Çanta taşıyan erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Yıllardır çanta taşırım, çünkü cüzdan, cep telefonu, not defteri, kalem, kağıt mendil, parfüm derken baya bir yükü sokacak cep olmadığında mecburen taşıyorum. Bir gün bir kızın " ıyyy postacı gibi çanta taşıyor" dediğini duyduğumda çok üzülmüştüm. Siz ne düşünürsünüz?

0|0
22|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 21

• gayet normal , sportif ve hoş duruyor

0|2
    0|0
  • Ben hiç öyle düşünmedim. Garip gelmedi yani. link Çok hoşuma giden modellerden

0|2
    0|0
  • çantaya bağlı tabi spor gynyosan sırt çantası falan ama yakıştırmam pek sevgilim taktı bigün çıkartırdım benim çantam var onun eşyalarını da içine atıyorum sorun kalmıyor :d

0|1
    0|0
  • Robert Downey Jr. taşıyo kızı boşver. Sokakta dedikodu yapmakta çok klasmış :') Taşımaya devam, nitekim ilhamen;

link

0|1
    0|0
  • benim hoşuma gidiyor bence bir erkek taşımalı sevgilime ısrar ediyorum ama çanta kullanmıyor

0|1
    0|0
    • Ceplere telefon, cüzdan sıkıştırmak da çirkin bence :) haklısınız taşımalı.

• Takma bırak

0|1
    0|0
  • yakıştıramıyorum

0|1
    0|1
    • Çok ilgin kızda söylemişti postacı gibi ulak gibi bu ne böyle diye :))

• çok normal buluyorum . sonuçta bu saydıklarına sizinde ihtiyaçlarınız var

0|1
    0|0
  • öyle tipler bana hep entellektüel gelmiştir :D

0|1
    0|0
    • Söylemesi ayıp, okuruz, yazarız :) çanta taşımamızın bir sebebi ve her hazamn kitap ve dergi gibi malzeme taşımamız çantada :)

• normal karşılıyorum

0|1
    0|0
  • gayet normal bence taşımaları

0|1
    0|1
  • düzenli olduğunu.

0|0
    0|0
  • olayı biraz abartmışsınız bence benim abimde kullanır link şöyle birşey ama askısız telefon cüzdan falan var içinde

0|0
    0|0
  • Bı erkekte olmaması gereken uç seyden biri bana gore. Küçük çanta, renkli pantolon, kolye. Ha büyük spor orijinal bı çantaysa problem olmaz bence

0|1
    0|0
    • Benim ki küçük çanta değil içine küçük bilgisayar sığacak kadar büyük :) buradaki deri çanta gibi link

• Bunda pek bı sakınca goremedm açıkcası. Aman sana postacı diyen kendine baksın herkesin lafını takma sen de

• Mecbur oldukları

0|1
    0|0
  • iyi dems kiz

cuzdan ve telefon haricindekileri tasima yani o ne oyke lipstick te koy bari dudaginkuruyunca surersin

0|1
    0|0
    • Sonuçta iş insanıyız, kitabımız, ajandamız, dergilerimiz, parfümümüz filan bulunur çantada :))

• Hiç bişey normal bişey bu

0|1
    0|0
  • Bence gayet sempatik kimseyi takma onlarda bok rengi saç boyuyolar erkek gömlekleri giyip onların eşyalarına imreniyolar siz bişey diyomusunuz yooo takma onları bence cantanı tak :D

0|1
    1|0
  • Bend erkegin canta tasimasini sevmiyorum, yanielunde bir cantan olur evrak filan olur icinde sabah giturursun aksamda alir gelirsin o ok. Ama bazilari birde carpraz takmiyormu iyyy cok itici iste o

0|1
    0|1
    • İşte ben bazen çapraz da takıyorum :))

• Ya bilmiyorum mecbur kalmadikca kullanma derim, kullancaksanda eline al karizmatikdur carpraz kesinlikle takma :)

• ona dikkat edeceğim.

• Nasil bir canta bu?

0|1
    0|0
  • ne tip bir çanta burhan altıntop çantası gibi mi nasıl bişey ?

0|0
    0|0
    • Yok baya Tergan marka deri çanta boyuna çağraz asabiliyorsun postacı gibi link

• yooo kötü değil ki bu boşver densizin biriymiş

Erkekler Ne Diyor 8

• Ben cüzdan bile taşımıyorum taşımam da .

0|1
    0|0
  • Ofisdeyken giriş çıkışlarda taşıyorum taşımam gerektiği zamanlarda..

Normalde sevmem çantada olan ne varsa beynimdedir..

Erkek adamın çantası beynidir kardeşim hüner onu taşıyabilmekte..

0|1
    0|0
  • Bende kendimi bildim bileli küçük el çantası taşırım ama postacı çantası taşımam. Hem çantada parfümün ne işi var? Evde sık parfümünü, sonra çık dışarı.

0|1
    0|0
    • toplantı filan oluyor hocam :))

• Günlük hayatta link bu tarz bir çantam elimde olur. Cüzdan, ruhsat, anahtarlık, telefon hepsini koyarım. Eğer yanıma bilgisayar, kitap filan alacaksam, o zaman da sadece laptop çantasını alıyorum. Bence ideal

• Ben de bu tip küçük çantaları kullanamam hocam zaten benim kitabı, dergiyi, fotoğraf makinasını, ajandayı, cüzdanı filan zor sığdırırsın

• yakışmaz delikanlıya cüzdan arka cepte , telefon sağ veya sol cepte , not defteride gomlek cebinde o ne oyle kadınlar gibi

0|1
    0|1
    • O zaman da her yerinden bir şey fışkırıyor görüntüsü olmuyor mu?

• hayır olmuyor benım arka cepte cüzdan sağ cepte sigara solda telefon para rahat mis mendille parfümüde ne yapacan koy bir mendil arka cebe 10 tane mendil kullancan değil ya bir gün parfümde evden cıkarken sık

• oooo çözüm sağlammış :)

• Kimi gençlere yakışıyor ama benim tarzım değil.

0|1
    0|0
  • Spor giyiniyosan ve sırt çantası taşıyosan bir problem yok. Ama bildiğimiz kadın çantası taşıyosan evet insanlar garipser. Çünkü türkiyede "herkes aynı olmalı" tarzında bir düşünce yapısı var. Nasıl rahat ediyosan öyle yap boşver diğerleri ne düşünürse düşünsün.

0|0
    0|0
    • Bildiğin erkek çantası ama itici mi geliyor ya da kız mı çanta taşımıyor nedir :))

• Takma be hacı. erkeklere ters yani öyle görülüyor ben demiyorum

0|0
    0|1
    • Peki nasıl taşıyacağız bunca şeyi minik ceplerde hacım :)

• Normalde karşıyımda. senin çantan iyi hacı. takım elbiseyleyse bide. yani tak anasını satim. öyle alışmışsın zaten

• Eywallah :) mecburen takıyorum zaten yapacak bir şey yok.

• erkeğe herşey yasak :(

0|1
    0|0
Yükleniyor...