Ayrıldığınız sevgilinizi görünce ne düşünüyorsunuz?

ne hissediyor ve nasıl davranıyorsunuz? daha sonra onu düşünüyor musunuz?

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• Kutuphaneden cikiyordum sigara icmeye, kapinin koluna elimi atacaktim biri kapiyi iceri dogru itti. Ayrildiktan sonra iki yildir gormedigim uzun boylu dal gibi o hatun karsimdaydi(kilo almisti).Kemik cerceveli gozlugunun altindaki gozleri saskindi ve gozlerimin icine bakiyordu.Cizzz sesi geldi sanki gonlumden, cidden ciz etti yuregim...Cok sevdigini el olarak onune koyuyorlar, gitmesin mi zoruma! Gidiyor iste...Umursamaz bir tavira burundum(cocukcaydi).O da ufaktan saclarini savurdu ve gecti gitti.Guzel gunlere uzuldum.Iyilikle yad ediyorum.Guzel cocuklari, iyi bir kocasi olsun.Cani sag, istikbali selamette olsun.Ne diyeyim.(Sevmiyorum sadece vefaliyim hislerime)

0|1
    0|0
    • ilginç...

• bak bende bu satırları yazarken oldukça içten ve samimi yazıyorum... sana gerçekten ama gerçekten abi demek istiyorum çünkü bu sıfatı hakettiğini hissediyorum... dediklerin yapmacık gelmedi, aksine olgun ve bir üstinsan ile konuştuğumu hissettirdi bana... 22 yaşımdayım ama senin bu söylediklerini yazacak erdem ve cesaretten yoksunum... bunu itiraf etmekten önce kabullenmek zor geldiği için, ilginç diyebildim sadece...

• Ulan utandirdin beni. Hic oyle bir insan degilim, klasik siradan bir adamim.Tamam abaza tayfadan biraz farkliyim ama olgun ve dengeli bir adam da degilim.Tevazu falan yapmiyorum.Sen benden daha ictensin ve olgunluk potansiyelin cok daha yuksek.Kolay etkilenen biri degilim ama etkiledi sozlerin.Bu da ictenliginin etkileyiciligini gosteriyor.Aldirma kimseye boyle devam et.Selametle.

Kızlar Ne Diyor 9

• Ayrılırken iki tarafında bu ayrılığı kaldırıp kaldıramayacağını önceden düşündüğüm için olayları bilinçli noktalarım.

Bu nedenle gördüğümde herhangi bir şey olmaz. Benim için de, karşı taraf içinde.

Nasıl derler, "iki medeni insan"..

Aynen öyle.

0|0
    0|0
    • medeniyet görecelidir, herkes senle aynı medeniyet anlayışına sahip olmayabilir...

• Kendi adıma yorumladığım için buradaki "herhangi" kesimle çok ilgilenmiyorum.

• gariplik pişmanlık :/ sonra yaptıkları aklıma gelince saydırıyom :D

0|1
    0|0
  • bakmaya tennezül etmem herhalde.. cok gururlu muyum neyim anlamadim ama icten ice üzülürüm...

0|1
    0|0
    • neden üzülürsün peki? illa ki onunla mutlu şeyler yaşamıssındır, hiç o anları özler misin?

• tabii ki özlerim sonucta eskiden bir syler paylasilmis, üzülürüm cünkü artik iki yabancidan bir farkimiz yok...

• sevdiğim kişiyse düşünürüm tabi :/

0|0
    0|0
  • Ne yapsam da görmemişim gibi olsa diye düşünürüm

0|0
    0|0
    • aynı bölümde ve aynı sınıfta olduğunu düşün o zaman napardın?

• Onsuz da gayet iyi olduğumu göstetmeye çalışır ve takmazdım

• Arkadaşız :)

0|0
    0|0
  • Normal bakıyorum. :/

0|0
    0|0
  • Gidip sarılasım gelmiyor tabiki

0|0
    0|0
  • Hala birseyler hissediyorsam icim burkuluyor...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu kızı bir yerden hatırlamacam da nerden.

0|0
    0|0
  • hiç düşünmek istemiyorum ama aklıma geliyo .aslında hiç hatırlanısı bir kız değil .sevilmeyi hak eden bir kız değil .

0|0
    0|0
  • "Adı neydi ya bunun" diye yanımdaki arkadaşıma sormuşluğum bile vardır..

0|0
    0|0
  • Daha henüz görmedim görünce yazarım :)

1|0
    0|0
  • Herkes kendi yolunu seçti, görmemezlikten geliyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...