Toplanın toplanın size söylüyorum size bakma oradan öyle gel buraya gel

soru açıklamalarına "soru gayet açık","soru gayet basit" yazmanızdaki amaç nedir?hadi çocuklar zor sormadım yaparsınız bu soruyu çalıştığınız yerden sordum mu demek istiyorsunuz yoksa hoca havalarına girip?:D:D

0|0
8|11

En İyi Kız Görüşü

• nicktirgit beya :D soruya gel amk :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 11

• Edebi açıdan yetersizlik ya da sorunun içerik olarak boş olması. Örnek; Soru:Şu an hangi şarkıyı dinliyorsunuz, Açıklama:soru gayet açık, Cevap:link. Bu tarz bir soruya destansı bir açıklama gerekmiyor zeten sitede format olarak hayatın sırrını çözmeyi vaat etmiyor. Bence bu tarz sorular gayet doğal.

0|0
    0|0
  • yani başlıkta sorulan ne ise soru o tutup başka yerlere çekme saçma sapan cevap verme demek istiyor..

Şahsen ben bunu yapıyorum... Cunku şuursuzca cevap veren çok ;)

1|0
    0|0
    • buraya gelen ilk olay kahramanısın tebriklerimi sunuyorum biz cevap verenlerde aptaldık zaten soruyu kapalı görüyorduk sen yazmayınca:D

• Al işte :)) Demin açıkladım gene anlamamış :D)) bak bidaha yazıyorum iyi oku ;)

"başka yerlere çekme saçma sapan cevap verme demek istiyor.."

Sana kalkıp sen anlamıyosun kapalı goruyosun yazdıgımı goremıyorum ben nasıl bır göz varsa sende.. x-ray mübarek ;)

Yaran varsa gocunabılırsın sıkıntı yok ;)

• Herkesi kendi gibi gerizekalı zannettiğinden. Bir de soru baslıkta yazan turleri de var bunun.

0|0
    0|0
  • Cevap gayet açık ^^

0|0
    0|0
  • şimdi bir çok kişi inkar edecek ama burada bulunanların çoğu insan kız ayarlamak erkek ayarlamak ya da cinsel tercihi farklı olanlar duruma göre secenek kurmak ve akıllarına takılan soruları cvaplamak ama asıl amaç cinsellik :D

0|0
    0|0
  • Söz uçar yazı kalır hocam .(

0|0
    0|0
  • cevap basit aptallar

0|0
    0|0
  • adamda zeka fışkırıyor ;/ soruya baksana zehir amege :/

0|0
    0|0
  • cevabım gayet acık haklısın