Ygs & Lys yardım.(anlayana kısa degıl)

Merhaba arkadaslar lıse son sınıfa gectım. bu zamana kadar cok bos gectı tek olumlu yanım 35 turkce altı yapmıyor olmam bırde mat 20nın altına dusmuyorum sayısalım ve ne fen ne geo var sadece mat ve turkceylede ıstedıgıım yerı kazanamam gozum bıraz yuksekte ama zor gozukuyor ben yazın dersane baslamadan nerelerı yapsam ne zamana kadar ygs bıtırsem yasamıs olan yusek puan alan arkadaslar zahmet olmazsa neler yasadıgını neler yaptıgını anlatabılırmı teşekkur ederım sımdıden

0|0
1|2

En İyi Kız Görüşü

• Boşuna fen öğrenmeye çalışma bence dershanen açılana kadar. Çünkü çok eksiğin varsa kendi kendine yanlış öğrenme riskin var. Bir tane ygs mat kitabı al ve onu bitir

0|0
    0|0
    • Matla ılgılı sıkıntım yok bastan tekrar yapsam soru cozmeye baslasam net sayım cok artar bılıyorum tamam fene dersaneyı bekleyeyım pekı geometri?

• ugrassam yaparım geometrı dedıgın gıbı gercektende mat-geo çalısayım dersanedede fen hayırlısıysa olsun tesekkur ederım

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• öncelikle ygsyi olabildiğince erken bitir tutupta sınav gününe kadar dönüp dönüp ygs çalışma çünkü lys yetişmiyor. Mat türkçe sosyal dershane bşlamadan bitir. geo ve feni ise dershane açılmasını bekle

0|0
    0|0
    • mesela ne kadar erken bıtırmem gerek?

• bu sene 24 martta yapıldı sınav en azından aralık ayına gelmeden bitirmelisin ygsyi komple sonrada denemeler çözmelisin konu hayatta çalışma aralıktan sonra. eğer kafan alyorsa lys ygs aynı anda götür

• matematiğini 25 nete çıkarabilrsin öncelikle eğer 20 yapabiliyorsa.sonra sana tavsiyem ygs 3-4 ay gibi bir sürede bitirip lys sınavına ağırlık vermen çünkü sınavı belirleyen lys dir.bende hep ygs ye çalışırdım lys ye fazla zamanım olmazdı.ama sonra hatamı anladım ve su anda mühendislik okuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...