Bu siteyi ne için kullanıyorsunuz?

Akıl yaşta değil başta cümlesini bu siteden ne kadar doğru olduğunu anlayabilirsiniz...

Büyük konuşmiyim ve kimse alınmasın ama sitede 30 yaş ve üzeri insanlar var.Böyle bir gırgır sitesinde 30 yaşındaki kadının ya da adamın ne işi var?Valla ben yaş 18 ve bazen çok troll sorular görüp deliriyorum ve bazen siteyi bırakmalıyım diyorum ki bu gidişle böyle olacak.

Ama ben bunlara 18 yaşında katlanamazken 30 yaşındaki adam nasıl 22 yaşındaki tiplerle aynı sitede bulunmaktan keyif alır?

Şahsen ben 15 yaştakilerle bile konuşmayı pek sevmiyorum.

Kendime de sordum benim ne farkım var diye.Hiç değilse bazı şeyleri idrak edebiliyorum.

Siz ne düşünüyorsunuz bunların hakkında?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• sen 18 yaşında olduğun için öyle düşünüyorsun şayet sende 18 isen derim

0|0
    0|0
    • nasıl yani benimle ne alakası var anlamadım.30 yaşındaki adam da mı aynı şeyi düşünüyor demek istedin

• herkes eğleniyor neticede. kollektif bir eğlence biçimi düşün halay gibi. sen 18sin halaya girme denir mi? ya da sen yanımda durma beni yaşlı gösteriyorsun? yaşa takılma amaç eğlence zaten. o 18 likler olmasa 30 luklar kimle halay çekecek :)

• Herkesin görüşüne saygı duymak lazım bir soru cevap platformundayız kimisi eğlenmek için kullanıyor kimisi içini döküyor rahatlıyor kimiside kafasına takılan soruları sorarak verilen mantıklı cevaplarla kendi cevaplarını kıyaslayıp daha doğru olanı bulmaya çalışıyor.

Kızlar Ne Diyor 2

• İnternette sıradan olmayan az site var. Ve burası da onlardan biri.

0|0
    0|0
  • Bende eğlenmek için yani..sırf spor kategorisi için aslında

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Mudo hedi çekleri için..

0|0
    0|0
  • 3 gündür takılıyorum 18-24 yaş grubundan fazlasıyla rahatsızım nadiren doğru düzgün bişeyler yazanlar çıkıyo.. birazdan - rekoru kırar bu yazı :))

0|0
    0|0
    • İlk - yi sen mi attın acaba :D Her neyse sıkıntı değil.İsterse 1000 kişi eksilesin nolucak sanki

• eksi atmadım tabiki katıldığım bir şeye neden eksi atıyım

Yükleniyor...