Boşanma kararı aldım ve pişman değilim :)

hayatınızda bir insana kaç defa şans verirsiniz?

kaç defa altan alırsınız? kaç defa ama belki hatalı olan bendim diye kusurları görmezden gelirsiniz? Kaç defa sevilmeden sevişirsiniz? Kaç defa ona kanarsınız?

böyle karşılıksız bir aşk düşünün

biri hep komiklik yapar diyeri ise lafı ağzında bırakır.

okşadın'da bile onu hissetmediğin ve gözlerinde anlamsız bir bakış ..

çok kırdınız , döktunuz , yalvardınız , yakardınız

anlamaya çalıştınız ve çoğu zaman anladıklarınızı bile görmez , duymamazlıktan geldiniz!

kaç yıl böyle bir evlilik sürdürebilirdiniz?

Güncellemeler:
1 cocuğumuz var onu ara sıra görebileceğim :)

0|0
10|19

En İyi Erkek Görüşü

• İnsan elindekinin kıymetini kaybedince anlıyor... Aslında evlilik hem erkeğin hemde kadının gerçek yüzünü ortaya döken bir müessese. Birlikte bir ömrü paylaşmak herkesin harcı değil. Senin anlattığına bakarsak eşin meşe palamudundan pek bir farkı yok al 2 tane fidan bahçeye dik bence aynı. Boşanmak hoş bir şey değil ama bedelsiz bir sakız bile alamıyorsun.. Umarım herşey istediğin ve onun istediği gibi olur.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Umarım çocuk yoktur.. Geçmiş olsun hata bir kezdir ikincisi yanlıştır.. Diyecek başka söz yok..

1|0
    0|0
    • hata bir kez olur haklısın! 4,5,10 hata sayılmaz..

• yaşamıyan bilmez! doğru insanlar herzman adil olur. yalancı insanlar ise oyunlarında yenik düşer. bir kuru sevgi kaç lira ediyor ki? yani eğer sevilmiyorsam bu onun veya benim yanlış oldugum anlamına gelmez.

• iş gelip sevgiye girerse orda laf biter.. kime küsersen küs kaderine küsme, canın sağ ya gerisi boş..

• Senin hayatın senin kararın biz ne desek boş aldığın karar inşallah senin için doğru olandır bu tip durumlar zor Allah yardımcın olsun

1|0
    0|0
  • ablacım sabret derdim ama bekara karı boşamak kolay lafı geldi kendim için aklıma...boşanmak iyi birşey değil çocuk felanda varsa küllü zarar o iş.amma aşk bitti diye boşanmakda biraz düşünülmesi gereken birşey tabi evlilik yeni ise..yoksa 10-20 senede aşk bitti diye boşanılmaz.varsa kurtarma payı sonuna kadar dene...yoksa evlilikde kararda senin biz burdan sonra birşey diyemeyiz.

0|0
    0|0
    • yok. şansı ve herseyi zorladım olmuyor. düşman gibi olduk ve artık herşey bitti bende hiç birşey kalmadı.

• yine olsa yine boşanırım :D

0|0
    0|0
  • İyiki gizli den soruyon yemin nen :D

0|0
    0|0
    • benim bir sıkıntım yok bu konuda

• Yok biton yanaşan olucaktı , gözüne girme çabaları fanan , o yüzden dedim iyiki gizlisin diye . İyi geceler .

• Çocuk varsa çok şeye katlanırım. Zaten sabırlıyımdır. Allah kolaylık versin.. kötü bir durum.. :/

0|0
    0|0
  • gözün aydın o zaman ne diyelim. hakkında hayırlısı olsun :)

0|0
    0|0
  • 20 ay zor dayandım en sonunda boşandım bundan 7 yıl önce şuan sorarsan alttan almakla dayanmakla hayatımın yalnışını etmişim 2. hatasında terk etmeliydim...

0|0
    0|0
  • benim merak ettiğim bir sor var.. evlenirken birbirinize aşıkmıydnız ve evlenmeden önce ne kadar birbirinizle vakit geçirdiniz..

0|0
    0|0
  • ilerde düzelebilir bence bir şans daha ver geri dönüşü olmayan şeyler yapma kesinlikle büyük bir karar bu bence bir daha düşün derim ben yani çocuk oyunu sanma bunu ileriyi iyice düşün bence :D

0|0
    0|0
    • ben vermiyorum , vermeyeceğim

• bak arkadaş geri dönşü olmaz sonradan pişman olursun keşke deme bak bu çocuk oyunu değil :D

• ben her zaman yapıcı olmaktan yanayım.bir yuva kolay kurulmuyor.gerekirse eşimi doktora götürür yine boşanmamaya çalışırım.dulum bende ayrıldım ama durumum başkaydı gerçi

0|0
    0|0
  • Siz ne kadar sürdürdünüz..

0|0
    0|0
    • 18 yıl ( yaşım yukarıda yanlış )

• 1 yıl sürer en fazla gidene dur dıyemezs gider cunku unutma gıden kaybeder her seferınde

0|0
    0|0
    • giden niye kaybetsin? onun için neler yaptım neler neler. Hep ilk onu düşündüm ama o beni benimsiyemiyorum kalben bir sevgi görmediğim için kararliyim.

• iyi bir karar ınsan hep bişeyler yapıp mutlu olmak ıcın caba sarfedıyor karşılığı bu.

• hayırlı olsun :)

0|0
    0|0
  • sıfır sıfır sıfır hiç sürdüremem gerci öyle biriyle evlenmemki

0|0
    0|0
  • Gitmediği sürece eşimdir.

