Regl oldum ve oturduğum yere geçti ?

Regl oldum bişeyler atıştıyordum masada oturduğum yere geçmiş kalkınca abim gördü bişey demeden çarşafı aldım yıkadım .. sonrasındada çok utandım bundan sonrasında nasıl davrancam kafam allak bullak :(((

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• :) dunyada bir sen regl olmuyorsun adı ustunde abin Afedersın ama popon bıle acıkta olsa kapatıcak ınsan ! üşüsen ustunu ortecek ınsan !' dunyadakı tum kotuluklerden korucak ınsan bir adet oldun kanını gordun dıye yanlıs mı dusunecek lafmı yapacak oldukca dogal algılar hatta ıyımısın kardesım bı sıkıntı var mıdıye sorarsa sasır ma

3|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bişi yokki bunda olan oldu. abinden mi cekiniyorsun

1|0
    1|0
  • benimde kız kardeşim var ben hiç görmemiş gibi davranırdım -ki abinde öyle davranır (davranmıstır)- sende bişey olmamıs gibi devam et..

2|0
    1|0
  • Bu Havvanın tüm kızları için bir eziyet ve kadınlıklarına dair de bir nişandır.Utanmanda edepdir.Abinin bu konuda birşey söyleyeceğini sanmam sende çok takma derim...

0|0
    0|0
  • gayet normal birşey yokmuş gibi devam edeceksin

0|0
    0|0
  • utanmana hiç gerek yok bence abin sonucta canınn cigerin

0|0
    0|0
  • Bu ayıp utanılacak birşey değil seni anlar tabi ki :)

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz.

0|0
    0|0
  • Sorun olmaz yüzüne vurmicak ya. unutursun yakında

0|0
    0|0
  • abin bir sırrını öğrenmemiş bildiği bişeye şahit olmuş hiçbişe olmamış gbi davran

0|0
    0|0
  • gayet normal bişey.abin bunu anlayışla karşılamalı.

0|0
    2|0

Kızlar Ne Diyor 9

• yeni ergenlik dönemlerimdeyken kardeşim amcama ablam regl olmuş demişti... daha fazla konuşamiycam.:D

1|0
    1|0
  • sonucta o senin abin bir anda utanabilirsin ama o kadar da sorun etme sonucta siz aynı rahimden cıktınız yani nasıl anlatsam kardeş olmak yani... ve regl olmak çok doğal birsey

0|0
    0|0
  • Canım utanacak ne var doğal bir şey, zaten her ay oluyorsun bunu tüm erkeklerde tahmin edebiliyor. Her zaman davrandığın gibi davranacaksın hiçbir şey olmamış gibi, e zaten de hiçbir şey olmadı.

0|0
    2|0
  • Hic birsey olmamis gibi davran, abin zaten biliyordur bu konulari.

0|0
    0|0
  • birşey olmaz doğal birşey utanma

0|0
    1|0
  • ya ne utancan dogal bişey üzülme

0|0
    0|0
  • Neden utanıyorsunki gayet doğal birşey abin çaktırmasa da normal zamanda gayet biliyor bunu yaşadığını sonuçta, hem senin de elinde koz var birkere adamın sünnet fotoları duruyor neyin derdindesin ^.^

0|0
    0|0
  • ohooo abin neler görmüştür canım utanmana gerek yok

0|1
    0|0
  • gecmiş olsun takılma

0|0
    0|0
Yükleniyor...