Lütfen bir bakın fikirlerinize yardımlarınıza ihtiyacım var...

merhaba. sevgilim eski sevgilisiyle telefon görüşmesi yapıyor ve bunu hiç bitirmeyeceğini ne zaman ararsa konuşacağını söyledi ve beni rahatsız etmeyecek bir konuşma olduğunu söyledi ayrıca kendisi değil karşı taraf arıyormuş ve ben son derece rahatsız oldum ama başkası içinde bitirmek istemiyorum ne yapayım ben şimdi lütfen yardım edin:((

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle eğer senin için eski kız arkadaşından vazgeçemiyorsa bence hala aklında bir şey vardır.. kendisinin aramıyor olması bir şey değiştirmez.. eğer seni seviyorsa sana değer veriyorsa seni üzecek bir şey yapmaması gerekir.. ha arkadaş tabi önemlidir o ayrı konu fakat eski kız arkadaşı söz konusu ve bu senin üzülmene neden oluyor bence çocuk yanlış yapıyor tavrını koymalı ve bu tavrını korumalısın..

0|0
    0|0
    • çok haklısın ve bugün son konuşmayı yapıp tavrına düşüncesine yaptıklarına karşı bende gidişatımızı belirlicem:(

• benim onunla hep iyikilerim vardı şimdiyse geriye kalan sadece keşkeler var

• bence hiçbir zaman insanlar keşke dememeli ya da keşke diyebileceği bir fırsatı kendine yaratmamalı.. keşkelerle hayat geçmiş olan bitmiş bir şey için kendini keşke diyerek boş yere üzmüş olursun... ya öyle olsaydı keşke böyle olsaydı falan... bence bu huyundanda vazgeçmeye çalışmalısın..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Karşına Al Bundan Rahatsız Oldugunu Dile Getir Yok Mok Sorun Olmaz Dersede Ben Aynını Ypsam Nasıl Karşılardın Die Sor Kendisine Ve Bu Konuşmanın Size Zarar Vereceğini Eğer Sizi Seviyorsa Bin An Önce Buna Bi Son Vermesini İste Bu Senın En Doğal Hakkın Yoksa Mutlu Olamazsınız Asla Aranızda Durmadan Biri Olacaksa

0|0
    0|0
    • bunuda yaptım.kadın rahat durmadı.bende durmadım bir aile faciası oluyordu sonunda.kaşınan olursa kaşımak lazım laftan anlamıyor bazı insanlar çünkü.tam bir kaosa soktular benim hayatımı.o unutturmadı kendini bende her kuşun eti yenmez dedim

• bizimde kaderimiz buymuş

• yüreği güzel ve saf kalpli bir bayana benziyorsun bence kader demıyelımde kıymetini bilmeyenler utansın er veya geç mutluluk senı bulur hiç üzme tatlı canını

• olur bitirme.. böle üçlü bir ilişki yaşayın... gayet hoş gözüküyo burdan...

0|0
    0|0
    • bitirmekden başka bişey kaldı mı bana bugün son kez konuşucam bitecek başka yapacağım hiçbişey kalmadı

• günaydıınn... ya siz nasıl kaldırıyosunuz böle şeyleri anlamıyorum yaa. kızlar sizin gibleri neden benim çevremde yok birazda ben oyun oynasam noolurki... şakamısın nesin...

• Öncelike bu telefondaki kişinin kimin nesi neci olduğunu öğren.Ona göre bir tavır takınırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sakın taviz verme nedemek bitirmeyecek. postayı koy kardeşim ayrıl ondan değişip özür dilerse yoluna devam et. adam demekki kimseye hayır diyemiyor..

0|0
    0|0
  • bu konudan dolayı ben neler yaşadım bir bilsen gizli.okurken kendi yaşadıklarım geldi aklıma.istersen ekle beni özelden anlatayım başıma gelenleri

0|0
    0|0
    • ne yaptın peki sonucunda?

• ben de duymak istiyoum bu hikayeyii

• seninle mutlaka konuşucam yarın konuşalım

Yükleniyor...