Yüzdeki kahverengi benler neden çıkar yaaaa

benm yuzumde nerdeyse 15 tane ben var ama cok kucuk böle çil gibi ama daha az bunun sebebi nedir ve bir krem bişey bilen varmi ne kullansam ya fondotensiz dışarı çıkmak istemiom bu yüzden :(

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• pislikten yüzünü yıkamamaktan

0|0
    0|0
    • ben başak burcuyum benm kadar titiz olamassn günde 2 defa duş alıom 3ten cok yuzumu yıkıom tamamı

Erkekler Ne Diyor 5

• deri altı sivilcelerinin dışarıya çıkamamasından olur. Yani biraz pislikten.

tek tek çıkarmak gerekir.

0|0
    0|0
    • cildim yağli değil sivilcelide değilm bisürü facial scrub falan kullandm

• olan sivilceleri göremezsin zaten. pislikten dışarı çıkamamıştır deri altında siyah noktaya sebep olur. senin ne kullandığının önemi yok var mı var. Buna bak sen. Çözmüne bak

• ee çözüm ne hem güneşten diyolar sen sivilce diyon

• eyer çil gibiyse biraz çil olması tatlu gösterir

0|0
    0|0
    • hayr ya sevmiyorum ben bitek nokta bile olmasn istiyorum

• yok ya tatlı gözüküyo tabi bazıların yakışıyo bazısına yakışmıyo bence bir kız önce tatlı olmalı :D

• Güneşten dolayı dır

0|0
    0|0
  • göğsünde de var mıyoksa sadece yüzünde mi

0|0
    0|0
    • yuzumde daha cok

• yok sanrm

• hmm. cerahi müdahele ile alabilirsin. çok fazla oynamamaya çalış bazılarının büyüyüp et beni olma potansiyeli var. fondotenle idare etmeye çalışmaktan başka çaren yok. üzgünüm

• o zaman tamam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gün ışıgına alarjin varsa çıkar öyle onlar gitmez ama daha fazla çıkmaması için güneş kremi kullan dışarı çıkarken .

0|0
    0|0
    • BB cream kullanıorum spf var ama olan olmus gecmio :(

• işte onu diyorum kullandığın krem daha fazla çıkmasını engeller şuan olanları gidertmez

Yükleniyor...