Yazın hafta da kaç kere duşa giriyorsunuz ?

Her gün saçı yıkamak zararlı diye duydum , ama yaz sıcağına dayanılmıyor , her gün duş almasam ertesi gün saçlarım kokmaya başlıyor . Sizler yazın hafta da kaç kere duşa girersiniz ?

0|0
617

En İyi Kız Görüşü

• kışın hergün yıkadığım için çabuk yağlanıyor bende yazın dengeye sokmaya çalışıyorum bu nedenle 2-3 günde bir yıkanıyorum ama tabi güneşe çıkmadığım zamanlarda , güneşe çıkarsam terleyince değişik bir hal alıyor . evet haklısın her gün yıkamak saçların kırılmasına sebep oluyor ama eğer yağlarla bakımını iyi yaparsan bunu birazcık olsun engelleyebilirsin . sana birde öneri veriyim eğer saçlarınıı genellikle ya da evde olduğun sürece topuz yaparsan hem çok sağlıklı hemde çok çabuk uzarlar :) umarım en iyi cevap olmayı haketmişimdir :))

1|0
    0|0
    • neden kışın her gün yıkıyorsunda yazın 2-3 gün de bir ? çok ilginçmiş :D genelde tam tersi olur aslında

• hahah peki yapayım :D

• teşekkürleer :)))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 17

• Hergün düzenli... (Sabah kalkar kalkmaz)

Yazları : Günde 1-2 kere (dahada fazla olabiliyor)

1|0
    0|0
    • peki her duşa girdiğinde saçlarını şampuanlar mısın ? Şampuansız yıkayanları burada ilk defa gördümde şaşırdım bıraz

• Yaz kis farketmez yatmadan önce hergün :) ama sicak oruc derken ne 5 i ne 6 sı :):)

1|0
    0|0
  • Hergün mutlaka..:)

1|0
    0|0
  • günde bir, ya da 2 günde 1

1|0
    0|0
  • Her gün alıyoyurum, ama gerçekten saç için kötü aşırı kuruyor saçlarım bu yüzden.

1|0
    0|0
  • Hergüen bazen günde iki kez

1|0
    0|0
  • ben temızlıgıme cok onem verıırım yaz kıs kırlenıyım kırlenmıyım 6 ayda bır mutlaka banyomu yaparım hıjyen cok onemlıdır benım ıcın

0|1
    0|0
  • Her gün duş, bazen 2

1|0
    0|0
  • yanlış biliyosun veya yanlış söylemişler hergün duş almak saça zararlı değil hergün saçı sabunlamak veya şampuanlamak saça zararlı

0|0
    0|0
    • ee duşa girdiğinde sadece su dökünüp çıkamayız kı :D mecbur şampuanlayacagız

• sendekide ne saçmış arkdş ben 2 günde bir şampuanlıyorm . ohh misss

• uzun saç şampuanlamadan olur mu hiç

• şampusuz yıkarsan bir zararı olmaz.Her duyduğuna inayorsanda işin zor .

0|0
    0|0
    • şampuansız saç mı yıkanırmış yaa - leş gibi kokar o zaman

• kac kez koktun saydınmı ona göre duş cetveli cıkartıcam hayır yani kokmak istemem ahahahahahah:):):):

0|0
    0|0
    • bilemiyorum , her gün duş almasam sanki kokuyormuşum gibi hissediyorum , psikolojik olarak rahatsız oluyorum . takıntılıyım bıraz koku hassasıyetım var

• Cidi değildim bro ama nezaketine vuruldum harbiden:)

• her gün duşa girerim elbette. sana da her gün duşa girmeni, saçlarınıysa iki günde bir yıkamanı öneririm. duşa girdin diye saçlarını şampuanlamana gerek yok yani. suyla yıkamaktan bir şey olmaz.

0|0
    0|0
    • şampuanlamadan çıkamam . temizlendiğimi düşünmem

• şampuanlanınca saç daha mı erken yağlanır ?

• evet şampuan temizliyor ama kafa derisinin doğal tabakasına zarar veriyor diğer yandan da, bu durumda da şampuanlandıkça daha kısa sürede yağ üretiyor kafa derisi. her gün şampuana alıştırmamak lazım. 2 günde 1'e indirirsen alışırsın kısa sürede. aşırı yağlanma sorunu da olmaz.

• Günde 2 defa iyidir.

0|0
    0|0
  • 4 günde bir

0|0
    0|0
  • tatil yerinde 3 hatta 4 de kadar çıkıyor fakat gundelık yaşamda 2 kez sabah ve aksam ..

0|0
    0|0
  • günde 1 kez bazen 2

0|0
    0|0
  • Burası Antalya günde en az 1-2 defa. bazen günde 3-4 olabiliyor spordan geldin duş denize gittin duş terledin hadi duş :)

0|0
    0|0
    • istanbul sıcağı da farksız değil valla

• ozaman günde en az 1-2 lazım gözenekler açılınca ferahlatır

• haklısın

Kızlar Ne Diyor 5

• hergün duş.

1|0
    0|0
    • ben de öyle

• sen de benim gibisin :D benim de koku hassasiyetim var . her gün banyoya girmesem ertesi gün sanki kokuyormuşum gibi hissediyorum :d psıkolojik olarak rahatsız oluyorum . her gün banyoya girmek zararlı da olsa yapacak bir şey yok :D

• en azından yazın böyle ya napalım kısın yine 2 gunde bir yıkanıyorum...

• Hergün günde 2-3 defa

1|0
    0|0
    • gün de 2-3 defa saçını yıkarken şampuanlıyor musun pekı

• haklısın . ben de öyleyim . koku hassasiyetim var . gün de 2-3 olmasada her gün mutlaka banyoya girmeliyim .

• Kışın 1 oluyo ama

• her gün

1|0
    0|0
  • günde iki kere :/

1|0
    0|0
    • saçları her gün yıkamamak gerekiyormuş sağlığı için , günde iki kere saçlarına zararlı olmuyor mu ?

• iyi dayanıyor o zaman . benım dayanmıyor yaa , ertesı gun mutlaka banyoya gırmee ıhtıyac duyuyorum . o yuzden her gun mutlaka duş alırım . İstanbul sıcakları cok fena :(

• ne diyim :) her insan farklidir ;))

• yok ya saclarini yikama dusa girerken, hergun sac mi yikanir :)

0|0
    0|0
    • yaz sıcağında mecbur yıkıyorum , ertesı gune yaglanmaya baslıyor cunku

• hergun yikamasan olmuyo mu saclarini, yani saclar o kdr yikanmai sevmez ki... cok ikiorsun da ondan yaglaniyordur, ben vucudumu yiksam bile saclarima ne grk var ki... :) yok ya saclarini yikama o kdr :)

saclar birde soguk suyu severmis sicakla yipratiyorsun dolayisiyle :)

Yükleniyor...