Ayakların yerden kesilmesi şart mı?

Ona çok değer veriyorsunuz, hep yanınızda olsun istiyorsunuz, geleceğe dair hayallerinizde O var, birlikte çok mutlusunuz ve eğleniyorsunuz. Ama O hayatınıza çok yıprandığınız bir dönemde girdi. bu durumda ayaklarınızın yere basması normal mi?Çok da fazla bir heyecan yaşamıyorsanız bu ona aşık olmadığınız anlamına gelmez değil mi?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• tam tersi ben yere sağlam basayım ki o da hiç tereddüt etmeden yaslanabilsin bana

1|0
    0|0
    • benim sevgilim de böyle biri. bu güzel bir şey ama :)

• olması gereken o

Erkekler Ne Diyor 4

• Aşık olduğunu anlamanın değişik yolları vardır bu şekilde kendini sınıyabilirsin

1|0
    0|0
    • ona aşık oluyorum. zamanla olacak bir şey bu sonuçta. ama ilişkimiz sanki yıllardır sürüyor, o derece yakınız ve alıştık birbirimize. o ilk heyecanlar olmadı yani. bu normal mi diye soruyorum :)

• tabi oluyor bazen kalbi hızlandıran durumlar, hiç yok değil :) Ama Sanırım bizim bir sorunumuz yok ve bana rahat battı ::))

• Seviyorsanız anlaşıyorsanız tamam fazla abartmaya gerek yok varsın az heyecanlı olsun güzel olsun öz olsun ömürlük olsun :)

• Ayağın yerden kesilmesi onu gördüğünde heyecanla alakalıdır. Hiç görmek istemediğin bir kişiyi görüncede ayağın yerden kesilebilir.

0|0
    0|0
  • Bırakın bu işleri yav. Adam gibi evlenin. İlla aşık olmayı bekleyecekseniz çook beklersiniz. Aşık olmak öyle sıradan milletin ağzına sakız olmuş bir durum değil. Aşk'tan hastalanan yatağa düşen insanlar oluyor. Yok öyle ayağım yere basmıyor vs. edebiyatlar.

0|0
    0|0
  • e şart tabii ama bir noktadan sonra şefkate dönüyor ilişki.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanlar neler neler yaşıyor , mesele sadece aşk olsa keşke. Rahat ol sıkıntı yok bu günleri onunla atlat herşey yoluna girer.

1|0
    0|0
  • anlayamadım pek sorunu

0|0
    0|0
    • İlişkim çok güzel gidiyor ama fazla heyecanlı değilim yani olması gerektiği kadar...

• olur böyle şeyler dert değil

• aşık değilsin belkide

0|0
    0|0
Yükleniyor...