Herkese günaydın. Bugün bir kitap alacak olsaydınız ? Bu bir şiir kitabı olurmuy du ?

Evet hiç tanımadığınız birinin yeni çıkmış kitabını alırmıydınız ?

Mesela kitabın adı Ruhu Üşürmü İnsanın olsa ? ?

0|0
30|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 29

• Şiir kitabı pek alacağımı sanmam. yerine gider kayıp gül 2yi alırım bir türlü alamadım. Veya başka bir kitap ama bu şiir kitabı olmazdı muhtemelen.

0|1
    0|0
  • şiir severim, ama bir göz atar,

o an karar verir

seversem alırdım ..

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. :)

• Rica ederim..

O ruhu üşüyen ve kaleme sarılarak ısıtan şair adam siz iseniz şayet, ilk baskıdan imzalı birkaç adeti kendim ve dostlarım için, hevesle alıp katkıda bulunmak isterim arkadaşım..

İlham, kaleminizden ayrı düşmesin..

• teşekkür ederim... seve seve..

• Şiir okumayı pek sevmiyorum ara ara elime gelirse Sunay Akın'ın şiirlerini okurum. Konu ilgimi çekerse okurum tabii tanınmadığı kötü olacağı anlamına gelmez

0|1
    0|0
  • şiir kitabı almam da okumam da

0|1
    0|0
  • Şiir sevmem hiç.

0|1
    0|0
  • Bugün bir kitap alacak olsaydım, muhtemelen tarih ya da siyasi ağırlıklı bir kitap olurdu.. şiir okuyacak havada değilim

0|1
    0|0
  • Sherlock Holmes alırdım şiir okumuyorum :) Ama illa alcan diyosan kahraman tazeoğlunu internetten azcık takıp edıyorum onu alabılırdım

1|1
    0|0
  • şiir kitabını okumuyorum ama sevgilime alıp hediyte edicem o sever :) ben serenadı alıcam onu okucm

0|1
    0|0
  • Siir kitaplari okumuyorum.

0|1
    0|0
  • sen mi yazdin bu kitabi? :)

0|1
    0|0
  • Şiir kitabı okumuyorum

0|1
    0|0
  • kitap okumayı seviyorum ama şiir kitabı değil

0|1
    0|0
  • Almazdım şiir kitapları hiç ilgimi çekmiyo. kendi karmaşık ve anlaşılması zor dünyalarını yazıyolar kendimden bişey bulamıyorum

0|1
    0|0
  • Hosgeldin ;)

Kitap okuma Özürlü olduğumdan almazdim ;)

0|1
    0|0
  • Sanırım kitap senin açıkcası şiir kitabı almam ama annem için alırdım çok sever :)

0|1
    0|0
  • "ruhu üşür mü bir insanın?" isimli şiir kitabını %90 almazdım.

0|2
    0|0
  • arka kapaği okurdum ilk beğenirsem alirdim :)

0|1
    0|0
  • Şiir kitabı alırım belki ama tanımadığım birinin mi? Pek sanmam :(

0|1
    0|0
  • Şiir kitapları almam

0|1
    0|0
  • alırım..Ama kitabın arka taraftaki yazısının beni etkilemesi çok önemli tabiki

0|1
    0|0
  • John C. Parkin

S*ktir et. Bunun üstüne kitap yok :)

0|1
    0|0
  • Şiir pek sevmem kitabını da

0|1
    0|0
  • kitabın arkasını okurdum ve kapak resmi etkilerse okur alırdım.

0|1
    0|0
  • olabilir

0|1
    0|0
  • güzel isim büyük ihtimalle gözüme takılırdı alırdım :)

0|1
    0|0
  • şiir kitabı almazdım

0|1
    0|0
  • siir kitaplari hic almadim simdiye kadar. odamda zaten kitaptan yer de yok:)))

0|1
    0|0
  • atilla ilhan duvar .. . alırdım

0|1
    0|0
  • Yok şiir kitabı alıp okumak pek tarzım değil.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Anket yapsaydınız sizin için daha faydalı olurdu. Mutlaka bir yerden başlayacaksınız hiç bir yazar/ şair önceden tanınma ayrıcalığına sahip değildir hepsi yaptığı işlerle kendini tanıtmıştır. Fakat günümüzde şair/yazar sayısı o kadar fazla ki arasından sıyrılmak çok zor. Sizin şevkinizi kırmak istemem fakat yazdıklarınızı önce bir kaç yabancıya okutun aldığınız tepkiye göre bir kendinize bir rota belirleyin. Başarılar.

0|1
    0|0
  • Bir Kitapta ilk dikkat ceken şey Kabıdır..

ben zamanıdna Mehmet Rauf un Eylül Adlı romanını tesadufen okumustum.. ve direk kabı dikkatimi çekti yazarı görünce aldım kitabı ;)

kiatp kabı için link verecektim ama olmadı malesef.. Nette benım aldıgım kıtabın kabı yok :S

Şiir kitapları cogu zaman hüsranla sonuclanıyor.. acıkcası içinden bir kaç şiir okuyup öyle karar verirdim..

0|1
    0|0
  • Ben genellikle cinayet üzerine yazılmış romanlar severim eger konusu cinayetle ilgiliyse hiç düşünmem :D

0|1
    0|0
  • kesinlikle olurdu ve özellikle Atilla İLHAN olurdu.

0|1
    0|0
  • yok nie alım elin adamının kitabını .) neler dusunurken yazdı kım bılır

0|1
    0|0
  • Olabilir ama bir kaç şiiri okumam lazım önce

0|1
    0|0
  • Benim şiir kitabm var. Ve ismi ''Ayrılık Zamansız Gelir''

0|1
    0|0
  • şiirle aram hiç yok ya :S