Arkadaşlar cevap verin bakalım ne diyorsunuz

arkadaşlar mesela çalışmışsınız didinmişsiniz ve alın teriyle kazamışsınız 10 trilyon para toplamışsınız..geliriniz 10 trilyon ama biri çıka geldi gerçekten çok hasta ve size kanıtladı hastalığını ve o hasta dedi ki 10 trilyona ihtiyacım var..alın teriyle kazandığınız parayı ona vermek ister misiniz yoksa vermez misiniz...

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

• Gelen kişi ailemden biriyse düşünmem bile. Tanımadığım biriyse yardım ederim ama hepsini vermem.

0|0
    0|0
    • işin ucunda çok büyük bir sevap var ama..tanımadığın biri akraba değil...

• Aynen.. 10trlyn ne demek bliyomusun sen

• parayı vereceğim kişinin iman dolu, iyi bir insan olduğunu da bilmiyorum ki ama. genede vermezdim.

Kızlar Ne Diyor 15

• vermem. 10 trilyonla ülkeyi doyururum be daha sevap

0|0
    0|0
  • tabiki vermem yani hepsini vermem ama yardımcı olmaya çalışırım

0|0
    0|0
  • Nasıl olsa sanal ortam atıp tutarım veririm vs diye ama gerek yok.O an başa gelmeden ne düşünüceğim belli olmaz her an her şey olabilir.

0|0
    0|0
  • hepsini vermezdim ama büyük oranda yardım ederdim kalanını da medya aracılığıyla toplamasına ön ayak olurdum :)

0|0
    0|0
    • ama mutlaka 10 trilyon istiyor...kalan malan yok..10 trilyon gerek

• tamam işte kalan parayı toplamasına yardımcı olacağım bilmiyorum tamamını vermezdim sanırım onca emek var ama elimden geldiğince yadım ededimm

• ailemdense feda olsun

yabancı biriyse vermem

0|0
    0|0
  • Yani...zor karar ben emeğimle kazandığım paranın tamamını vermezdim...10 trilyon değilde 5 trilyon verirdim mesela..

0|0
    0|0
  • 10 trilyonluk hastalığa yakalandıysa Allah belasını vermiştir zaten ne vercem :)

0|0
    0|0
  • Madem o parayı yardıma harcayacağım her sokak basında küçücük yavrular var kaç tanesini doyuyorsun onunla be

0|0
    0|0
  • Rabb'in rızası önde gelir.

0|1
    0|0
  • 300 spartalının kralı gibiymişin kardeşim dedi

0|0
    0|0
  • Yorum yok

0|0
    0|0
  • derimki biraz bekle faize koyayım şu parayı öyle veriyim sonra bikaç ayda 10 trilyon daha birkir ya da çeşitli ekonomik fikirler elinde 10 trilyon olduktan sonra herşeyi yapabilirsin kkredi alırsın veirsin faize koyduğun paraylada kredinin taksitlerini ödersin

0|0
    0|0
  • Ben verdikce cogaldigini dusunuyorum bereketi artar ama 10 trilyonu sak diye verebilirmiydim bilmiyorum ama cerirdim heralde ben yine calisirimgecimimi saglarim obur tarafta onun nukafatini katbekat alacagimi biliyorum hatta budunyada

0|0
    0|0
  • 10trilyon bütün birikimimse vermem tabi bir miktar yardımcı olurum ama 10trilyonla ülkenin en zengini olmayacagım sonucta baskalarıda yardım etsin

0|0
    0|0
  • Verirdim birinin sağlıgı benim lüksümden daha önemlidir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• 10 tirlyona 10 tane hastane açarım, daha çok hayır duası alırım.

1|0
    0|0
  • İnsanın 10 trilyonu yokken veririm der ama o para ellerine geçse yüzde doksanı vermez . ( param olsa veririm diye kalben düşünmen bile o sevabı kazanmana yeter)

0|0
    0|0
  • Hayır, vermem tabiki..

0|0
    0|0
  • 10 trilyona tedavisi olan hastalık mı var pezev.nk diye sorarım ben önce adama.cevabı olumluysa veririm köpeği olsun.ne iş yapıyosam artık ben 10 trilyonu biriktirmişim sonuçta yine biriktiririm :D hocam amma sıkılmışsın gece gece :D

1|0
    0|0
    • gözüm kararıyor soru sormadan huy oluyo bende puhaaa

• farkettim level 4ü bir göreyim imanını gevricem bende ortalığın da..hadi hayırlısı :D

• Ohoo böyle düşünürsek şu an hastaneler hastalığı kanıtlanmış hastalarla dolu.

0|0
    0|0
  • Kimse dürüst yolla 10 trilyon kazanamaz. Dürüst olmayan insan da, tanımadığı insana bütün parasını vermez. Günahını belki verir, ama parayı asla.

0|0
    0|0
  • Su saatten sonra bagirta bagirta siksinler ki beni vermem,o dedigini yaptim ben hala bokunu cekiyom

0|0
    0|0
    • ama böyle dediğin içinde yardım ettiğin sevap nereye gitti şimdi..sevabın varken yardım ettiğin için sevabını düşün ama küfür edersen o sevaptan düşülür

• Kardes ne cektgmi ben bilirim,varsin bibkufur dsulsun

• Vermem. O parada ailemin de hakkı var

0|0
    0|0
  • Yok öyle bir dünya.

0|0
    0|0
  • vermezdm ya nie vereym. birazck verrdm sadece :D

0|0
    0|0
  • 10 trilyon tl ise 5 tane 1 sınıf dünya lideri hastane yapılabilir.

0|0
    0|0
  • Banane derim açıkcası

0|0
    0|0
    • Düşünürdüm ben hasta olsam bana yardım ederler miydi şu zamana göre konuşucak olursak kimse kimsenin yüzüne bakmıyo be reyiz. mecbur ayak uydurcan herkes kendi derdinde.

• Hepimiz birgün ölmüyecezmi ha hastalıktan ha ecelden...Hem 10 trilyonluk ne hastalığı bu yaw.

Çalışarak 10 trilyon para biriktiren bence kendi hastalığını düşünsün :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...