Six pack çıkmıyor neden :( 5. ve 6. yok

arkadaşlar six pack çıkarmaya uğraşıyorum ama 4 tane çok belirgin diğerleri çıkmıyor neden olabilir body bulding ten anlayanlar cevaplasın lütfen

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

• bady yapan kızların göğüsleri sırf kas oluyor biliyorsun dimii vucut yap oranın %10nun altına düşmesi gerek koşu dan sonra bisiklet yap koşu üst karın kasını bisiklet alt karın kasını çalıştırıyor üstten başlıyor çıkmaya karın kası sonra en son alt karın kasın cıkıcak zamanla

0|0
    0|0
    • en üsteki 4 tane var en alt çıkmıyor

• bi kac teklif varda benim istedigim yok

• :D iyiymiş ozaman bende neler düşündüm

Erkekler Ne Diyor 19

• 5 ve 6'ncı baklavalar (alt karın kası) vücutta en zor çıkan kaslardan biridir. Ben onu çıkarmak için 4 ay uğraştım az bişey belli oldu, üstüne gidersem 2 aya ilk ikisi gibi belli olabilir..

Ağırlıkla beraber Crunch yapmayı öneriyorum..

0|0
    0|0
    • sanırım erkeklerde daha kolay çık�yormuş araştırmama göre

• Sanmıyorum..

Biz Erkekler hareketleri bayanlara nazaran daha doğru yaptığımız için daha çabuk sonuç alıyor olabiliriz..

• testesteron aynı zamanda anabolik steroittir araştır istersen

• Six /pack ne :>)

0|0
    0|0
  • Yağlı besinleri azalt ..

0|0
    0|0
    • 0 diye bilirim nerdeyse gıda takviyesiyle besleniyorum

• :S

diğer ikisi yok dedin ya onlara da alt karın kası deniyor ya onu diyorum oluşmamış diye onları nasıl çalıştırıcağınla ilgili konuşuyordum sadece o ikisi ile ilgili konuşuyorum ..

ki benim 8 seninde 6 değil 8 olabilir alt karın kası çalışmıyorsun ..

• sen rahatsın

• fotograftakı sensen hakıkaten psıkolojık sorunların var :) yuzu tatlı olan bı kızsın ama vucudunu ne hale getırmışsın oyle.. erkeklerın yuzde 99u kas yapmış kız ıstemez

0|0
    0|0
  • ben bayan bodycilerde six pack pek görmedim 4 lü cıkıyor genelde zaten prof sporcuya benziyosun burdakiler senden iyi bilmez

0|0
    0|0
    • bi kaç soruda bilgili olduğunu düşündüğüm arkadaşlar görm�stum benim soruma pek ilgi gostermediler six pack kadınlardada çıkıyorda sizde 1 senedeyse bizde 4 senede testesteron aynı zamanda anabolik steroid olduğu için

• şimdi bırak garantici olmayı belliki sen bu işe gönüllüsün peşinden gidersen ilerde fitness model antranör kendi spor salonunu acarsın

• bizdan one pack bile yok millet 5in 6 ın peşinde vay

0|0
    0|0
  • genetiktir:D

0|0
    0|0
  • bir tane kız cevap yazmamış ya... :)

kaç yıldır kick box yapıyorsun?

0|0
    0|0
    • 8 ama bıraktım

• bu kadar kasa yogunlaşma bence... 4ü çıktı 2 si çıkmıyor gibi...

esneklik de önemli... dahası dövüş sporlarından birine devam et bence...

yani kas güzel de.. o kasları kullan da...

• koşuyorum

• Sıkılmadan, usanmadan. Kardio yapmalısın. Koşabilirsin, bisiklete binebilirsin, yüzebilirsin, kürek çekebilirsin, tenis oynayabilirsin vs...

Tabi beslenme herşeyden önemli, bunu unutmamalısın.

0|0
    0|0
    • profesyonel olarak koşuyorum kick box yaptım çok uzun zaman yağla ilgili bir problemim yok ama en alt 2 si çıkmiyor

• Alt karın kasları ile başla idmanına. Yeterli özeni göstermiyorsun demek ki

• olabilir ama sanmam

• ya ne yapmışın sen kendine çok güzel bir kızsın suratın çok güzel ama neden böle kas yapmışınki anlamadım

0|0
    0|0
  • six pack 6 lı bira değil mi ?

1|0
    0|0
  • fotoğraftaki sensen uğraşma be güzelim git bakım yap kendine güzelleş taş olursun :D

0|0
    0|0
    • benim ama vucudumun yeterince fitleştiğini düşunmuyorum

• Bence öyle duruyor şahsen kaslı gelişmiş sert bir ten yerine yumuşak pürüssüz bir teni tercih ederim + göğüslerinle ilgili yaşadığın sıkıntı ile ilgili olarak gerçekten bir doktora başvurmalısın Kadında göğüs önemini sana anlatmaya gerek yoktur heralde

• haklısın

• hhhh hhhh, geldim, bekleyin uuuuuu beybi sixpakli kız varmış

0|0
    0|0
  • O ne ki

0|0
    0|0
    • karın kası

• olur banada sorabilirsin yardımcı olmaya calisirim

• İnşallah :) mutlaka sorarım sana

• uuuuvvvv six paci olan kız yumulun beyler :D

0|0
    0|0
  • Dert ettiğin şeye bak itusozluk.com/image/six-pack_104948.jpg

0|0
    0|0
  • genelde bodybuilding te öyle oluyor ancak fitness la uğraşanlarda 8 tane bile olduğunu gördüm

ayrıca sende fitness yapmalısın bence :)

0|0
    0|0
  • Böyle fotograftaki gibi kızlardan korkulur bunlar evlense, kocaasına sinir olsa falan adamın şeyini

içindeyken kendini bir kasar kırıverir heryeri kaslı mübarek :D

0|0
    0|0
    • sevgilim yok ama olursa bodyci olmalı :)

• haklısın

• bu arkadaşın dediklerine aynen katılıyorum dikkate almalısın

• paint terk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Alt karın daha fazla çalış..ağırlıklarla mekik çekebilirsin

0|0
    0|0
  • youtube: insanity day 1 fit test

bununla basliyabilirsin mesela

0|0