Arkadaşlar sizce nasıl olur?

kız arkadaşımla aramız limoni gibi daha tanışalı 2 ay oldu ama ben yaptığımız her aktiviteyi, buluştuğumuz her günü ve bugünlerde olan özel şeyleri kaydediyorum ve bunu ona vermek istiyorum doğum gününde sizce ne düşünür?yada siz olsaydınız ne düşünürdünüz?

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben olsam çok ama çok sevinirdim. Bizde sevgilimle defter tutmayı düşünüyoruz.Önemli birşey baktıkça sevineceğiniz :) Bunun üzerine bir notta ekleyebilirsin :) Bence çok sevinecektir.

Sende benim fikrime bakarmısın:/ Çok mu kötü ya. Kızlar beğendi erkekler beğenmiyor link

0|0
    0|0
    • baktım ama video olayı sanki daha önceden yapılmıştı ben onu youtube dan izlemiştim biraz daha özgün olabilirsin diğer kısımları fena değil

• Helal olsun hakkım varsa :) Sende et :)

• helal olsun benden yanada

Erkekler Ne Diyor 1

• etkilenir etkilenmesine ama sana kızgınlığı ya da kırgınlığı geçermi orası bilinmez

0|0
    0|0
    • valla şu an görüşmek istemiyorum diyor ama beni kırmak istemediğinden dolayıymış konuştukça kıracağından korkuyor ama aynı zamanda mesajlaşıyoruz bunu söylediğinden beri

• aklıma tek bişey geliyo lise yıllarımda benimde başıma gelmişti etkilemiştim onu ama şimdi ki gençleri anlamak zor

• neydi o öğrenebilrimiyim belki bende esinlenip biraz farklı şeylere yoğunlaşabilirim tabi sizce mahsuru yoksa

Yükleniyor...