Erkek arkadaş yanınızda iken

kızlar erkek arkadaşınız yanınızda başka kıza bakarsa ne hissedersiniz...peki siz erkek arkadaşınız yanınızda iken başka erkeklere bakıyormusunuz

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• tam kıskançlık mevzularını konuşurken iki tane kız geçmişti önümüzden beni sinir etmek için yaptama ben tokadı yapıştırdım bitane oda hemen ya aşkım biliyosun işte sen kıskan diye yaptım yksa yaparmyım dedi tamam dedi 5 dk sonra kaslı kaslı bir çocuk geçti yanımızdan bana baktıda baktım tabi bende sinir edicem ya tutmasam çocuğun peşinden gidip kavga edicekti :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• kötü durum hiç hoş değil

0|0
    0|0
  • berbat hissederim herhalde.

neyseki erkek arkadaşım yok.

0|0
    0|0
  • Ne diycem baksın ciddi anlamda bakmaz dalga geçer uu kıza bak diye asıl sen şuna bak derim başka kız gösteririm:D

0|0
    0|0
  • Guzele bakmak sevaptir :)

0|0
    0|0
  • yunus polislere cok yanlıs bir tepki verdigim olmuştu :D

0|0
    0|0
  • allah´tan yanimdayken baska kiza bakarken görmedim görseydim vay haline :D :D

0|0
    0|0
  • yanında bir hanım varken başka kadına bakan erkek saygısızdır. sevgilisine şu adama bak ne yakışıklı diyecek ve bu lafa evet aşkım haklısın adam çok yakışıklı yanıtını verecek çiftler afrika kıtası kadar geniştir.

0|0
    0|0
    • ben sadece birbirinin haberinin olmadığı kaçamak bakışlardan bahsediyorum

• yapmayın etmeyin ya..şimdi kıvanç tatlıtuğ gibi biri gelecek ve sen onu görmeyeceksin nesin sen taşkalpli mi

• hayır...kalbim pamuk gibidir... diğer seçeneği dene aşığımdır belki

• Bakmıyorum o da bakamaz bakarsa gözlerini oyarım :):)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• bi tirp atar varya lal olursun

0|0
    0|0
Yükleniyor...