Norlevodan mı yerleşme kanaması mı bilemedim?

19 gün önce korunmasız ilişkiden sonra norlevo isimli ertesi gün hapını kullandım yan etkileri içinde 10 gün sonra ara kanama yaptığı yazıyor ancak ara kanamada dahl hapın hiç bir yan etkisi olmadı normal adet günüm ayın 25iydi birgün erken adetim geldi yani ben en azından adet olduğunu tahmin ediyorum ancak çok koyu renkli ve az az geliyor hala çoğalmadı bu adetin bu şekilde değişmesinin nedeni norlevodan mı kaynaklanıyo olabilir yoksa gebelikte yumurta rahimin içine yerleşirken kanama gerçekleşirmiş bu kanama o kanama olabilir mi? kafam çok karışık

0|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• Regli geciken kızlarımız için 1 dakikalık kaygı duruşu lütfen.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kanamayı bekle daha ilk gün sonuçta.Korun ama bundan sonra.Her zaman şanslı olmayabilrisin bu kadar.

0|0
    0|0
  • yan etki her insanda cikacak diye kesin bir bulgu yoktur ayni zamana denk gelmistir kan karismis olabailir birbirine gecmis olsun

0|0
    0|0
  • Tıbbi Mümessil Olarak Şunlari Söleye Bilirim Sana Öncelikle Büyük İhtimal İlacın Yan Etkısıdır İlacın Prospektüsüne Bakarsan Zaten Yeterli Kilinik Çalişma Mevcut Değildir İstem Dışı Yan Etkıler Oldumu Doktora Danışın Yazar İlaçtandır Yumurtalarla Alakası Yok Diğer Ayda Aynı Durum Tekrarlarsa Doktorunuza Başvurun

0|0
    0|0
    • ama ilacı alalı 19-20 gün geçti normal midir. beklenen adet tarihim yalnızca 1-2 gün önce oldu şimdi adetmi görüyorum ilacın etkisimi nedir anlamadım ki

• Prospektüsü Yanı Reçeteyi Detaylı Okursan İlaçla İlgili Olup Olmadiğini Anlarsın Onla İlgili Değilsede Normaldir Stres Vs Erken Olmasına Neden Olmuş Olabilir Aynı Durum Diğer AY Da Olursa Doktora Git

• canım sen bir test yaptır.genelde ilk hamilelik zamanlarınd bu tür lekeler geliyor.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• gebelikte öyle senin bildiğin yerleşme kanaması olmaz..bu gebeliğin 3-4 haftalık zamanlarında ufak bir leke şeklinde bazen kendini gösterir

0|0
    0|0
    • adet gibi desen adet değil,akıntı desen akıntı değil çok koyu renkli ve az az geliyor gebelik olabileceğini düşünmüştüm ben

• İlaci 72 saatte aldiysan hamile kalma ihtimalin yok denecek kadar az. O ilacin etkisiyle olan birseydir o. İcin rahat etmesi icin doktora da git bir canım benim

0|0
    0|0
    • ilişkiden 3 gün sonra gitmiştim doktora daha yumurtlaman bile olmamış demişti ilişkiden 5 gün sonra yumurtlamam olmuş ya

Yükleniyor...