0|0
    0|0
  • kadınsın sen.Arzularının şerefine boşan gitsin!

0|0
    0|0
    • çok komik! Kadın olduğum icin böyle yasamak zorundayım yani? aşalanarak?

• anladım merak etme

• güçlü bir kadınsın.Çok etkilendim cidden

• böyle biri ile zamanda evlendim için sana sadece şunu derim kardeşim.

ben 3 sene dayandım ama artık gücüm kalmadını anladım da boşanmaya artık karar verdim! Çünkü her seferinde ben ona sevgimi verdim ondan sadece soğukluğu yaşadım.

Benim yerinde başka bir erkek olsa o kadar sabır etmesti çünkü eski eşim le ilişkimiz 2 buçuk seneden sonra bir daha olmadı her seferinde bahanesini yaşadım. ama hep umut ettim hatta camilere bile namaz kilip ALLAHIMDAN en hayirkisini diledim zamanla belki değişir dedim ama değişmedi sucluyum çünkü onu çok sevmiştim ama ilişkisiz evlilikte olmaz!

Ben bosanmamak için elimden geleni yaptım ama sevdiğin insan tarafından sevgi kalmadisa sana karşı o zaman işte boşanmak sorunda kalırsın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Daha sevgiliyken ayrilinca boyle cok dusunen ben evlenip bosanma karari ( umarim omrum boyunca boyle bir durum yasamam) alinca ne hale girerim bilmem. Kimse bosanmak icin evlenmez ama bazen olmayinca olmuyor ne kadar zorlasanda. Hakkinda hayirlisi olur umarim.

Ayrica burdan ne desek ne hukum etsek kolay,yasamadan kimse boyle yapardim ederdim dememeli...

1|0
    0|0
  • eh 9 yıl dayandım.. bir daha mı geleceğim dünyaya dedim boşadım çok ta güzel oldu şimdi ki hali gör meğer ne sevgi dolu kocam varmış :))

0|0
    0|0
  • Bir kac cümleni begendim.

Güzel yazı..

Adına sevindim gercekten.

Yazından gülücükler sacılıyor..

Umarım bir daha böyle bir adama vurulmazsın.

Yerlerde süründürmez seni..

O senin dizlerinin önünde cöker.

Umarım..

Bunu hakeden birisine benziyorsun.

Nedense icime öyle dogdu. :)

Sarkının ve hüzünün tadını cıkar..

Mutlulugu elinle oksa..

w w w.youtube.com/watch?v=_7MENabmdXY&list=RD02U_gRg-piz-M

0|0
    0|0
    • Güncellemeyi okuduktan sonra yazdıgım yazıdan pisman oldum.

Bizi aydınlatmana sevindim..

Ve cocugun babada kalmasına daha da mı sevindim desem?

• onu görebilirim ayrılsam da onunla küs, kırgın değiliz.

• Cocugu neden kendi yanına almıyorsun?

Bir anne olarak yadırgadım seni..

• erken evlilik yapmışsın bnc tanıyamamışsındır bile

0|0
    0|0
  • Maşallah size:)

0|0
    0|0
  • Huzurlu degilsen bosver zaten

0|0
    0|0
  • İnceldiği yerden koparırım.

0|0
    0|0
    • gözümde yaş kalmadı şans vermekten ama olmuyor hiç bir adım yok. Tşkler :)

• ne yalan söylim okadar cok yenik düştüm ki ama karşılığını alamıyorum. sevgim kalmadı , alışkanlıktanta geçtim artık şiddetli geçimsizlik ve nefret duygusu oluşuyor her defasında çünki bir adım atıyorum ve lafımı bölüyor , ama neden , niçin kendi istediği yere çekiyor hiç huzur vermiyor aksine beni boğuyor. imkanı var aslında istese , kalben sevse gözleri aşk ile bakmaz mı? sevgi dolu sözler duymazmıyım? hep şunu söylüyor , sen çektiysen ben ne yapim? bende hiç mutlu olmadım..halbuki ben onun

• Hiçbir çaresi yoksa boşan o zaman. Çocuğa da yazık. Huzurlu ortam senin olduğu kadar onun da hakkı.

• çocugu neden ara sıra görüyorsun ve neden mutlusun bir anne buna üzülür

0|0
    0|0
    • özel okula yolladım sıkıntıları görmesin diye orda okuyor.

• bilmiyorum ne yazık ki sorularının cevabını sen burda sevilmeyen, duymazdan gelinen kişisin sanırım

sen kaç yıl dayandın buna

0|0
    0|0
    • çok oluyor daha hiç sevilmedim desem tam yeri ama hep ümit ettim. Ama artık bıçak kemiğe dayandı ve ben artık onu istemiyorummmmm hayatimda çünki beni hep üzdü tavırı hareketleriyle , aşalayarak birşey dediğimde alay ederek. Fakat dışarıya yönük hiç öyle değil. Tramvda , yolda hep iyi :) anlayacağın anlaşamıyorum ve artık bir beklentim kalmadı.

• hakkında hayırlısı olsun dilerim..en doğru kararı vermişsindir kendin için uzun bir ilişki içindeyim ve düğüne gün sayıyoruz suanda sevgiden yana sıkıntım yokta o fikir ayrılıkları bile okdr cok aklımı bulandırıyor ki ne diyim.bunca zaman çekmişsin bundan snr cekme bare arkadaşım

• O şekilde hayat geçmez sanırım, ha evli ha bekar.

Boşanıp yeni ufuklara bakman daha mantıklı, doğru karar.

1|0
    0|0
Yükleniyor...