Bu sene Fenerbahçenin basketboldaki transferlerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

ilk olarak koç Obradoviçle anlaşıldı sonra Bogdanoviçin nba gitmesi ertelendi sonra belli bir suskunluk döneminden sonra Nemanja Bjelica anlaşıldı peşinden Luca Zoriçle prensip anlaşmasına varıldı dünde nba dan Linas Kleiza transfer edildi ayrıca yerli rotasyonu içinde Melih Mahmutoğlu ile İzzet Türkyılmazla anlaşıldı.

gündemde Nick Calathes ve Hidayet Türkoğlu var

1|0
6|9

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 9

• bu sene final four olmazsa bir daha asla olmaz

gecen sene de yıldızlardan oluşan takım kurulmuştu ama tek eksik savaşma hırsının olmamasıydı

Bu sene Obra o sorunu halleder

0|0
    0|0
  • Basketbolu çok takip etmem ama Kleiza'yı biliyorum.etkili bir oyuncu gerçekten bir de Hidayet Türkoğlu'nu biliyorum tabi :) artık yaşlanmış olsa da tecrübesi yeter gelirse katkı verecektir.bir de yazdıklarından edindiğim izlenim Fenerbahçe bu sene sıfırdan takım kuruyor gibi.

0|1
    0|0
    • aslında yabancı olarak evet maccaleb ve bojan dışındakiler gönderiliyor

yerli rotasyonu tamamen kadroda ama eksik olduğu için 2 3 takviye yapılıyor

onun dışında yerlilerden ömer,oğuz,ilkan,emir,kaya,barış kadroda olacak geniş bir kadro planıyor koç

• hayırlısı bakalım dostum :)

• luca zoriçi nemanja bjelica yı tanıyorum ikisi çok iyi basketbolcular valla fenerbahçe ülker şunu almış bu iyi gibi yorumlar yapmıyalım neden mi çünkü dünyaca ünlü koç obradoviç var başında bence arkamıza yaslanıp obradoviçin transferlerini izliyelim bu sene :D

0|0
    0|0
  • basketbol şubesini takip etmem :D

0|0
    0|1
  • ''my name is zelijko obradovic and im very happy with this way'' dedikten sonra adam direk euroleague şampiyonu oldu zaten

0|0
    0|0
  • çok iyi

0|0
    0|0
  • güzel transferler yapıyolar ancak biraz gereksiz gibi.

0|0
    0|0
  • euroligde final oynar fenerim :)

0|0
    0|0
  • adamın dibi obradovic

0|0
    0|0
Yükleniyor...