Facebookdaki isimli ilişki durumu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Erkek arkadaşımla bu şekiklde isimli durum yaptık. bana rahatsız olduğunu sadece ilişkisi var yazısının kalmasını istediğini söyledi. kaldırdık. neden böyle bişey yaptı nasıl tepki vermeliyim?

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

• Ben birazda farklı bir yorum yapmayı düşünüyorum. Özellikle geçmişinde çok fazla ilişkisi olmamış erkeklerde böyle durumun söz konusu olması çevresi tarafından çok fazla ilgiye sebep olur. Adam belli ki sevgilisi hakkında bir şeyler öğrenmek isteyen tonla akrabasına, arkadaşına tek tek bir şeyler anlatmak istemiyordur. Veya karakterine uygun değildir. Mesela benim gibiler böyle ilişki durumu göstermeyi veya sevgilisiyle sarmaş dolaş resim çekip facebook a koymasını peksevmez. Sanki millete nispet yaparmış gibi bir şey oluyor :)

Ben böyle düşünüyorum ama yinede ona bunun sebebini sormanı tavsiye ederim. Ona göre bir fikir sahibi olabilirsin :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• başkalarının senin faceine girip kim bu diye bakmasını istememiş olabilir. Veya aklında önceden biri vardır. bu kişiye kıskanması için böyle bir şey yaptığına dair düşünce yaratmak istemiş olabilir. Ya da benim karnım acıktı bir kahvaltı yapıp geleyim en iyisi. Gelirim birazdan.

0|1
    0|0
  • birilerini görmesini istemiyo kendi adını.. aslında mantıklı hareket.. hem sana bakanların önünü kesecek hem kendi adı görünmicek.. ;) akıllı çocukmuş.

0|0
    0|0
  • Böylesi daha güzel.Tepki verme normal karşıla.

Secgilin "Aşkını" reklam etmek istememiş,helal olsun.

0|0
    0|0
  • seni kıskanıyor besbelli işte bu benim sevgilim diyip herkesin gözünün içine sokmak istemiyor

ona özel ol istiyor

0|1
    0|0
  • baştan aşağı saçmalık, ilişkisi var ne demek ya sevgilin varsa vardır niye bu kadar önemseniyor ki bu, evi arabası var der gibi...

0|0
    0|0
  • belki kıskandığı içindir gören tutup profiline tıklıcak bilmem ne cart curt en kötüsü onun ilişki yok yapması çünkü zaman diğerlerini kaçırmaması gibi bir durum var kendimden biliyorum :D

0|0
    0|0
  • bence şimdi tepki verme boynuzu yiyince verirsin

0|0
    0|0
  • Ortada ciddi nişan veya evlilik konusu yoksa ondan öyle yapmıştır anladı oki toki poki

0|0
    0|0
  • kime hangi zaferini göstermek istiyorsun

0|0
    0|0
  • Diğer sevgilisi alınmasın diye yapmıştır herhalde başka ne açıklaması olabilirki :)

0|0
    0|0
    • ama şifresini biliyorum ve resmimiz var faceince ekli

• ama isimli ilişki durumu varken kimse yazmıyordu bana

• Oraya ne yazsan da niyeti kötü olan mutlaka sana mesaj gönderir. Bunlar çok dert edilecek şeyler değil. Sen kabul etmedikten sonra niye sorun yapıyorki bunu.

• yorun yok bencee :)

0|0
    0|0
  • başka kızlarla konuşmak için

0|0
    0|0
  • kızlarda herşeyin altında bişey arıyor

0|0
    0|0
  • dediğini yap kıskanıyordur arkadaşları kimle ilişkisi var baktıklarında senin profile bakıyorlar onun için kıskanıyordur bence bby

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• yeni başlamış bir ilişki sonuçta şuan başkası hayatında olabilir,seni daha yeni seviyo olabilir sevmeye çalışıyo olabilr.hemen ilişki durumu murumu boş ver takmaaa...daha takacak o kadar çok şey olacakkii

0|0
    0|0
  • isminin seninle anılmasından rahatsız olmuş. vardır gizlemek istediği bir şeyler.

0|0
    0|0
  • Canım benim senden utanıyo olabilir, arkadşları seni sevmiyo olabilir, çevresi seni beğenmemiş olabilir. bunlardan biri yoksa ve şifre sende değilse mutlaka başka kız vardır

0|0
    0|0
  • adam haklı millet aaaa bir bakalım kimmiş dicek adam kıskanç bence ince bir davranış özelini saklıyor

0|0
    0|0
  • ne gerek var kii . Bence sevin bile boşver :)

0|0
    0|0
  • eski sevgilimde isimli istemiyordu fake hesap gibi profilim varmış

0|0
    0|0
Yükleniyor...