Kas ağrısına çözüm?

Gece gece aklıma esti sorayım dedim. Arkadaşlar ben evde düzenli bir şekilde kas çalışıyorum antremandan sonra kollarımda bir uyuşukluk hissediyorum sabah kalkar kalkmaz da ağrı. Bu ağrı her antreman sonrası mı ağrıyacak yahu ?

0|0
5|9

En İyi Erkek Görüşü

• dinlenme

sıcak su masajı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• yeni başladıysan ağırır

0|0
    0|0
  • Vücut alışana kadar ağrır düzenli spor yaparsan sıkıntı yaşamazsın

0|0
    0|1
  • Alışana kadar evet

0|0
    0|0
  • Başlangıçsa normaldir..alışma süreci yani

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici hap alıp dinlenirsen bişeyin kalmaz. Aile hekimine görün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• u normal bişi çalışmadan önce ve sonra ısınma ve soğumanı yap ,spor sonrası gerekli protein ve karbonhidratı alıp dinlen her kas gurubunu gün aşırı çalış

0|0
    0|0
  • Eğer streching hareketlerini antrenmandan sonra yapar ve düzgün bir şekilde soğumanı-ısınmanı yaparsan ağrıların olmaz :)

0|0
    0|0
  • Kardeşim, bu söylediğin çok normal değil kendine çok yükleniyorsun demekki. Setleri ya da süreyi azalt istersen aynı şekilde 2-3 gün yaptıysan 1 gün ara ver vücut dinlensin.

0|0
    0|0
  • Gelişmesini istiyorsan, evet

0|0
    0|0
  • eğer yeni yapmaya başladıysan 1 haftad geçer ama ağır bir şekilde çalışıosan üniversal 2700 amino asit var tavsiye ederim ben kullandım, kasları tamir edio ve daha çabuk büyütüyor ayrıca hiçbir zararı yok

0|0
    0|0
  • ilk başlarda olur o hamlıktan geçer sonra

0|1
    0|0
    • nasıl yani :DD

• bu şimdilik bişey bilmediğin anlamına geliyor malesef :) baştan kasları yırtacak kadar abanılmaz bir kere kas yırtılırsa toparlaman zor olur

• hamlık nedir ya :DD

• Zamanla azalacak.

0|0
    0|0
  • yeni başladın heralde

0|0
    0|0
Yükleniyor...