Gün geçmiyor ki bir saçmalık daha olmasın

Bimden alışveriş yaptım 2 saat önce 95 kuruşluk 1 lira verdim para üstünü vermedi, sırf gıcıklık olsun diye para üstünü vermeyecek misin dedim, ne kadardı dedi 95 kuruştu 1 lira verdim dedim, kasadan 50 kuruş verdi fakir mi zannetti acaba beni ?

Güncellemeler:
bir seferinde de halk bankasında olmuştu, yaz okulu için para yatırmıştım 25 kuruş para üstünü vermemişti ondan da istemiştim böyle tip tip bakarak vermişti, işin düzgün yap o zaman diye yapıştırdım cevabı tabi ki
burada mesele 5 kuruş 25 kuruş meselesi de değil aslında hakkını arayabilme, kendini haklıyken savunabilme meselesi, zaten bu kurumlar yeterince hakkımızı yiyorlar illegal illegal bir de böyle mi kaptıralım linke de bakarsanız sevinirim

link

0|0
64

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• iyi yapmışsın gıcıklığına yaptığını anlamıştır bende 99 tl lik şeyleri almıyorum 100 tl olsaydı alırdım diyorum bıırakıp çıkıyorum :))

1|1
    0|0
  • boşveresene ne kadar gereksiz şeyler

0|0
    1|1
  • Herkesten o kadar birikse akşama kadar ohooo..

0|1
    0|0
  • :)

Matematigin yokmu deseydin ya..

0|1
    0|0
  • 50 kuruş değil 5 kuruş vermiştir o sana ablası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• takılmamalısın böyle şeylere.

0|1
    1|0
  • Bimden alışveriş yapmayın aga. Çalışanları çok terbiyesiz.

1|1
    0|0
  • ahahahahha. olabilir :D onun yerine bir sakız alsaydn dicektmde sakızlar bile 10 krş :D

0|1
    1|0
  • Hakkını arayacaksın işte böyle! O 5 krş, onun cebine gidecekti. Şimdi, cebinden 45 krş çıktı.

( Ama, onun yolsuzluk yapmaya çalıştığını sanmıyorum; kasada en küçük bozuk paranın 50 krş olduğunu sanıyorum. Sorun çıkmasın diye sana onu vermiştir. )

1|0
    0|0
    • buna hiç ihtimal vermiyorum ben, kasada illaki vardır 5 kuruş, sorun da çıkmazdı en kötü 5 kuruş yok derdi

Yükleniyor...