Babanızın annenizi aldattığını öğrendiğinizde tepkiniz ne olurdu?

Bu durumla karşı karşıyayım ve anneminde tanıdığı bir kadın annemi zor zaptediyoeum kolay değil ama somut bir delil olmadan harekete geçmekte istemiyorum. Ciddi bir konu dalga geçilmesini istemiyorum. Fikirleriniz nedir.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Babanla açıkça konuşun

0|0
    0|0
    • Bende öyle düşünüyorum sağolasın. Ama sinirlerime hakim olabilirmiyim bundan şüpheliyim.

• İtiraf edeceğini hiç sanmıyorum.. Yardımcı oluyorum dul kadın diyecek.. Çok iyi babam var :) hey allahım ya.

• aptal yerine koyma konuştuğunu biliyoruz deyin hatta ileri git blöf yap kadının anneni aradığını ve boşanın biz evlenicez dediğini falan söyleyin

Kızlar Ne Diyor 6

• Gizliye izin vereydin uzun bir cevap yazasım vardı.

0|0
    0|0
    • Dalga geçilmesini istemediğim için gizliyi kaldırdım.

• zor bir durum gercekten saklasan bir türlü saklamasan bir türlü ben o kadini anlamiyorum ne bicim insanlar var evli ciftlerin arasina giriyor ...

0|0
    0|0
    • Benim yaşlarımda oğlu var birde kızı... Tanıyoruzda.

• haklisin senin yerinde olmak istemezdim babanla konussan bu durumu belki daha mantikli olur gerci ikinizin arasindaki ilisikiyi bilemem tabii.

• Bayramdan bayrama el öptüren bir adam artık onuda görmeyiz sanırım..

• Babanla konuş,emin olmadan annene söyleme. Yazık kadına kötü olur.

0|0
    0|0
  • aralarına girmem

0|0
    0|0
    • Daha bunun arasımı kalmış?

• Sen nerden eminsin?

0|0
    0|0
    • Telefonunda kayıtlı güzel bir hitap yazısı ile "beni merak etme ben iyiyim canım" mesajı da var. Babamla konuşmayı düşünüyorum.

• Annemi benim eve götürcwm oradan babamla konuşmaya...

• Bencede. Kadin cok fazla guzel mi?

• karı koca arasına girilmez, onlar hallederler sorunu, sen karışma bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Eğer tam manasıyla emin olmak istiyorsan babanın telefonu kullanıyorsa face'ini ya da mail adresini en kötü onu takip edebilirsin. Şayet böyle bir durum kesinlik kazanırsa, babanla sen konuş ve ben olsam sakin bir giriş yaparım öttürürüm ötünce de abartmıyorum yıkarım ortalığı. Hatta annemi alıp gitmeyi bile düşünürüm.

0|0
    0|0
    • Kolay değil arkadaşım. Ama annem bende kalacak bugün. Babamla konuşcam bakalım.

• Kesinlikle kolay değil bunu canıgönülden kabul ediyorum ve mutlaka konuşmalısın babanla, tek tavsiyem sakin giriş yapman sonrası sana kalmış. Ama mutlaka konuş çünkü hiç hoş bir durum değil. Hemde hiç.

• Bunu yaşadım. Zor. O an hiçbir şey düşünememiştim ve etkisinden uzunca bir süre çıkamadım. Bence hiçbir şey yapma biraz daha bekle. Zamanın ne getireceği belli olmaz. Belki bir yanlış anlaşılmayı büyütebilirsin. Ve sonuçları kötü olabilir. :/

0|0
    0|0
    • Beklemek çözüm değil annemi tutamıyorum. Huzursuzluk çıkacak bende çileden çıkarsam olaylar olaylar..

• O zaman sakın sen karışma eğer sen karışırsan daha da büyür. Yakın tanıdığınız bir komşu akraba vs. varsa ona haber ver derim. Çünkü sen de olayın içine girersen size yardım edecek kimse kalmaz. 1-2 gün içinde biraz sakinleşsin ortam. Olmazsa al anneni de bir tanıdığınızda kalın bu gece.

• Bakalım hayırlısı. Sakin kafa ile konuşacağım babamla.

• Aralarina girmem babamla konuşmam olur biter..

0|0
    0|0
Yükleniyor...