Siz olsaydınız ne derdiniz?

5 yıllık ilişkimiz 6 ay once işe girince bitti aramadı sebebsiz duydum ki orada birini bulmuş o kişi de bunu tek etmiş dün beni aradı hakkını helal et bana beddua etme dedi siz olsaydınız ne derdiniz

Güncellemeler:
sizce niye aradı vicdan azabımı çekti barışmakmı istiyo

...

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sırf ahirette yüzüne bir kez daha tükürmek için hakkımı helal etmiyorum.. derdim .

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• benim senle konuşcak konum yok bir daha beni rahatsız etme der kapatırdım

0|0
    0|0
  • Kavga etmek icin bahaneler arayacagimiza sevmek icin firsat yakalayalim.olaylar zamanla birlikte kaybolup gidiyo geriye sdc kaybettigimiz zamanin pismanligi kaliyo.onuncin ilerde arkaya pismanlikla donup bakmamak icin affedin hakkinizi helal edin.her insan hata eder hata edenlerin en hayirlisi tevbe edenlerdir.yeterki o hataya bidaha dusmeyelim.belki sizin affiniz ona ilerde cok sey kazandirir aksi halde kaybettirede bilir

0|0
    0|0
  • len benim de mi bu başıma gelcek yoksa öf be yea. diyecek bir şeyim yok derdim herhalde sebepsiz 5 yıl mı vermişsin ona göre baksana...

0|0
    0|0
  • Hakkımı helal ederdim. Konuyu kapatırdım. Onu da unutmaya çalışırdım. :) (Zor olabilir belki...)

0|0
    0|0
  • Helal ederdim bir daha yüzünü diğer tarafta görmemek için ediyorum derdim bide

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Tanısıyor muyuz tarzı bisey söylerdim heralde :)

0|0
    0|0
  • Helal olsun. şimdi defol gavat..

0|0
    0|0
    • İkiside moruk. boşta ya senin aklını çeliyor. hem şakamısın barışmak istese barışcanmı ? öyleyse daha ne diyim mk

Yükleniyor...