Bakışmak ne anlam ifade eder?

Birbirinizi sürekli gördüğünüz ama hiç konuşmadıgınız Bir kızın size bakması ne anlam ifade eder ne düşünürsünüz? Daha sonra ne yaparsınız?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• şahsen ben o erkek yerine olsam ne yapar ne ederim bir bahane bulurdur seninle konuşmak için bence sende öyle yap bahane bul ozaman dahada yakılaşırsınız zamanla neden baktığınıda öğrenmiş olursun :D ;)

0|0
    0|0
    • Ben gidemem konuşmaya o gelsin :D

• rica ederim gerek yok ama buna ya sadece insanlık görevimi ve kalbimdekini söyledim sana ben :D :P

• ismin yağmurmu senin :D

Erkekler Ne Diyor 14

• bakmak insana bişey ifade etmez konuşmadığın tanışmadığın bir insansa öyle olsa günde herkes birileriyle göz göze geliyor buna bir anlam yükleyemezsin

0|0
    0|0
    • Bakışıyoruz ama. Bir kız olarak gidipte ona açılamam.

• Çaktırma :D

• ya bana da bir kız hep bakıyor. önceden konuşmuşluğum var ama uzun zamandır hiç konuşmadım .Bakışları bana benden sanki etkilenmiş ve utanıyor gibi baktıgını ifade ediyor ama teklif etmiştim kabl etmemişti. bana yardımcı ol sen ne anlam ifade eder bir kız ne için bakar :)

0|0
    0|0
  • Benim basıma, 1 ay önce geldi hala da karsılaştığımızda bakışıyoruz baktım kendimi kaptırıyorum Geri cekilmeye karar verdim yani kisiye göre değisir

0|0
    0|0
  • Kadınları sağı solu belli olmuyor, gelip direk seviyorum dese de altında bit yeniği ararım..

0|0
    1|0
  • birine 7 saniyeden fazla bakıyorsan ya onu öldürmek istiyorsundur ya da onunla sevişmek (bilimsel bilgi, çok rasyonel olmadım umarım)

0|1
    0|0
  • Aynı durum bana olsa tanısmak icin can atıyor diye düşünrdm ve çok saçma bir sekilde de olsa gidip adını sorardm bir sekilde muhabbet kurardm. O da boş değilse geridi gelirdi zaten. Bütn olay erkeğin cesaretinde :)

0|0
    0|0
    • Aynen öyle herşey erkeğin elinde :)

• O erkeğin yerinde olsam "benden etkilendi mi acaba?" diye düşünürüm.Kısa süre içinde konuşmaya giderim.Maksat önemli :)

0|0
    0|0
  • ben bir kızlar 1 yıldır öyle bakıştım ve sonunda ne oldu biliyormusun

O Kız Mahalleden Taşındı Bende Elimi Siktim

0|0
    0|0
  • Ben de ona bakarım ..

0|0
    0|0
  • kızın bende gönlü var derim ve benimde beğendiğm birisi ise teklif ederim.

0|0
    0|0
  • Ne yapacağım, kızdan ne kadar etkilendiğime bağlı olarak değişir.

0|0
    0|0
  • Kız bana kesik diye düşünürüm

0|0
    0|0
  • hiç bişey baktığıyla kalır gelip konusun bakıyorsa

0|0
    1|0
    • cok acımasızsınız

• Düzgün konuş kızla?

• yahu kötü bişey demedim ki o benle nasıl konusuyo tabi o kız haklı dimi bişey söyledim diye benim kişiliğimi anlıyamaz bnide tanıyamaz

• ya tanışmak istiyordur meraktan ya da hoşlanıyordur:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...