Önünde olduğun bölümün gelmemesi :(

40 bin önünde olduğun bölüm nasıl gelmez? hadi bunu geçtim hani hiçbiri gelmezse diye en son olarak yazılan 80bindeyken geçen sene 200binle kapatmış hemde özel paralı olarak yazılan üniversite nasıl gelmez? benim değil ama bir arkadaşımın başına geliyor da şuan. biri bana anlatsın nasıl böyle bir şey olabilir :(

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• olur ne yazık ki oluyor tercihlerde puanlar yükselmiş tercih yığılması yaşanan bölümler olmuş ondan ötürü benim zamanında da olmuştu laf olsun diye yazdıgım son tercihime girdim şok olmuştum tamam mühendislikti ama nasıl olur diye uzun süre etkisinde kalmıştım

naaptı arkadasın kazanamadı mı şimdi hiçbiyeri

0|0
    0|0
    • yerleşemedi :( hiç beklemiyoduk hiçbirinin gelmesini. en son özel yazdığı bile gelmez mi ya çok saçma bu ama :(

• ne yazık ki öyle ama yapacak birşy yok zamanında bende cok sinirlenmiştim cok kızmıştım insan kabullenemiyor uzun süre ama her işte bir hayır vardır yapacakbirşey ne yazık ki yok ama ek tercihlerde denesin şansını

• deniycek artık yapıcak bşey yok dediğin gibi :/

Erkekler Ne Diyor 2

• gelmeyince gelmiyor

1|0
    0|0
  • Kısmet değilmiş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• biraz da şans işi bunlar demek ki bu sene baya tercih edilmiş bölümü

0|0
    0|0
    • tamam ilkini anladık da özel üniversite ya. para vercek. biyerde bir hata yok mu :S

• yani emin mi sırasının tuttuğuna?:S

• evet bak diyorum ya sıralaması 80 bin hatta biraz daha üstünde. özel üni geçen sene 200binle kapatmış. bu sene ora bile gelmedi

• AllahAllahya bende tutmaz diye yazdıgım puanımdan yüksek bölümü yazdık ilk tercihim geldi valla

0|0
    0|0
  • çok tercıh edılırse olur . aslında cok degılde ,sıralaması senden ıyı olanlar tercıh ederse .. gecen yıl yeditepede 106 bın ken 80 bıne dusen bolumu var

0|0
    0|0
Yükleniyor...