Bacak sıkılaştırmak için ne yapılabilir?

kızlar yardım lütfen :)bacaklarım daha düzgün olsun istiyorum :)

Bacak sıkılaştırmak için ne yapılabilir?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Asansör ve yürüyen merdivenleri unut :) Basamakları parmak uçlarında çık tam basma (dikkat et düşme) İlk başlarda canın yanar ama alışınca çok güzel oluyor. Özel bir şey yapmadan her an uygulayabileceğin çok basit bir yöntem ;)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bacak kaslarını sıkılaştırmak için link

Bacak ve kalçada da istersen link

1|0
    0|0
  • - merdiven çıkmalısın

- bisiklet çalışmalısın

- ve yokuş yukarı yürümelisin

1|0
    0|0
    • 1-3 tamam sadece 2 yok teşekkürler :)

• plates yapabilirsin

0|0
    0|0
  • doğal yolla mı istiyorsun yoksa bazı kişilerin yptığı gibi makineyle filan mı?

0|0
    0|0
    • hazır alıcam hangi markette bulabilirim?kapıda ödeme yapılıyor mu?

• işin esprisi o tabii ki de kendim doğal istiyorum makine ne ya?

• tamam. öncelikle bir program hazırlaman lazım bunu zamanla uygulaman lazım. benim sana burada diye bileceğim sadece bu kadar.eğer yardıma ihtiyacın olursa ekle beni mesaj at yardımcı olmaya çalışayım.

• streç film ile bacaklarını sar zamanla terleme ile bacakların incelip skılaşacaktır

0|0
    0|0
  • body solanuna gidiyormusun ?

0|0
    0|0
  • Futbol oyna 1 seneye kalmaz roberto karlos gibi olursun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ben kuçuklukten beri dusumun bitiminde soguk suyu bacaklarimda gezdiririm. Hem saglik açisindan yapilmasi gerek hemde bacaklari SIKILASTIRIYOR. Gerçi soguk su tum vucut için iyi fakat ben bunu kisin yapamiyorum. Ama bacaklarda pek hisedilmiyor soguk su. Tavsiye ederim yani.

1|0
    0|0
  • Dondurucuda 10 dakika beklettiginiz kalin naylon çoraplari giyerek bacaklariniza buz terapisi uygulayabilirsiniz. Böylece bacaklarinizin eskisinden daha siki ve canli bir görünüme kavustuklarini göreceksiniz.

0|0
    0|0
  • jimnastik ve dustan sonra soğuk su..

1|0
    0|0
  • Bisiklet çalışmalısın.

1|0
    0|0
  • bacaklarını arkaya doğru it popon sıkılaşıyor

0|0
    0|0
  • ben merdivenleri cift çift çıkarım, totoşa faydası var dediler, bacaklara da vardır eminim

0|0
    0|0
  • masaj yap :)

0|0
    0|0
  • en güzeli yuruyuş birde merdiven çık

0|0
    0|0
  • Kendini yorma . Bitkisella sıkılaştırıcı set var. Al kullan sıkıntın olan yere . Geçsin gitsn.

0|0
    0|0
  • Koşmalısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...