniyor...