En iyi arkadaşımın annesine aşığım, ne yapmalıyım ?

arkadaşımın annesi 1968 doğumlu oğluyla birlikte (yani kankamla) yaşayan bankacı bir bayan. geçen yaz foçaya onların yazlığına gitmiştim ve orda kendisine aşık oldum hatta öyle aşık oldum ki arkadaşımın birçok genç kız arkadaşı varken ben onun annesini düşünüyordum. annesiyle birlikte plaja gidiyor, bütün vaktimi onla geçirmeye çalışıyordum. tabi bunun karşılığını da ona dokunarak alıyordum. güneş kremi falan sürüyordum, akşamları o vakitleri düşünerek uyuyordum, hatta arkadaşım uyurken usulca annesinin odasına gidip sarılmayı falan düşündüm ama rezil olmaktan korktum. onu çok seviyorum, nasıl açılsam kendisine ?

0|0
27|21

En İyi Kız Görüşü

• pahalısı pahalısı kaliteliymişş reklamı beni sinir ediyo cingılı dilime dolanıyo dizinin en duygusal anında giriyo herkes oynuyo gıcık oluyorum

0|1
    0|0
    • vodafone kullanıyorum ve reklamlar yüzüne bırakcam yemin ediyorum

• hahaha ben niye bu yorumu buraya yapmışım başka konuya yazdım sanıyorum kafam güzel galiba yaaa çok pardon :D

Kızlar Ne Diyor 26

• Yanlış yoldasın .. uzak durmalısın ..

0|1
    0|0
  • vazgeç bu sevdadan.hadı dıyelım açıldın evlenmek ıstıceksın bıgun olur mu ? olmaz ?annenler ister mi normal karşılaşılır mı ? cıkk ...düşünmemeye başla ve unut .yaptığın ayıp.böyle olauylar başına tabıkı gelır insanın başına ama doğru olan bunları kendimizden uzaklaştırıp şeytana uymamak

0|1
    0|0
  • Yuhh... Aşkın yası olmaz derler ama annen yasında yani bi arkadasın senın annene aşık olsa ve senın dusunduklerını dusunse hoş olur muydu ?

1|0
    0|1
  • daha neler ya...

0|1
    1|1
  • ya senin tombul kız arkadaşın yok muydu seviyodun bırakamıyodun ondan utanıyodun falan ne ara başkasının yazlığına gittinde aşık oldun birader

0|0
    0|0
    • yazın gittim yazdım ya okumuyo musun clara yazdıkları mı ?

• oldum ama benimki olabilitesi mümkün bir aşktı sevgilimin ilgisizliği ve diğer çocuğun aşırı ilgisi beni ona aşık ettim erkek arkadaşıma söyledim ayrıldım şimdi senin o kadına olan aşkının bitip sevgiline yeniden aşık olma durumun olur mu bilemem ama sanmıyorum valla zorr

• ben zaten her şeyi bırakcam kendim hariç olmuyo böyle ya

• cok merak ettim o sana nasıl davranıyor?

0|0
    0|0
    • ismimle hitap ediyo canım ''x bakar mısın tatlım ? ayaklarım ağrıyor yavaş yavaş okşayabilir misin ? kusura bakma canım y hiç sevmez bunları ehe'' diyo

• bu çocuk gerizekalı. bana bile hakaret ettirdiler ya ne diyeyim :) valla gerizekalı. kıçından element uyduruyor.

• sende baya karışık kişiliğe benziyorsun.

0|1
    0|1
  • arkadaşının annesini arzuluyorsun çok ayıp !

0|1
    0|1
  • Ona buna yan gözle bakmayın yahu.Senin de annen var.

0|0
    0|0
  • skinlabdan inciler

0|0
    0|0
  • Ne aşkı sen kadınları sadece cinsel obje olarak görmüyor muydun? Bu ne çelişki...

1|2
    0|0
  • YUH BE.

0|0
    0|1
  • Aşık olduğuna emin misin..

0|0
    0|1
  • Hiiiiiiiiiiiiii. Çok ağyııııb . Okumamış olalım.

0|0
    0|1
  • link İnandırıcı değilsin, bu kadar pislik olamazsın!

0|1
    0|0
  • fantazin cok sapikca belki cok cinsel icerikli hikaye okumussun

yakinda animal hikayelerde yazarsan sasmam

0|0
    0|0
  • Görsellikten ibaret bişey bu.. Kadına gidip dokunmayı bırak başka bişey yapsan hazır cıkacak. Dokundurduguna göre..

0|0
    0|0
  • OHAA! American Pie filimi gibi :PPPP

0|0
    0|0
  • Şakacı

0|0
    0|0
  • Oha yani başka?

0|0
    0|0
  • ...

0|0
    0|0
  • Diyecek soz bulamadim..pes yani

0|0
    0|0
  • çok ters hareketler bunlar.

0|0
    0|0
  • bence açılma. içinde patlasın.

0|1
    0|0
  • abi seviyorsan git konuş bence.

0|0
    1|2
  • Fantazi mi bu?

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 21

• amerika mi bura götünden vururlar adamı

apple pie gerçek sanma

1|2
    0|1
  • zor bir durum seninkisi..git konuş desek ters teper kankanı kaybedersin..ben aşkın tarfındayımdır herzaman ama bu biraz sıkıntılı bir aşk olmuş senin açından..içinden ne geliyorsa onu yap..umarım verceğin karar senin için hayırlısı olur..

0|2
    0|0
    • cinayet çıkar roots arkadaş senin dediklerin yüzünden..

• :) valla git konuş demedim..kararı kendin ver dedim..tabi durum biraz değişik

• ne yaptın sen bilader .

0|2
    0|0
  • seni yarım saat dövsem bu tip düşünceler yerini mutluluğa bırakır

0|0
    0|1
  • BSG

0|2
    0|1
  • Allahım neler var yaa

0|1
    0|1
  • milfmilfmilfmilfmilf

git açıl. benim gördüğüm kadarıyla iş yatakta bitiyor. izlediğim kadarıyla*

0|2
    0|2
  • arkadaşın annene aşık olsa yada krem surse ya da gece gidip ona sarılmak istese hatta buraya yazmadıgın seyleri o da dusunse ne hissederdin, bunu dusun bu seni dogru yola goturur her zaman.

hatta tum insanlıgı dogru yola goturur bu empati dedikleri şey

0|0
    0|0
  • ...

0|1
    0|0
  • Sen hunter'sın büyük düşün.

0|1
    0|0
  • mezarda açılırsın

1|0
    0|1
  • Sana direk söyleyeceğim laf ...git arkadaşım.

0|1
    0|1
  • Yanlis isler.

0|1
    0|1
  • yahu geçen gün aşka inanmıyorum diyen bir adamın, bugün bunları söylemesi komik. canı sıkılıyor ve saçma sapan konular açıyor. muhtemelen akıl yaşın da 14 falandır senin.

1|0
    0|0
  • Bırak bayana açılmayı, sırf bunu buraya yazdığın öğrendiğinde katil olabilecek binlerce insan var. Onun için akıllı ol, mazallah aklını alırlar ;) pipini kopartır tampon diye sokarlar adama.

0|0
    0|0
  • gene 3. sayfa haberlerine bir yenisi daha eklenecek..

0|0
    0|0
  • abazan stayla, manuel takılmaya devam...

0|0
    0|0
  • BSG

0|0
    0|0
  • Sen insan mısın ya

0|0
    0|0
  • yuh be kardeşim.. naptın sen öyle

0|0
    0|0
  • sen çok film izlemişsin bence :)