Ölümün gerekliliği ?

Günaydın herkese iyi günler..Ölüm bizlere hep soğuk ve uzak gelmiştir.Bugün aklıma takıldı.Bir düşünsenize ölümsüz bir hayatı?

200 sene yaşasan yapacak neyin kalır ki? İbadet konusunu gündeme getirmiyorum hiç onu sizler de karıştırmayın bence işin içinden çıkamayız :)

Evet sizlerin düşünceleri ne bu konuda?

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• 80 ni göreyim baska birsey istemem :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ölüm bana çok yakınmış gibi geliyor bazen korkuyorum bazende gelsede bir an önce bitse diyorum bazen çok cesaretliyim bazen ise bende bilmiyorum yapacalarım var diyorum.

1|0
    0|0
  • ölümsüz olduğunu düşün yaşadığın müddet boyunca sevdiklerin yaşlanacak ve ölecek sürekli bunun tekrarlandığını da göze alırsak ben kaldıramam açıkçası sevdiğim birilerini sürekli kaybetmeyi

0|0
    0|0
  • İnsanı öldürmeyen şey tuhaflaştırır demiş joker reyiz.

1|0
    0|0
  • İşte ölümün de zamanı var, zamanı geldıgınde olmezsen yaşasan ne fayda

0|0
    0|0
  • yaşlılık olmasa genç bir şekilde 200 sene iyi olabilirdi ama yaşlı bir halde bu hayat 200 yıl cekilmez kaldıki gençlik bile hayattan bezmiş bu zamanda..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bilmem ben hiç öyle düşünmedim ölümdende hiç korkmadım ölümden korkan insan bence doğru düzgün yaşayamaz... dediğin gibi insanlar ölümsüz olsaydı eğer o zaman nasıl yaşayabilirdik ki ? ne suyumuz kalırdı ne yiyeceğimiz.. ne yapacaktık öyleyse birbirimizi mi yiyecektik :D bence ölüm olmasa yaşamda olmazdı.. ölüm doğa konunu ve her canlı bir gün ölümü tadacaktır aksi halde dünya yaşanılası bir yer olmaktan çıkar..

0|0
    0|0
  • Ölüm Allahın emri,vakti geldiğinde bizden öncekiler gibi bizde yolculuğa çıkacaz,başka nesillere bırakıcaz yerimizi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...