Bir kızın benle bir daha konuşmamasını nasıl sağlarım?

Bu kızla çok samimiydik ve ben bu kıza çıkma teklifi ettim, kabul etmedi.Fakat hâla çok samimiyiz. Bana eski sevgilisinden ve onun aldığı hediyelerden bahsedip duruyor. Ben bu kızın benle bir daha konuşmamasını nasıl sağlarım ? Bunu üzmeden yapmak istiyorum.

Güncellemeler:
Dediklerinizin hepsini yaptım fakat çok ısrarcı 1-2 gün trip atıp konuşmaya devam ediyor.
Kız onu sevdiğimi ve sevgilim olmadığını biliyor yalnız..
Daha farklı yapabileceğim bir şey yok mu acaba ?

0|0
12|8

En İyi Kız Görüşü

• sen onu üzmemekten bahsediyorsun kız snn onu secdiğini bile bile eskilerden bahsediyor sence o üzülmemeyi hakediyor mu bırak direkt söyle kes muhatabını

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Elbette üzülür ne yaparsan yap, ama en iyi yolu onunla güzel konuşma yani sohbetinizden mutlu olmasın. Saçma sapan ilgilenmediği konulardan bahset, mesajlaşıyorsanız geç cevap ver, bahsettiği şeylerle ilgilenme soru sorma. Zaten bir süre sonra kız artık seninle konuşmak istemeyecektir sanıyorum

0|1
    0|0
  • Sende aynısını yap yoktan birini var et :) dersin a.a.a benim sevgilim bugün bana çok güzel sürpriz yapıp eve geldi çok güzel zaman geçirdik de :)) senin kafayi yediğin gibi oda yesin :))

0|0
    0|1
  • bir kere senin duygularını bildiği halde anlatacak kimsesi yokmuş gibi san gelip böyle şeyler anlatması hiç hoş değil.telefonlarına/mesajlarına cevap verme, vermen gerekirse kısa net şeyler yaz konuşmaya isteksiz şeyler, günlük hayatta karşına çıkıyorsa fazla muhattap olma başkalarıyla konuş.öyle öyle çıkar gider hayatından.

0|0
    0|0
  • eğer buluştuysanız kollarının altının koktuğunu söyle hayatı boyunca adını bile anmaz

0|0
    0|0
  • anlatırken duymamazlıktan gel :)

0|0
    0|0
    • Çok ısrarcı. Konuşmaya devam ediyor her halükarda.

• Peki neden ? Çıkma teklifi ettiğimde neden kabul etmedi o zaman ?

• sevgilim seninle konuşmamı istemiyo biraz kıskanç da de

0|0
    0|0
  • çıkma teklifi bekliyor canımbir mallıkla kabul etmemiş hep oluyor :D

0|0
    0|0
  • "Sıkıldım senden arkadaşlığımız bitsin." gibisinden bi' şeyler olabilir. Üz onu üz!

0|0
    0|0
  • Ona biraz ağır konuş

0|0
    0|0
  • Sevgilim kızıyork onuşmayalım de. Hem senin onu sevdiğin düşüncesinden kurtulur.

0|0
    0|0
  • Ben seni seviyorum sen bana sevgilinle aranda geçenleri anlatıyosun kendini benim yerime koy de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• suratına bakma daha sonra aşamalı olrak selamı sabahı kes bu süre içinde gelip seninle konuşmaya çalışacaktır... asla oralı olmuyorsun ve konuşmuyorsun

0|0
    0|0
    • dediğin gibi konuşmuyorum ama o ısrarcı konuşmakla

• yok yok yapmaz rahat ol oralı olma başkalrıyla ilgilen ne yaptığı belli değil adam akıllı birşeyler söylesin madem reddediyrsun niye hala peşinde dolanıyır

• beklicem o zaman.

• seninleyken sürekli sevgilisnden bahsediyor, aldıgı hediyelerden konuşuyorsa ya seni kınkandırıyordur ya da gerçekten o.pudur.

0|0
    0|0
    • o.pu değil ama neden kıskandırmaya çalışsın ki ? bir de mesajlaşırken yapıyor bunları.

• sonuç olarak benimle konuşmamasını nasıl sağlarım (mümkünse hiç bir zaman)

• ters yap. aşağıla biter hemde kıyamete kadar

• Anlaşılır gibi değil vallahi. Kız eski sevgilisinden bahsediyor utanmadan, sen hala onu üzeceğim diye tedirgin oluyorsun. Her türlü iletişimini kes bununla.

0|0
    0|0
  • sürekli bir işin çıksın anlattığı sıralarda.

0|0
    0|0
  • görüşüceğiniz zaman sende "sevgilinle" buluş :)

0|0
    0|0
  • Abaza gibi konuş :D

0|0
    0|0
  • üzmeden yapman i-m-k-a-n-s-ı-z

0|0
    0|0
  • Kendinden soğut

0|0
    0|0
Yükleniyor...