Sizce mutluluk sart mi

Arkadaşlar sizce bir insan ailesinde nasil bir hayat yasadiysa evlenincede onu mu yaşar..yani mesela ailede mutsuz buyuduyse evlenincede mutsuz mu olur?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• hayır tabi ki de

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• İnsanlar aşık olma ve eş seçiminde ailesinde yaşadıkları sorun ve eksikleriden uzak insanları tercih ederler.Böylece evlendiğinde ailendeki sorun yaşadığın özellikler hayatından çıkmış olur ama yeni sorunlar doğabilir tabi :)

0|0
    0|0
    • Ya aklımı karistran su sevdigim adam babama cok benziyo ilerde ayni onun gibi davranır diye korkuyorum aslında ayni şeyler olr mu kader mi vs

• Ani değişiklikler ani olaylarla oluşur ya babanda böyle bişey vardı ya da zaten bişeyler vardı siz farketmiyordunuz.Senin sevdiğine gelirsek bunu düşünerek kendini ve ilişkini huzursuz etme değmez.İnsan başına ne geleceği bilmiyor.Babana benziyor olabilir ama sonuçta kopyası değil kopyası bile olsa insan iradeli bir canlı herkes aynı hataları yapmaz.İçini ferah tut

• Sagol inşallah

• alakası yok hayata nasıl bakarsan öyle görürsün tamamıyla kendinle alakalı

0|0
    0|0
  • yok canım o kadarda değil insan evlenince tabikide mutlu olacaktır

0|0
    0|0
  • hayır alakası yok o mutsuzluklar sadece bir anı olarak kalır

0|0
    0|0
  • Alakası yok güzelim. rahat ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• ne alakası var seçtiğin insanla kafalarınız uyuşuyoda mutlu bir yaşam geçirirsin ama şöyle de bir şey var aile yaşamında mutsuz olanlar saçma sapan insanlarla sırf o ortamdan kaçmak için evleniyolar ve mutsuz oluyolar sonra

0|0
    0|0
  • herkes hayır demiştir inşallah öyledir bende şöyle bir istatistik biliyorum mesela boşanan ailelerde büyüyen mutsuz çocuklar ilşkilerinde sorun yaşıyor diye ama son yıllarda bu oran tabi çöpe gitmşte olabilir

0|0
    0|0
  • Hayır tabi ki..

0|0
    0|0
  • Yoo ne alakası var hiç bir bağlantı kuramadım. Öyle birşey de mümkün olmasın kesinlikle, ömrümün geri kalan kısmının da zehir olmasını istemiyorum.

0|0
    0|0
    • Çevremde bir cok örneği varda

• Boşver sen onları belki sorun onlardadır, iyi düşün ya karamsar olma hiç bir bağlantı da kurma..

• bu nasıl bir mantık. hayır tabiiki

0|0
    0|0
    • Bence gayet mantıklı oyle bir cocuklarını doğru düzgün buyutemez bile cunku bilinç altı nasil gorduyse oyle davranır...

• yanlış.

annem çok dayak yemiş babasından

bize fiske vurmadı çünkü ailesinde dayak yedi...

birsürü örnek verebilriim böyle

• Benimde etrafımda tam tersi örnekler var ama kader demekki

• hayirr :S cevap cok kisa

0|0
    0|0
  • Sanmıyorum...

0|0
    0|0
  • Yessssssssssssssssssss

0|0
    0|0
  • ailemi öyle cok seviyordum ki nezaman sevgilimden ayrıldım herkese düşman oldum yani izleri muhakkak kalıyor ister aile veya sevdiğin ..

0|0
    0|0
Yükleniyor...